Treść opublikowana przez Mauros88
-
[ALL TDI] Rezystory, diody i inne super-tanie mody - zebranie wiadomości
Obserwuje
-
[ALL B5] Klimatronic włącza mi klime przy każdej temperaturze, nawet minus..
a wentylator klimy dziala?
-
[B6 AKE] Źle pali na zimnym i niedogrzanym silniku
a wymieniales ten czujnik? Moze on podaje caly czas duza wartosc temperatury i stad problem z paleniem. vaga podepnij i zobacz jakie bledy wywali
-
[B5 AFN] G2/G62 problem? AFN
Nie sprawna spacja +przemęczenie po pracy i efekty widać w poprzednim poście.Jak ktoś nie zrozumiał o co mi chodziło to sorki.
-
[B5 AFN] G2/G62 problem? AFN
mialem identow swoim AFN tez mial tak jak u Ciebie ze spadala wmomencie temperatura.Zmienilem czujnikcieczy i wszystko ok juz bylodotego termostat wymienilem iwszaystko w najlepszym pozadku jest teraz:)
-
[INNE] Padające końcówki mocy we wzmacniaczach - jak zaradzić temu?
sprawdz wpierw alternator czy wszystko ok z nim jest bo takie przepiecia to moga nietylko uwalic wzmacniacz ale jeszcze wiecej popalic.Owszem kondensator zalatwi sprawe bo bedzieutrzymywal napiecie ale i tak musisz ogarnac temat przepiec
-
[ALL B5] Prośba o ustalenie części do wymiany
tamnie malozyska bo amor nie jest skretnyjak wmcpersonie. Tylko poduszka tam sie znajduje i nic poza tym
-
[B6 AVF] Uszkodzony intercooler
kolego dziurka w dolocie nie konieczie musi powodowac spadek mocy. Ja mialem dziure w dolocie ze mi palec wchodzil do niej i jakos nie zauwazylem zeby moc strasznie spadla a kopcil na czarno jak szalony. Pospawajintercooler i zobaczysz co bedzie dalej. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Problem z silnikiem
W AFN tak samo nie pokazuje korekcji na 4 cyl w polifcie dopiero pokazuje korekcje na 4. Wiec u Ciebie tak samo nie bedzie pokazywac korekcji na 4 cy. Nie przejmuj sie. Trzeba zrobic komplet logow i dopiero cos sie uzna.
-
czym wyczyścić kostkę brukową z on
polecam srodek do kamienia i fasad z Karchera. Miplamypo DOT4 po robie i po oleju zmyl calkowicie:) Oczywiscie splukiwanie karcherem
-
[ALL B5] JVC KD R 421 nie działa tył. adapter jest
jaki ten adaptermasz?
-
[ALL B5] JVC KD R 421 nie działa tył. adapter jest
Remote Control z radia podlaczyles?Niebieski albo niebiesko bialy kabelek do tego adaptera
-
[B5 AVV] Głowica jak dokręcić
Audi sam narpawiam polecam.Doprzykrecenia jej potrzebujesz klucz dynamometryczny i wg. zalecen producenta ja odpowiednio dokrecac z odpowiednia sila.Kolejknosc dokrecania tez nie byle jaka i byle nie na okoloje dokrecac.
-
Jak podnieść moc w Fiacie 126p ?? :D
wstaw silnik ze fiata 127 i masz po problemie:P jak nie to walek od swiatka:)
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
jak CI sie czujnik uwalil to i tak sie ABS wylaczyl tylko swiecic bedzie na desce ABS. Gwintu moze juz faktycznie nie byc po tym;/
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
niestety zbliza sie ta pora slisko mokro itp itd;/ oby nie bylo wiecej takich tematow
-
[B5 AJM] A4 B5 Licznik Problem/Wymiana
da rade i z tego co kojaze to po zmienieniu tarczki i kodowania zegarow mozna go przerobic na diesla. Chyba ze sie myle
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
Kolego dobrze ze wyszedles caloz tego.Drzewo bylo spotkane?
-
[B5 AJM] A4 B5 Licznik Problem/Wymiana
Przeszukaj allegro kolego bo tak bedzie najszybciej. Moze akurat znajdziesz z warszawy
-
[B5 ADR] Kontrolka oleju
wjezdzajac na kanal bedziesz wiedziec jaka masz miche ito CI odpowiena pytanie jaka uszczelka czy silikon ma byc.
-
[ALL B5] Przeguby wymiana?
Tylko najlepiej wyszysc przegub ze starego smaru i z zanieczyszczen bo jak zostana zanieczyszczenia to Cimoga uszkodzic ten przegub. Tanij zmienic gume wyczyscic i smardar nowy niz caly przegub wymienic:)
-
[B5 AJM] A4 B5 Licznik Problem/Wymiana
nie da sie bo maja calkiem inny wyglad konstrukcje itp itd. Zaloz sobie z pelnym fis z B5 jak pol fis Cie nie zadowala
-
[B5 AHU] Czujnik poziomu płynu chłodzącego
wAFN 98 tezprobowalem jakos go wyciagnac i wyczyscic bo sie zawiesil i nie ma szans.Zatopiony. Chyba pozostaje kupno nowego zbiorniczka
-
[B6 AVJ] Temperatura rośnie podczas jazdy, na biegu jałowym jest ok ;/
zaciety moze nie bo chlodnica by caly czas byla zimna, ale moze za malo sie otwierac i nie nadarza przy wyzszych obrotach przepuszczac plynu. Tak czy siak termostat wpierw do sprawdzenia
-
[ALL B5] Długo pracuje pompka
jezeli z pompka bylo by cos nie tegoes to byl by chyba tak samo problem przy otwieraniu auta.Ja obstawiam nieszczelnosc gdzies