Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. w takim razie do dumnego wlasciciela petycja o nastepnego moda - wymiana kierownicy na akas TT albo cokowliek, bo auto wypasione i piekne. nowa kiera doda bardzo duzo...
  2. wlazlem tam troche dla beki i myslalem ze bedzie nastepne hiphopolo... i jestem z lekka w szoku. :good: narpawde daje rade.fajne kawalki, mi najbardziej wpadlo w ucho Reporter i Do Gwiazd... bo taki ostrzejszy kawalek ... naprawde spoko!!!!
  3. jakis walek w tym ogloszeniu bo na ostatnim zdjeciu zdjecie RNSe, ale to z inengo auta bo na wczesnijeszych widac ze auto ma wlozone jakies nieoryginalne radio 2DIN... nie ma guzikow na dole i wogle jest inne.. a tak poza tym to TYLE KASY ZA prawie 3 letnie auto ;o ;o ;o wiem weim ze jest z listopada. ale juz jutro 2010 i rocznikowo bedzie juz zle wygladalo ;]
  4. nie tyka multi. to fakt. zajmuje sie tym na czym sie za***iście zna czyli klasycznymi automatami... aha bo dopiero doczytałem.. Alvaro zadzwonie i sie konkretnie ustawimy bo jakos mi nie idzie ten wyjazd. ale na dniach bede na bank
  5. wystarczy ze podjedziesz do mnie to zobaczymy jak jest założona
  6. jedyny mądry czlowiek od autmatow ktorego z czystym sumieniem polecam to Paweł Ignaciuk. ma warsztat o nazwie auto-mat w gdańsku oliwie.. chlop ma wielka wiedze w temacie TIPow i do tego na pewno Cie nie nakreci na jakas niepotrzebna naprawe. tu chyba aktualne dane z jakiegos inengo forum: Marek3003 - 2009-03-13, 12:27 Temat postu: ASB GDAŃSK -------------------------------------------------------------------------------- Bardzo polecam: AUTO MAT PAWEŁ IGNACIUK AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW GDAŃSK OLIWA UL KWIETNA 1 58 552 37 02 501 535 485 OD 9 DO 17 BARDZO DOBRY FACHOWIEC Z NIESAMOWITĄ WIEDZĄ.
  7. wiec najprosciej byloby spojrzec np do instrukcji jakie normy musi spelniac olej ktory masz wlac do skrzyni. na pewno kilku producentow posiada odpowiedni olej w swojej oefrcie i kupisz go nie za pol a za 1/3 ceny zapewne. bo nie w ASO.
  8. Taaa i czy w aucie czy w domu racja bo nie wiadomo w jakim dziale temat dać...
  9. w pierwszej chwili napisalem ze nie, ale sumie chwile sie zastanowilem i DSG to przeciez skrzynia manualna tylko sterowana komputerowo... wiec... cholera wie. a po co tak kombinowac? czy nie lepiej zalac tym czym trzeba? olej spelnia w kazdej skrzyni wiele zadan i ktos kiedys dlugo myslal nad tym jaki bedzie do niej najlepszy. po co sie z nim kłocic??
  10. chyba niedokladnie czytałeś bo widze ze sie nasmiewasz. o tym sądzie wspomnialem pol zartem bo przeciez nikt nie bedzie sie na wlasne zyczenie wyrzucal z pracy dla paru zeta... ale przeczytaj uzasadnienie jakiegos prawnika skoro mi nie wierzysz. taka furtka jest na pewno bo to co koelga wykonuje to nie jest umowa zlecenie chociazsie tak nazywa. i kazdy sad to uzna. napisalem to z przymrozeniem oka ale skoro twierdzisz ze mnie ponosi to zapoznaj sie najpierw z problematyka a nie wysmiewaj innych..
  11. moim zdaniem powinni bardziej uwazac czy sciana grodziowa i inne elementy nie byly spawane bez wzgledu na to czy z powodu przekladki z anglika czy z powodu czolowego spotkania z drzewem... po prostu auto powinno spelniac pewne kryteria. a u nas nie potrafia zapanowac nad lapowkarstwem na stacjach diagnostycznych to jak zwykle wylewa sie dziecko razem z kapielą i zakazuje tego czy innego rejestrowac.
