Treść opublikowana przez sebul
-
Żarówki LED w domu, ktos ma?
Jak chcesz jedna zarowke, to musisz miec minimum, ale to totalnie minimum 800 lumenow.
-
Żarówki LED w domu, ktos ma?
480 lm to jak zarowka zwykla jakos z 40 pare wat...nie za ciemno masz ?
-
Kredyt - służe pomocą :)
I mozna laczyc dochody tak ? A na 180 000 ? Ile by wystarczylo ? 3000 netto ?
-
Kredyt - służe pomocą :)
To jakie zarobki trzeba miec netto zeby dostac tak z 300 tysi ?
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
mogles kupic jakiegos pierdzika do 1.3 i bys mial taniej
-
Drogówka
z takim podejsciem nie dziwne ze udało sie uskladac na B6:decayed: ale ja chodze do kina, i to czesto mnie stac na bilet, ale nie bede placil za polskie filmy bo chce zeby upadla polska pseudo kinematografia jakbym byl cierpliwszy to bym uzbieral i na b8 nie lubie ogladac takich filmow w kinie, w kinie chce miec super efekty , bo nie po to ide by ogladac takie cos na duzym ekranie
-
Drogówka
Ja obejrze jak w necie dobra kopia bedzie, na polskie filmy nie chodze, szkoda siana
-
Pompa do spuszczania paliwa
Czlowiek dla zartu pisze, a ci od razu mysla ze na powaznie .... tak, kupilem wlasnie ta pompke i dzis w nocy ide po paliwo....bede szukal tylko audiczek klubowiczow i wysysal im paliwo z baku Ale jad lubicie wylewac na forum.
-
Pompa do spuszczania paliwa
I co chłopy, teraz pewnie po kupnie pompki jezdzicie za darmo ?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Tez musze swoje stalowki pomalowac, a zwlaszcza jedna bo pordzewiala na maxa Ale to w lato, bedzie piekna pogoda, kupie spreja, wezme kilka piw i pojde do garazu ;]
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
eno bez jaj, chlopie, dopiero 2 dni roztopow, a ty juz chcesz letnie kapcie ?
-
pompowtryski A4 B6
Ja tylko pisze co mi powiedzieli moj padl i po podladowainiu nie mial nawet 9 V dlatego tez kupilem nowy
-
pompowtryski A4 B6
Mi goscie od aku mowili, ze jak napecie spada ponizej 10V to juz aku powoli zmierza ku koncowi. Zdrowy aku nie powinien spasc ponizej 10 V.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ja poki co tez sie jeszcze nie zakopalem tak zebym nie mogl wyjechac, ale u mnie pod garazem warstwa sniegu solidna, to i ciezej wyejzdzac jest, rzuca lekko autem A zimowki jakies goodyeary mam, miesa jeszcze maja, ale sa sredniawe, troche blota posniegowego i juz sie auto wolniej zbiera, bo miela pomimo delikatnego dodawaniu gazu....nawet esp sie niekiedy wlaczylo W kazdym badz razie, kolejne audi bedzie na pewno quattro Ale do tego daleko, bo tym bym chcial jeszcze kilka lat pojezdzic
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ja wychodze z tego watku, bo zaraz zaczne uwazac za moja audiolke za wybrakowana z powodu braku quattro , wielkie dzieki ;/
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
A ja cos wlalem i tak smierdzi ze masakra, musze to jak najszybciej wypsikac, bo zdechnac idzie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Gadanie, co Ty byś powiedział na glebie -7cm zimą... przejeździłem zeszłą zimę i nigdy nie wisiałem, po prostu trzeba jechać i nie panikować http://s9.postimage.org/xvbt3skvf/P2110015.jpg Wiesz, na drogach to lajcik, ale przy garazach czy mniej uczeszczanych drozkach juz sa lekkie schody
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
W 2012 wydalem na paliwa lacznie niecale 5000 zł. Dla jednego to duzo, dla jednego to malo.
