Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Bylo sie zalozyc o piwo, by mniej trzeba kupic i wiecej pozytku, a tak to chlopak sie pruchnicy nabawi i przytyje.
  2. Albo kup sobie taki malutki lekierek w pojemniczku jak lakier do paznokci, u mnie gosc w sklepie ma ale do fiata, chociaz ja bym sie nie przeujmowal i kupil podobny kolor i zamalowal, tak by nie bylo widac.
  3. Musisz zaplacic, termin to max 1 dzien przed wygasnieciem....a swoja droga to w axa niezly burdel maja. Wyslalem im faxem wypowiedzenie oc TYDZIEN wczesniej ,a te laqjzy mi na mejla wyslali polise a 3 tyg pozniej mi do domu doszla, dopiero jak wyslalem 2 mejle do nich to odpisali ze przyjeli wypowiedzenie. Za friko wyslali mi polise.... mam ja i teortycznie moge jezdzic i jak w kogos wjade pokazac ta polise i jechac do domu i niech sie gosc martwi....czego oczywiscie nie zrobie i mam polise w liberty, ale sam fakt wyslania polisy bez wyslania kasy jest zabawny.
  4. To jest diesel, tu olej w moment staje sie ciemny/czarny
  5. Ty sie nie martw czy sie obraza tylko maja zrobic tak by auto smigalo dobrze ! nie smiga, to reklamacja ! nie popuszczaj im, bo beda cie traktowac jak kogos, kogo mozna wycyckac z kasy i nic nie zrobic.
  6. Tak, ma wplyw , dodatkowo , niedogrzany silnik bedzie sie szybciej zuzywal.
  7. Ja swoim awxiem ciskam po 150-160 , obroty 2600-2800 i nie dbam o spalanie a wychodzi samo 6 l ;] Tylko ze ja malo po miescie jezdze Nie po to diesla kupowaliscie, by jezdzic jak dziadki....
  8. youcandrive, tam sobie wejdz, korzystne ubezpieczenia wlasnie dla mlodych ludzi , tylko ze auto musi byc na ciebie
  9. Prawym myszy na moj komputer>zarzadzaj>zarzadzanie dyskami Tam pewnie bedziesz miec nieprzydzielone miejsce, klikasz na nim prawym myszy i tworzysz partycje.
  10. Ja dalem za motula 143 zl a moze i mniej, bo kupilem tez filtry knechta wszystkie i zamaist 300 zl gosc mi dal rabat na 268 zl
  11. Trzeba bylo do pelna dolac ropy i by bylo ok.
  12. A niby niemcy uchodza za takich dokladnych .... smiech na sali.
  13. Ja mam elektryczna z 3 glowicami philipsa, kupilem za 99 zl i jest spoko, golenie stalo sie mniej uciazliwe, nie musze smarowac twarzy zadnym kremem, po prostu, wchodze do lazienki zapalam swiatlo przy lustrze , biore golarke i lece, wygodnie , szybko , wszystko na sucho I oczywiscie zero zaciec i nie musze latac do sklepu po nowe maszynki O taka mam: GOLARKA PHILIPS HQ 6920 SIECIOWO AKUMULATOROWA (2469744450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  14. Tez mi sie ta beta wogole nie podoba Sie widac watek szpanerski wywiazal, kto ma taniej paliwo.
  15. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    nasz milicja tam nie wjezdza bo musi placic za wjazd, a na taki wydatek ich nie stac bylo o tym w necie, ze kazdy tam jezdzi ile fabryka dala, bo patroli nie ma [podobno] A najgorsze jest to, ze jadac tak ze 140[jeszcze przepisowo] i spotykajac takiego tira jak w 7:55 , giniemy na miejscu, i to wszystko przez jego nieudolnosc.
  16. ladowarka bierze 1w, wiem bo mierzylem, wiec aku raczej nie padnie, zaroweczka w poldku pewnie miala z 12w wiec... A bateria padnie pewnie, ale to nic , bo telefon ciagle bedzie dzialal, jedynie jak go pozniej bysmy chcieli uzytkowac to bedzie problem z trzymaniem baterii, tak to nic sie nie stanie
  17. Jak mozna sie zatrzymywac, cofac, wysiadac na autostradzie ?! Nie rozumiem tego.... to kuszenie losu i tragedie.
  18. Ta rurka jest do tego, by nadmiar gazow podczas pracy akumulatora odciagac, jak skonczysz ladowac, poporstu podlacz ja ponownie do boku akumulatora i po sprawie Ttuaj powinna byc ta dziurka:
  19. Ales auto kupil, ciagle sie cos sypie.
  20. Kindla bierz, nie ma sobie rownych Miesiac na baterii mowi swoje
  21. PS3.....mialem tez xboxa i sprzedalem go i zostawilem ps3, dodatkowo masz granie on line za free, a nie za kase jak to jest na xboxie.
  22. Jak jest wiatr spory to jadac nawet 150 czulem ze mi autko znosi i musialem lekko pracowa kierownica, to normalne:) Nawet zakladalem temat taki , bo sam sie troszke zmartwilem
  23. Ale co maja teraz swiece do odpalania ? I co ma termostat do odpalania ? Jak termostat uwalony to niedogrzewa silnika, ale teraz w takich temperaturach , swiece w ogolnie nie sa zalaczane wiec watpie by to pomoglo./
  24. sebul odpowiedział(a) na pabblo temat w Silnik i Układ Napędowy
    Az sobie zadzwonie do aso jak bede mial robic , jak bedzie mala roznica to tam pojade, zawsze to gwarancja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.