  12. kurde , nie wiedzialem ze takie rzeczy jeszcze istnieja jak 13stka;] a z prawnego punktu widzenia to Twoja umowa spelnia warunki umowy o prace. na zlecenie nie mozna okreslic ze masz tyle i tyle godzin robic to i to codziennie, a juz nadgodziny to wogle skreslaja taka umowe jako zlecenie. prawo jasno mowi ze wazny jest charakter wykonywanej pracy a nie rodzaj umowy. tyle ze to jestes w stanie wyegzekwowac tylko na drodze sadowej. wiec pewnie od razu pozegnasz sie z praca ;] ale jak bardzo Ci zalezy to podejrzewam ze kazdy sad pracy uzna ze wykonywales umowe o prace i naleza Ci sie wszelkie swiadczenia z tego tytulu ;] zart oczywiscie bo pewnie dobre uklady w pracy sa wazniejsze niz 13stka czy wyplata za niewykorzystany urlop ;]
  13. niestety nasz kraj jest bardzo wesoly i wiele zalezy od WIDZIMISIE osob w urzedach. z tego co slyszalem to niektorych rejonach kraju nie ma opcji zeby przejsc przeglad przekladancem, a w innych wogle nie ma z tym problemu. sa dwie strony medalu bo z jednej strony wlsoy staja deba jak mysle o ludziach co ciagna angliki i najtanszym kosztem przerabiaja je na nasze... potem sa bajery klejone na klej do szyb bo srubek brak, kable przedluzane bo szkdoa na wiazke, i ciete elementy nadwozia. jezeli dolozyc do tego uzytkownika ktory jest tego nieswiadomy to nieszczescie gotowe... ale z drugiej strony jak ktos robi to dla siebie i nie robi glupich oszczednosci to wole takie auto niz spawane z dwoch po wymianie ćwiartki i dachu, gdzie i tak wszyskto bylo rozebrane i poskladane, tyle ze w angliku nie trzeba bylo nic prostowac ani spawac. wiec na tych stacjach powinni sie bardziej skupic na tym JAK jest zrobiona przekladka a nie CZY. bo takiego porzadnie zrobionego anglika odrzuca na dziendobry a krzewgo trupa spawanego z trzech przepuszcza bo sasiad flaszke postawi...
  14. po tych dwoch tekstach od razu zmienilbym mechanika.. to jest diagnoza - COŚ sie zaklinowało?? widac ze czlowiek nie ma pojecia o skrzyniach. jak on VAGuje ze skrzynia jest w trybie awaryjnym a nie ma bledow ??? bez powodu wchodzi w awaryjny?? a skrzynia to nie jakies magiczne pudełko ktore sie wymienia w calosci jak tylko cos sie poluzuje... tam tez sie zdarzaja awarie mniejsze i wieksze ale zeby stwierdzic ze "cała skrzynia" to trzeba ja rozebrac i na stole ocenic a nie rzucac glupie hasla... typ nie ma pojecia i tyle. zmien mechanika!
  15. ja zapytam inaczej i pewnie podpadne paru osobom na forum, ale czy jezdziles 2.0tdi ??? bo mam wrazenie ze ciezko go nazwac DOBRYM dieslem. wiem ze ludzie jezdza i sa zadowoleni, jednak ani jego spalanie nie jest rewelacyjne, ani osiagi (zwlaszcza wytykana przez wielu turbodziura)... dla mnie to nie jest udany silnik i basta. bo czytajac Twoego posta o tym czy da sie zrobic wiecej koni odnioslem wrazenie ze jednak temat masz slabo rozeznany a chec Twoja wynika tylko z porowniania jakiegostam innego silnika do innego , dobrego mocnego diesla ktorym jezdziles. a niestety nie kazdy silnik jest super udany. ja to widze tak ze masz jeden z najlepszych silnikow benzynowych jakie powstaly, a chcesz go zmienic na delikatnie mowiac srednio udany silnik diesla. to oczywiscie moje zdanie jezeli zaraz ma sie ktos oburzyc ze jemu sie swietnie spisuje. to co zaoszczedzisz szybko wydasz na cos co sie w tym silniku sypnie, wystarczy popatrzec ile niesie ze soba problemow. przed chwila znajomy mnie przewiozl takim 2.0tfsi i nie wydaje mi sie zeby jakos duzo gorzej zbieral sie od przecietnego diesla. pewnie jakas roznica ejst ale za to jest szerszy zakres obrotow do krecenia. wez tylko idz gdzies pojezdzij takim silnikiem na ktory chcesz sie zdecydowac. bo wmawmawianie sobie jakie to cudowne momenty obrotowe ma diesel to tylko powtarzanie stereotypow. sa rozne silniki i roznie sie sprawuja. ja tez jezdze dieslami i lubie diesle, gdybym mial jednak wybrac akurat miedzy 2.0tdi a 2.0tfi to zdecydowanie kupilbym bym benzyne..