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Ja mam Wahlera i dziala jak zloto. Zaczyna mnie juz smeiszyc powoli to " kup ori , bo zamienniki to kontorli jakosci nie przechodza" . Gdyby tak bylo to by firma upadla juz dawno....opanujcie sie.
-
Poszukuję lakiernika do konsultacji
1. Nie 2. Tak 3. 750 zl
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
1be to kupa na zime, sam mam i jestem niezadowlony
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Eh,, to ja dziś utknąłem pod garażem bo jedno kolo mi w dziurę śniegową wpadło no ale jakoś wybrnąłem, nie powiem, quattro by sie przydało ... a to wszystko przez to ze kupiłem z tym durnym 1BE ;/ pod blokiem zawadziłem oczywiście podwoziem o śnieg bo już lekkie wzniesienie sie zrobiło i jak zjeżdżałem to lekko obtarlo i teraz ja nie widze wogole racjanolnosci w obnizaniu jeszcze wiekszym auta, w zimie sie tym by juz nie dalo jezdzic wogole, nawet quattro by nie pomoglo
-
parkingowa stłuczka - wycena
jak myslisz ze ubezpieczalnia zarabia na szkodach to jestes w bardzo dyzum bledzie, poczytaowaj sobie statystyki ile wynosi kwota wplat do ubez a ile wynosi kwota wypłat, to zmienisz zdanie, teraz nie pamietam ale albo OC albo AC jest nierentowne i przynosi straty masz racje nie kazdemu zdarza sie szkoda, a ile jest szkód ze wypłacaja nie po smieszne 7-8 tys zł, zobacz ile jest szkód za 200-300tys zł. Dla przykładu ostatnio robiłem ogl szkody tir nie zmieścil sie pod mostem, i zgniutł cała pake telewizorów, zabudowa naczepy do wymiany, nie pamietam kwoty, koszt samych telewizorów 1mln zł, teraz se policz ile ludzi musi sie ubezpieczyć żeby ten 1mln wyplacic, wspomnij sobie 2 lata do tylu jak byly powiedzie i wylacali po 200-300 tys za domy, w tym roku gradobicia kolejne kolosalne ilosci uszkodzonych aut i domów gdzie nie wyplaca sie po 1 tys zl Strasznie drogiego lakiernika masz jak maluje za 500zł, prawie jak serwis Doskonale Cie rozumie i zdaje sobie z tego sprawe ze nalezy Ci się odszkodowanie, ale skoro wolisz kase na konto ( co dla mnie nie zawsze wiaze sie z naprawa zgodna z technologia) to uwazam to za bezsensowne, co innego jak byś chcial naprawic auto bezgotówkowo, badz sam naprawiał i kupil oryginały, i przedstawial do TU i wtedy by robili problemy to jak najbardziej Cie popre w 100% Nie chce nikogo urazić, wyrazam poprostu swoje zdanie na ten temat ty naprawde wierzysz ze oc jest dla nich nierentowne ? bylo na necie ile kasy wplynelo z tytulu skladek, a ile wyplacili, powiem ci tylko tyle, ze roznica na nich korzysz byla milionach wiec nie siej propagandy, ze ubezpieczalnie sa takie biedne i dokladaja do interesu
-
Płaskie wycieraczki
W jakim markecie je kupiles ? 1/3 czyli za 80 zl ?
-
Płaskie wycieraczki
To sie chyba na te zdecyduje : Nowe Ramiona ramię wycieraczki AUDI A4 [b6] 01r.- (2964062046) - motoAllegro bo wolne nowe zamienniki, niz uzywki ori z b7 ---------- Post dopisany 26-01-2013 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 21:10 ---------- A nie wie ktos czy mozna kupic sam ten plastik ktory mocuje wycieraczke do standardwoych ramion wycieraczek ? bo w jednej mam to polamane i trzyma mi to zip