Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Lhm lej Wysłane z G2
  2. A jakby gniazdo pozyczyc od passata b6?on ma w oryginale z tylu chyba... Wysłane z G2
  3. też szukam opisu przeróbki z A6 C6. Podrzuci ktoś link?
  4. Onkel odpowiedział(a) na Fenix90 temat w Audi A4 B6/B7
    Nic na zewnatrz nie slychac czy slychac cicho?Taka jest syrenka ori ze ledwie ja slychac. Podobno jak sie podlaczy cos innego to blad wywala. Wysłane z G2
  5. Wystarczy dwie strony wczesniejsze poczytac. Jaki masz ori? Zobacz we wlepce bo tam pisze jaki masz altek i jaki ori aku zalozony. Jesli nie dokladales zadnych odbiornikow elektrycznych to zaloz o podobnej mocy. Firmy fiamm, banner, bosch itp. Wysłane z G2
  6. Zapowietrzyles... ja robilem tak. Wyssalem caly olyn jaki byl w zbiorniczku, wyciagnalem go, wyczyscilem, zamontowalem z powrotem na miejsca, podpialem grubszy waz, cienkie wyjscie zaslepilem a.cienki waz wlozylem do butelki. I dopiero wtedy jak nalalem plynu do pelna to krecilem kierownica patrzac do zbiorniczka i uzupelniajac jak robilo sie go malo. Na takiej samej zasadzie jak plyn hamulcowy. Nie wiem jak sie dpowietrza zadzwon do deva on cos podpowie Wysłane z G2
  7. Podpiales gruby pod zbiorniczek, cienkie wyjscie ze zbiorniczka zaslepiles i z cienkiego przewodu nic nie leci? Wysłane z G2
  8. 145 u dzika placilem za valvo Wysłane z G2
  9. Ja lalem total LHM plus. W sumie wzialem 2 litry, pierwszym przeplukalem a drugim uzupelnilem. Zostalo jeszcze Wysłane z G2
  10. Ja wiem czy jest sens. Plukanka LM wychodzi 10 zl drozej... Wysłane z G2
  11. Tez tak uwazam. Choc dla mnie 1gb w samsungu gorzej wychodzil niz 1gb w lg. Wysłane z G2
  12. Mialem g2 mini na sprawdzenie jak chcialem samsungi zmienic na cos innego. Polecam. 1 gb ramu ale daje rade wedlug mnie. Wysłane z G2
  13. Tylko tak jak chlopaki pisali wczesniej najlepiej przez rurke bagnetu Wysłane z G2
  14. +1
  15. Onkel odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Dev w b7 zeby wymienic tarcze to z przodu i z tylu trzeba jarzmo odkrecac? Pisales cos ze lepiej zmienic jedna os pozniej druga. W sumie moge tak zrobic wiec jak lepiej? Wysłane z G2
  16. Onkel odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    Czujnik oleju. Wysłane z G2
  17. Nigdy serii Note nie uzywalem. Ale Esek mialem juz dosyc. Teraz z G2 jestem bardziej zadowolony. Wysłane z G2
  18. Tez 2 ale tamb byla zamula np. Dialera czy galerii. Wysłane z G2
  19. Tez uwazam ze aby komfortowo korzystac z telefonu na androidzie to minimum 2GB ramu trzeba miec. I w mojej opinii S4 chodzila "ciezej" niz obecna G2. Wysłane z G2
  20. Onkel odpowiedział(a) na devey temat w 1.9TDI
    Trzeba. Najpierw jedz, pozniej sie martw. Wysłane z G2
  21. Onkel odpowiedział(a) na devey temat w 1.9TDI
    Pierwszy raz slysze zeby doradzac komus jazde 200km/h zeby sprawdzic uszczelke pod glowica... ale moge sie nie znac. Jesli plynu nie ubywa, oleju tez to dla swietego spokoju mozesz sprawdzic kompresje na tlokach. A jeszcze zapytam czy to nie jest czasem castrol? Wysłane z G2
  22. Onkel odpowiedział(a) na artin007 temat w 1.9TDI
    Popatrz na to co wrzuciles... wejdz w dzial diagnostyki i zobacz jak prawidlowo to zrobic Wysłane z G2
  23. Brat ma centre i juz 5 rok chodzi. Wysłane z G2
  24. Valvoline SynPower Xtreme 5W40 już w domu. Do tego płukanka LM. Przechodzę z Motula więc dam znać jak wrażęnia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.