Treść opublikowana przez MemberA4
-
B6 1.9 TDI AWX Jakie łożyska kół przednich
FAG SKF to są oryginały w pudełku FAGa możesz mieć SKFa a cena może być nizsza
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Niektóre wały maja te same numery w cabrio i sedan avant wiec muszą pasować np z końcówką T Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Swap z 1.9TDI na 1.8T + dołożenie QUATTRO
zapoznaj sie z forum bo ten mod to juz "chleb powszedni" w a4 b6 b7
-
Wymiana skrzyni 5b na 6b
z odczytem prędkości nie bedziesz miał problemu bo masz odczyt z ABSu skrzynia GBQ ma zaślepkę przy lewej flanszy możesz śmiało zakładać od 2,5 tylko do tego musi dojść jeszcze kompletny wybierak z cięgnami i łapa do skrzyni oraz przedłużenie przewodów do czujnika od wtecznego i zmiana wtyczki
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
nikt chyba jeszcze nie przekładał gratów od cabrio a było juz kilka pytań odnośnie swapu do cabrio więc tu jest wielka niewiadoma choć np niektóre zbiorniki paliwa maja te same numery co sedan/avant więc wypadało by po studiować cierpliwie ETKĘ i porównać czy wszystko by pasowało
-
Wibrujący wydech !
zacznij od plecionki, koszt nieduży a możliwe że ominie Cię bez skuteczne wydawanie kasy a czy wibracje znikaja po delikatnym zwiekszeniu obrotów?
-
[ALL TDI PD] Olej 2T do diesla - dolewać czy nie ?
ja co drugi zbiornik wlewam Orlenowski semisythetic 2T w ilości 250ml, nie zauważyłem żadnych zmian na VAGu w korekcjach PD ani w pracy motorowni tak samo silnik działa z dodatkiem oleju jak i na czystym paliwie
-
Dziwny dźwięk przy końcowym etapie puszczania sprzęgła
łozysko igiełkowe wału(prowadzące wałek sprzęgłowy) zmieniałeś? to raczej ono tak hałasuje
-
Wymiana na dłuższą skrzynie w 1.9TDI quattro - co z dyfrem?
turzol doszedłeś co było przyczyna wibracji u Ciebie czy pogoniłeś z tym autko??
-
Drżenie całego auta podczas przyśpieszania
odgrzeję kotlecika i podpinam się do pytanka kolegi
-
Jaka skrzynia pasuje do BDV?
Skrzynia 6bieg np GDX byla w 2.4 ale mozesz probowac od 3.0 włożyć [emoji16] Zerknij w ten link tam jest sporo o tym http://workshop-manuals.com/audi/a4_cabriolet_mk2/power_transmission/5-speed_manual_gearbox_012_01w_0a9_front-wheel_drive/technical_data/gearbox_identification/location_on_gearbox/ Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Jaka skrzynia pasuje do BDV?
skrzynie 5 bieg ENQ, GBL
-
Pierścień dystanspqy
cześć ruszyło się coś w temacie u Ciebie? znalazłeś przyczynę?
-
Problem z czujnikiem poziomu paliwa
włącz VAGA i zrób kalibracje czujnika. u mnie po założeniu innego zbiornika też źle pokazywało Adaptation Channel 029: Tank Characteristic (Fuel Level Sensor 2) Parallel shift of tank characteristic by +/- 32 Ohm. Only for Quattro models. Standard Value: 128 Value Range: 96...160 (-8.0...+8.0 l) Increments: 1 = 1 Ohm = 1/4 l Channel 030: Tank Characteristic (Fuel Level Sensor 1) Parallel shift of tank characteristic by +/- 32 Ohm. Standard Value: 128 Value Range: 96...160 (-8.0...+8.0 l) Increments: 1 = 1 Ohm = 1/4 l Channel 032: Tank Characteristic (Not detactable Tank Volume) The tank volume which is not recordable by the fuel gauge sender(s). Channel 033: Tank Characteristic (Full Calibration) Non-parallel shift of the tank characterictic above a readout of 1/2. To start the adaptation enter '65535' as new value. Standard Value: 128 Value Range: 112...144 (-4.0...+4.0 l) Increments: 1 = 1 Ohm = 1/4 l
-
A4 B6, odczyt przebiegu z ecu
u mnie też niestety nie zapisuje przebiegu :/ chyba nie ma takiej mozliwości.....
-
Tryb skandynawski - światła po zapołonie problem
próbowałeś innego kodowania? np 00004 lub 3 albo że masz xnenon 00011 ? zobacz czy przyjmie inne...
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ta wtyczka zostaje nie podłączona.- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
a do jakiego typu skrzyń potrzebujesz przełożenia to się coś poszuka- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
roboty nie jest dużo tylko jeden przewód trzeba dość naciągnąć żeby wszedł w otwór przynajmniej u mnie tak było że wszedł "na styk" do wyciągnięcia najlepiej mieć jeden z takich przyrządów ja poradziłem sobie drutem ze stali nierdzewnej podszlifowanym na odpowiednią grubość Po rozpięciu kostki z pompy ABS w jej środku jest zabezpieczenie które uniemożliwia wysówaniu pinów do tyłu posiada ono kontrastujacy kolor więc nie ma problemu z jego namierzeniem trzeba je tylko kawałek odsunąć od środka, poczujesz klikniecie po tym wsadzasz ten przyrząd i (nie wyciagając go) wyciągasz pin od tyłu piny są chyba stalowe bo zabezpieczenie na pinie musi być ciągle wciśnięte żeby on wyszedł z kostki- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
u mnie na dyfrze jest oznaczenie wybite tak jak pokazywałem powyżej, na jego górze mam jakieś cyfry wymalowane tylko na biało- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No to cos jest nie tak Dyfer 01R czyli ten kanciasty ma ozaczenia Dyfer 0AR ma oznaczenia A dyfer 08V Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Koło dwumasowe + sprzeglo sachs , czy to podróbka czy oryginał?
jak kupisz SACHSa to się nie ździw jak w środku bedzie LUK jeśli chodzi o części to cena jest normalna za ten komplet sam kupowałem na alle za 1400 a w sklepie na miejscu chcieli 2100 teraz mam też Sachsa tylko 240mm w cenie 1750 tylko to juz w sklepie tak wytargowałem i w srodku wszystko LUKa tylko łozysko SACHSa marża robi swoje- Przeguby do Audi A4 B6/B7
tak, do słabszych wersji silnikowych wychodziły mniejsze przeguby chyba jak dobrze pamiętam 88mm np w ALT badź niektóre AVJ a w mocniejszych 98mm np ASN, AVF trzeba zerknąć w ETKE który przegub gdzie wystepuje żeby być pewniejszym - Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7