Treść opublikowana przez radimm
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
idzie jak zły jakie tam masz sprzęgło?
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
gruuubo co tam siedzi za osprzęt pod maską? masz jakieś filmiki jak to jeździ ?
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
co tu dużo gadać... piękna jest
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
jak dla mnie, te poprzednie ramiona wyglądają z piórami dużo lepiej
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Avus 3 mega siada w budzie B5, brałbym bez zastanawiania
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
genialny ten ekranik do kamery w daszku z czego ogarnąłeś wyświetlacz, bo myślałem żeby coś podobnego żonie zrobić, ale jakoś brakowało mi pomysłu
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
miałem te felgi kiedyś u siebie. Bardzo fajny klasyczny wzór, po za tym mega mocna i trochę niestety ciężka felga. Obowiązkowo do niej dystanse, bo tam ET z tego co pamiętam trochę wysokie było.
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
zmiany super, oprócz tego zderzaka na gładko. W esowym wygląda to kiepsko. Jak chciałeś pozbyć się rejki to trzeba było robić zaślepke coś w takim stylu Kratki ala rs też moim zdaniem dużo gorzej wyglądają niż ori Ale każdy robi jak mu się podoba
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Mały UP licznika, aparat nie potrafi oddać efektu, ale mi się podoba Ponadto po ośmiu latach w końcu ogarnąłem voltomierz
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to jest regenerowana po Krzyśku? Czy całkiem nowa? Jak regenerowana jakiś koszt takie operacji +-?
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Fajnie się prezentuje! Wnętrze kozak! Rikardosy + RNSe robi robote
-
Dobrzy chiptunerzy
Biskupińska 22 https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Motor-Vehicle-Company/TTC-Tuning-319055948234366/
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
świetnie wygląda! jedynie nie leży mi ta taśma holownicza
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
brzmi pięknie aż żal serce ściska że w swoim klekocie nigdy czegoś podobnego nie uświadczę
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
bardzo ładny avant! Czy adapterów na dodatkowe zegary nie dało się wyszlifować na gładko? Czy to tylko na zdjęciu wygląda jakby były chropowate?
-
Dobrzy chiptunerzy
TTC -> Daniel
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Wczoraj z nudów wpadłem na pomysł, że dołożę sobie pilota do mojej centralki (fabrycznie nie było). Zamówiłem z centralke BLOW ze scyzorykiem przypominającym AUDI: I ognia Podpiąłem tylko to co mnie najbardziej interesowało, czyli: zamknij/otwórz, błyśnij kierunkowskazami, oraz domykanie szyb: Teraz zostało dorobić grot i przełożyć transponder
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dobrze siadła ta felga
-
S4 B5 2.7T by Kriss
Wejście smoka pamietam jeszcze czarnego avanta na łopatach, ale biała miażdży
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ależ tu się dawno nic nie działo... duch modzenia umarł, chociaż ostatnio znów coś tam zaczęło borować w głowie Postanowiłem że wystrugam sobie tempomat. Kupiłem z sedana bodajże Wystrugałem sobie wiązkę: I zaczęła się zabawa: Po wstępnym przełożeniu mojej prawej manetki i wpięciu okazał się że nie działają kierunkowskazy Po dokładniejszym obejrzeniu manetek okazało się, że moja lewa i prawa strona połączone są blaszkami, którymi musi iść sygnał kierunkowskazów. Więc nie pozostało nic innego jak przełożenie ramienia z tempomatem do mojej lewej części: Finalnie oprócz ramienia z tempomatem plus wiązką wychodzącą z niego, reszta pozostała "stara" Przy adaptacji vagiem, okazało się, że czujnik położenia pedału sprzęgła cały czas jest rozwarty co oznacza, że pedał jest wciśnięty, tym samym tempomat nie mógł działać. Na szczęście był po prostu za mało wkręcony Co do auta mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda się wrzucić nowe ECU z multimapem. Mapy miały być przełączane z przycisku, ale może zmienimy plan na wybieranie mapy za pomocą tempomatu skoro już jest... Obecnie auto jest wystrojone i jedzie jako tako,moc nieznana, ale myślę że 200+. Mam nadzieję, że niebawem będzie odrobinę lepiej: I to byłoby na tyle Stay tunned
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Siema, odgrzeję trochę kotleta Wczoraj wg opisu zamontowałem tempomat, wszystkie piny i kable kostek się zgadzały z tymi co podał autor. Niestety przy teście VAG'iem wartości wszystkie teoretycznie są takie same jak ma być, jedynie z tą różnicą że zawsze na początku mam 1XXXX np wyłączony tempomat z "vor dem Einrastpunkt" - 000010 - u mnie 100010 włączony tempomat - pozycja EIN - 000011 - u mnie 1000011 pozycja AUFN - 001011 - u mnie 101011 wciśnięty FIX - 000111 - u mnie 1000111 wciśnięty hamulec - 010011 - u mnie 110011 wciśnięte sprzęgło - 100011 - u mnie 100011 i tu by się zgadzało, lecz ta wartość nie zależnie czy sprzęgło wciśnięte czy nie, nie zmienia się. Na chłopski rozum czujnik położenia sprzęgła strzelony? Jest jeszcze na vagu kanał inny gdzie można go sprawdzić? Dzięki! Pozdrawiam ok ogarnięte, czujnik położenia pedału sprzęgła był źle wkręcony. Tempomat śmiga aż miło
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
zbieram szczękę z podłogi Mega szacun za umiejętności i pasje modzenia! Jedna z najfajniejszych B5 w Polsce. Gratuluje!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, Ty pod podstawą filtra oleju masz dołożoną dodatkową podstawkę z wyjściami?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To już eski możesz wciągać, nawet na słabszym programie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi jak to przeczytałem do dwa razy sprawdzałem date dodania posta, bo miałem nadzieje że to jakieś stare info o jeszcze VP silniku. Naprawdę mega współczuje Ci takiego stanu rzeczy... Szczerze mówiąc to nie wiem co powiedzieć, bo osoba która to ogarniała jest także użytkownikiem tego forum i chyba logiczne jest to, że przy takim fackupie, to jest naprawdę anty-reklama... tym bardziej że od samego początku prowadzisz temat na forum, który cieszy się dość dużą popularnością Trzymam kciuki, aby to już był ostatni swap