  16. a czy podloga nie jest inna w quattro? w b5 chyba była...
  17. kombinujecie... a chyba nie czytaliscie dokladnie... nie ma znaczenie czy pojazd ma miejsce czy nie. tablica ma byc i juz... a czy bardziej sie kalkuluje dostawac mandaty za jej brak czy fotki z radaru. to juz kwestia tego jakie kto ma gadane.
  18. nie musi być motul. wazne zeby seplnial normy VW które wymienił Miron... ale ja chyba tez mam motula...
  19. co 15 tys... Przy każdej wymianie oleju wszystkie filtry? Czy któryś co druga wymiana? raczej powiedzialbym ze filtr powietrza to nawet co 5 czy 7 tys warto wymienic, jak w kazdym TURBO-silniku przystaw reke pod wlot powietrza pracuajcego silnika a przekonasz sie zezassysa to niczym odkurzacz. potem ten caly syf zatyka filtr a auto gorzej chodzi... afiltry kosztuja takie grosze ze chyba nie ma co czekac z wymiana az cos sie rozpadnie..najwiekszy koszt tych serwisow to niestety olej bo wchodzi go cyba z 8litrow a byle czego nie wlejesz..
  20. co 15 tys... obowiazkowo co 60, 80 tys nie
  21. nie bierz tego do siebie...nie atakuje CIe ani nie mam zamiaru podwazac tego za co sie bierzesz. ale stwierdzenie ze nie takie rzeczy ludzie robia to strzal w 10. tylko ze oni to ROBIA, czyli wjezdzaja na kanal robieraja i skladaja, POTEM zakladaja temat o tym jaki fajny projekt wyszedl. bo po prsotu maja do tego niezbedne zaplecze, wiedze i fundusze. nie da sie pozbierac informacji o czyms czego nikt nie robil, a a gwarantuje CI ze stopien skomplikowania takiej operacji jest tak wysoki ze nie da sie tego zrobic wspierajac sie internetowa pomoca kolegow znaojacych sie na audi. albo sam masz taka wiedze, albo dajesz to komus komu ufasz i sie nie dopytujesz za duzo. mam nadziej ze dobrze mnie zrozumiales. zycze CI powodzenia. sam bym sie chetnie przekonal jak takie cudo jezdzi. ale jakos nie widze opcji zeby ktos sie zapytal jak to zrobic i dostal instrukcje w necie i wzial sie do roboty. sam mam duzo dziwnych pomyslow i nawet niektore projekty dosyc dobrze przemyslane i nie straszenie kosztowne ale dopoki nie bedzie to dla mnie forma zabawy. kiedy bede mial dosyc kasyu i zcasu zeby sie za to brac to traktuje to jako przyszle wizje ...
