Treść opublikowana przez Onkel
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Lhm lej Wysłane z G2
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
A jakby gniazdo pozyczyc od passata b6?on ma w oryginale z tylu chyba... Wysłane z G2
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
też szukam opisu przeróbki z A6 C6. Podrzuci ktoś link?
-
Alarm fabryczny
Nic na zewnatrz nie slychac czy slychac cicho?Taka jest syrenka ori ze ledwie ja slychac. Podobno jak sie podlaczy cos innego to blad wywala. Wysłane z G2
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Wystarczy dwie strony wczesniejsze poczytac. Jaki masz ori? Zobacz we wlepce bo tam pisze jaki masz altek i jaki ori aku zalozony. Jesli nie dokladales zadnych odbiornikow elektrycznych to zaloz o podobnej mocy. Firmy fiamm, banner, bosch itp. Wysłane z G2
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Zapowietrzyles... ja robilem tak. Wyssalem caly olyn jaki byl w zbiorniczku, wyciagnalem go, wyczyscilem, zamontowalem z powrotem na miejsca, podpialem grubszy waz, cienkie wyjscie zaslepilem a.cienki waz wlozylem do butelki. I dopiero wtedy jak nalalem plynu do pelna to krecilem kierownica patrzac do zbiorniczka i uzupelniajac jak robilo sie go malo. Na takiej samej zasadzie jak plyn hamulcowy. Nie wiem jak sie dpowietrza zadzwon do deva on cos podpowie Wysłane z G2
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Podpiales gruby pod zbiorniczek, cienkie wyjscie ze zbiorniczka zaslepiles i z cienkiego przewodu nic nie leci? Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
5l Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
145 u dzika placilem za valvo Wysłane z G2
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ja lalem total LHM plus. W sumie wzialem 2 litry, pierwszym przeplukalem a drugim uzupelnilem. Zostalo jeszcze Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja wiem czy jest sens. Plukanka LM wychodzi 10 zl drozej... Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
Tez tak uwazam. Choc dla mnie 1gb w samsungu gorzej wychodzil niz 1gb w lg. Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
Mialem g2 mini na sprawdzenie jak chcialem samsungi zmienic na cos innego. Polecam. 1 gb ramu ale daje rade wedlug mnie. Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tylko tak jak chlopaki pisali wczesniej najlepiej przez rurke bagnetu Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
+1
-
Jak wymienić tarcze ?
Dev w b7 zeby wymienic tarcze to z przodu i z tylu trzeba jarzmo odkrecac? Pisales cos ze lepiej zmienic jedna os pozniej druga. W sumie moge tak zrobic wiec jak lepiej? Wysłane z G2
-
Wyciek oleju
Czujnik oleju. Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
Nigdy serii Note nie uzywalem. Ale Esek mialem juz dosyc. Teraz z G2 jestem bardziej zadowolony. Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
Tez 2 ale tamb byla zamula np. Dialera czy galerii. Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
Tez uwazam ze aby komfortowo korzystac z telefonu na androidzie to minimum 2GB ramu trzeba miec. I w mojej opinii S4 chodzila "ciezej" niz obecna G2. Wysłane z G2
-
Problem z olejem.
Trzeba. Najpierw jedz, pozniej sie martw. Wysłane z G2
-
Problem z olejem.
Pierwszy raz slysze zeby doradzac komus jazde 200km/h zeby sprawdzic uszczelke pod glowica... ale moge sie nie znac. Jesli plynu nie ubywa, oleju tez to dla swietego spokoju mozesz sprawdzic kompresje na tlokach. A jeszcze zapytam czy to nie jest czasem castrol? Wysłane z G2
-
tryb awaryjny a4 b6 1.9 tdi
Popatrz na to co wrzuciles... wejdz w dzial diagnostyki i zobacz jak prawidlowo to zrobic Wysłane z G2
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Brat ma centre i juz 5 rok chodzi. Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Valvoline SynPower Xtreme 5W40 już w domu. Do tego płukanka LM. Przechodzę z Motula więc dam znać jak wrażęnia.