Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. wykręcasz i podłączasz do aku, zobaczysz jak ładnie świecą, a na szybko sprawdzić czy działają ==>próbówka do aku (+) i kabelek (przynajmniej ja mam taki próbnik z kabelkiem zakończony krokodylkiem) do świec (-), jak sa dobre to jest przejscie i świeci próbówka, to samo ze świecami do podgrzewania cieczy
  2. dorzuc jakis rezystor dla zwiekszenia opornosci, albo odlacz moduł od sprawdzania zarowek
  3. :redface: Ja jestem nieśmiały :redface: z niesmialosca powalczymy ty sie juz o to nie martw, najwyzej pocwicz dzien wczesniej
  4. mysle ze Prezes jakies przemowienie trzasnie na poczatku i koncy zjazdu :twisted:
  5. zgadza sie, ale podstawa sa kostki przylaczeniowe
  6. wyciągasz pompę cetrala, otwierasz od spodu, bierzesz lutownice do ręki i grzejesz luty od kostek podłączeniowych, powinno pomóc, u mnie pomogło
  7. jak nic zimne luty przy pompie centralnego
  8. jak sie fele grzeja to znaczy ze hamulce trzymaja
  9. a to tylko sie dzieje z rana przy pierwszyn odpalaniu?? jak tak to aku do wymiany, bylo na forum
  10. wiem ze masz TDI ale to nie traktor jak wiki napisał, napewno sprzęgło szybciej ci poleci, a do tego moze i nawet dwumasa, pożyjemy zobaczymy :smile:
  11. nic nie jest klejone, wszystko ładnie schodzi
  12. obudowa kompa, otwierasz, wyciągasz kompa i masz ładny dostęp do środka samochodu z przewodami
  13. jakby co to mam lampy do sprzedania obie strony, co do rozbiurki, wyciągasz lampe z auta, sciągasz spinki które trzymają szkło z obudową plastykową i sciągasz szkło.
  14. bezpiecznik, włącznik, przewody..........
  15. a jakie masz lampy, Valeo czy Boscha, mam szkło do Valeo od strony pasażera jakbyś chciał, co do matowości to wystarczy dobrze umyć płynem do szybek i będą jak nowe
  16. sprawdz bezpiecznik od centralnego, zobacz czy masz swiatło po otwarciu klapy bagażnika
  17. dokładnie jak mówi zdeniu, jak juz masz wszystko na wierzchu to lepiej powymieniać, jedna robota
  18. tylko Vag i skasowanie błędu, żaróweczki chyba po ok 2 plnów kupowałem
  19. włącznik w klapie => przewody przy zawiasach, ogólnie w tamtych rejonach
  20. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ori to tylko pod skrzynia mi zostala
  21. zona ostatnimi czasy zrobila tak 15km i powiedziala ze ciezko cos sie jej krecialo ale pomyslala ze tak ma byc, a co do kolegi problemu, ktora to rolka sie dokladnie skrzywila?? u mnie padl napinacz i zerwalo sruby na rolce od wisca, troche roboty bylo, koszty to nowy pasek i trzy sruby M6 plus 3 Zubry
  22. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dziwne, ja u siebie mam najpierw zalozona oslone od skrzyni a potem pod silnikiem, ale i tak z tego co widze nie ma roznicy
  23. a dokladniej mowiac wystarczy przepiac jeden przewodzik, znajdziesz na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.