  22. zeby to srpawdzic wystarczy wrzucic pod maske pewnie ze sto kilo balastu przed przednia oś ;];] ciekawe czy lduzie piszacy o swapach v6 tdi do budy od rzedowek biroa pod uwage ze trzeba bedzie jakos zgrac zawieszenie hamulce i reszte.. no i ciekawe czy zostały juz poczynieopne jakies kroki do tego SWAPA bo co raz pojawiaja sie podobne tematy i wszystkie umieraja smiercia naturalna bo raczej chodzilo o pogadanie niz branie sie do roboty. moim zdaniem jak ktos czuje sie na tyle silny technicznie zeby zgrac elektronike z dwoch roznych aut to po prostu bierze sie do roboty. zaloze sie ze i tak taniej byloby dolozyc do B7 3.0tdi i miec ze 300 koni w v6 i jednak troszke lzej z przodu niz v8.. tak na szybko trzeba kupic kompletny silnik z osprzetem, nie wiem jakie kto ma dojscia ale na szybko spojrzalem na allegro to silniki po lekko 13tysia chodza. do tego jakas skrzynia - ciekawe czy 4.2 wogle wychodzily w manualu? jezeli nie to automat pewnie tez z 6tys.. do tego wał, pewnie półosie, zawieszenie. jakies lapy silnika i dopiero zacznie sie zabawa bo ebdzie milioon wtyczek ktorych nie bedzie do czego podlaczyc. czujniki i inne gowien ka do ktorych trzeba miec nie tylko komputer ktory je obsluzy ale tez kompletna instajacje elektryczna.. najfajniejsze jest to ze dopiero po kupnie silnika i wyjeciu starego okaze sie czy wogle ten silnik da sie tam zmiescic bez ciecia karoserii [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 12:53_________________________________________________ to ze oba silniki maja po 4.2 i v8 to nie znaczy ze waza tyle samo i da sie je ustwic w tym samym miejscu... do tego ani s4 ani rs4 nie sa mistrzami jezeli chodzi o zakrety... wracajac do tematu to najwiekszy problem jaki widze to fakt ze 4.2 tdi to dosyc nowy silnik i montowany do bardzo wypasionych aut. co za tym idzie nie da sie tanio kupic jakeis rozbitego anglika jako dawce kompletnych podzespolow. bo kupowanie wszystkeigo po kolei , w tym elektroniki to moze byc niezly kosmos...
  23. Jeżeli zmierzysz sobie czasy rozpędzania samochodu w trybie "D" i "S" to możesz się lekko zdziwić. Odczucia ludzkie są subiektywne... akurat w multi to jednak chyba bedzie lepszy czas na S. ale w TIPie nawet subektywne odczucia nie sa na korzysc Ski, auto po prostu wkreca sie na obroty przy ktorych juz brakuje mu mocy i biegi zmieniaja sie zbyt pozno. dla mnie tryb sport to agresywne ustawienie skrzyni , ktora nie wrzuca od razu wysokiego biegu, szybko redukuje jak chcesz wyprzedzic i jest caly czas nastawiona na agresywna jazde. co wcale nie znaczy ze od zera do stu rozpedzi nas szybciej..
  24. ten z tyłu miał łatwiej pewnie ze mi sie latwiej wyprzedzało . ale jak powiem ze po sciezkach z warszawy na grudziac smigalismy po 170 - 180 to mnie zwyzywaja zaraz;] ale to wlasnie pokazuje ze dla mnie to byla dynamiczna jazda ale na luzie i spokojnie a dla niego operwoanie caly czas na czerwonym polu... no przez oplaty i glupa polityke cenowa dochodzi naprawde do absurdow. wystarczy popatrzec jak zrownuja sie ceny aut z duzym silnikiem i dobrym wypasem. ceny a4, Q5 i A6 z 3.0tdi oprocz tego ze sa kosmicznie wysokie to ejszcze sa bardzo podobne.. pamietam ze b7 z 3.0tdi bylo chyba z 5tys tansze od a6 z tym samym silnikiem. jednak v6tdi tez podobno poszly mocno do przodu i daja jeszcze weicej frajdy z jazdy.. co nie zmienia faktu ze oplaty akcyzowe nie sa warte oszczednosci jakie da diesel. generalnie wydaje mi sie ze wiele osob kupuje diesla na wyrost i kieruje sie ogolna opinia a nie chlodna kalkulacja. jak poczytalem ile potrafia spalic t 2.0tdi to naprawde nie widze lepszego silnika niz 2.0tfsi
  25. przegladu nie musisz miec. bo przeciez jak auto sie zepsuje albo rozbije to nikt Cie nie zmusi zebys je na czas naprawil... ale wez to wytlumacz nowemu nabywcy... obawiam sie ze musisz zaplacic. a z OC zapisac na umowie ze kupujacy nie bedzie kontynuowal Twojej polisy to dostaenisz zwrot.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.