Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Jak chcesz jedna zarowke, to musisz miec minimum, ale to totalnie minimum 800 lumenow.
  2. 480 lm to jak zarowka zwykla jakos z 40 pare wat...nie za ciemno masz ?
  3. I mozna laczyc dochody tak ? A na 180 000 ? Ile by wystarczylo ? 3000 netto ?
  4. To jakie zarobki trzeba miec netto zeby dostac tak z 300 tysi ?
  5. mogles kupic jakiegos pierdzika do 1.3 i bys mial taniej
  6. sebul odpowiedział(a) na Luke20 temat w Lifestyle i Hydepark
    z takim podejsciem nie dziwne ze udało sie uskladac na B6:decayed: ale ja chodze do kina, i to czesto mnie stac na bilet, ale nie bede placil za polskie filmy bo chce zeby upadla polska pseudo kinematografia jakbym byl cierpliwszy to bym uzbieral i na b8 nie lubie ogladac takich filmow w kinie, w kinie chce miec super efekty , bo nie po to ide by ogladac takie cos na duzym ekranie
  7. sebul odpowiedział(a) na Luke20 temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja obejrze jak w necie dobra kopia bedzie, na polskie filmy nie chodze, szkoda siana
  8. Czlowiek dla zartu pisze, a ci od razu mysla ze na powaznie .... tak, kupilem wlasnie ta pompke i dzis w nocy ide po paliwo....bede szukal tylko audiczek klubowiczow i wysysal im paliwo z baku Ale jad lubicie wylewac na forum.
  9. I co chłopy, teraz pewnie po kupnie pompki jezdzicie za darmo ?
  10. Tez musze swoje stalowki pomalowac, a zwlaszcza jedna bo pordzewiala na maxa Ale to w lato, bedzie piekna pogoda, kupie spreja, wezme kilka piw i pojde do garazu ;]
  11. eno bez jaj, chlopie, dopiero 2 dni roztopow, a ty juz chcesz letnie kapcie ?
  12. Ja tylko pisze co mi powiedzieli moj padl i po podladowainiu nie mial nawet 9 V dlatego tez kupilem nowy
  13. Mi goscie od aku mowili, ze jak napecie spada ponizej 10V to juz aku powoli zmierza ku koncowi. Zdrowy aku nie powinien spasc ponizej 10 V.
  14. Ja poki co tez sie jeszcze nie zakopalem tak zebym nie mogl wyjechac, ale u mnie pod garazem warstwa sniegu solidna, to i ciezej wyejzdzac jest, rzuca lekko autem A zimowki jakies goodyeary mam, miesa jeszcze maja, ale sa sredniawe, troche blota posniegowego i juz sie auto wolniej zbiera, bo miela pomimo delikatnego dodawaniu gazu....nawet esp sie niekiedy wlaczylo W kazdym badz razie, kolejne audi bedzie na pewno quattro Ale do tego daleko, bo tym bym chcial jeszcze kilka lat pojezdzic
  15. Ja wychodze z tego watku, bo zaraz zaczne uwazac za moja audiolke za wybrakowana z powodu braku quattro , wielkie dzieki ;/
  16. A ja cos wlalem i tak smierdzi ze masakra, musze to jak najszybciej wypsikac, bo zdechnac idzie
  17. Gadanie, co Ty byś powiedział na glebie -7cm zimą... przejeździłem zeszłą zimę i nigdy nie wisiałem, po prostu trzeba jechać i nie panikować http://s9.postimage.org/xvbt3skvf/P2110015.jpg Wiesz, na drogach to lajcik, ale przy garazach czy mniej uczeszczanych drozkach juz sa lekkie schody
  18. W 2012 wydalem na paliwa lacznie niecale 5000 zł. Dla jednego to duzo, dla jednego to malo.
  19. Ja mam Wahlera i dziala jak zloto. Zaczyna mnie juz smeiszyc powoli to " kup ori , bo zamienniki to kontorli jakosci nie przechodza" . Gdyby tak bylo to by firma upadla juz dawno....opanujcie sie.
  20. 1. Nie 2. Tak 3. 750 zl
  21. 1be to kupa na zime, sam mam i jestem niezadowlony
  22. Eh,, to ja dziś utknąłem pod garażem bo jedno kolo mi w dziurę śniegową wpadło no ale jakoś wybrnąłem, nie powiem, quattro by sie przydało ... a to wszystko przez to ze kupiłem z tym durnym 1BE ;/ pod blokiem zawadziłem oczywiście podwoziem o śnieg bo już lekkie wzniesienie sie zrobiło i jak zjeżdżałem to lekko obtarlo i teraz ja nie widze wogole racjanolnosci w obnizaniu jeszcze wiekszym auta, w zimie sie tym by juz nie dalo jezdzic wogole, nawet quattro by nie pomoglo
  23. jak myslisz ze ubezpieczalnia zarabia na szkodach to jestes w bardzo dyzum bledzie, poczytaowaj sobie statystyki ile wynosi kwota wplat do ubez a ile wynosi kwota wypłat, to zmienisz zdanie, teraz nie pamietam ale albo OC albo AC jest nierentowne i przynosi straty masz racje nie kazdemu zdarza sie szkoda, a ile jest szkód ze wypłacaja nie po smieszne 7-8 tys zł, zobacz ile jest szkód za 200-300tys zł. Dla przykładu ostatnio robiłem ogl szkody tir nie zmieścil sie pod mostem, i zgniutł cała pake telewizorów, zabudowa naczepy do wymiany, nie pamietam kwoty, koszt samych telewizorów 1mln zł, teraz se policz ile ludzi musi sie ubezpieczyć żeby ten 1mln wyplacic, wspomnij sobie 2 lata do tylu jak byly powiedzie i wylacali po 200-300 tys za domy, w tym roku gradobicia kolejne kolosalne ilosci uszkodzonych aut i domów gdzie nie wyplaca sie po 1 tys zl Strasznie drogiego lakiernika masz jak maluje za 500zł, prawie jak serwis Doskonale Cie rozumie i zdaje sobie z tego sprawe ze nalezy Ci się odszkodowanie, ale skoro wolisz kase na konto ( co dla mnie nie zawsze wiaze sie z naprawa zgodna z technologia) to uwazam to za bezsensowne, co innego jak byś chcial naprawic auto bezgotówkowo, badz sam naprawiał i kupil oryginały, i przedstawial do TU i wtedy by robili problemy to jak najbardziej Cie popre w 100% Nie chce nikogo urazić, wyrazam poprostu swoje zdanie na ten temat ty naprawde wierzysz ze oc jest dla nich nierentowne ? bylo na necie ile kasy wplynelo z tytulu skladek, a ile wyplacili, powiem ci tylko tyle, ze roznica na nich korzysz byla milionach wiec nie siej propagandy, ze ubezpieczalnie sa takie biedne i dokladaja do interesu
  24. W jakim markecie je kupiles ? 1/3 czyli za 80 zl ?
  25. To sie chyba na te zdecyduje : Nowe Ramiona ramię wycieraczki AUDI A4 [b6] 01r.- (2964062046) - motoAllegro bo wolne nowe zamienniki, niz uzywki ori z b7 ---------- Post dopisany 26-01-2013 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 21:10 ---------- A nie wie ktos czy mozna kupic sam ten plastik ktory mocuje wycieraczke do standardwoych ramion wycieraczek ? bo w jednej mam to polamane i trzyma mi to zip

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.