Treść opublikowana przez Onkel
-
koniec umowy i przedluzenie
Poszukaj sobie, na gruponie co jakiś czas pojawiają się kupony zniżkowe do orange za 19zł 30% zniżki na cały okres umowy. Co jakiś czas są dostępne. Więc jak Ci się nie spieszy... Tu masz jak to wygląda i warunki: http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/orange-polska-5/39070102
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Wszystko zalezy jaki masz altek. Ja mialem ori 77 ale tez dolozylem kilka rzeczy i nowy kupilem Fiamm 85 od kolegi z forum. Napisz do niego to Ci doradzi. Wysłane z G2
-
Audi a4 B7 1.9 Tdi 116km BRB z DPF 2006r - głośno chodzi , dużo pali
Ja na początek podpiął bym kompa i zobaczył korekcje i czy nie występują inne błędy.
-
Dymi przy zapalaniu, wlane 6 litrów oleju
Wlał Ci o połowę za dużo. Po spuszczeniu też kopci?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie znam ceny dokladnej LM ale nie wydaje mi sie zeby Valvo byl jakos szczegolnie bardzo drogi. Cene mam z poprzedniego tygodnia bobpusalem do dzika Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
Ja z powodu kiepskiej optymalizacji kolejnych alktualizacji na samsungach zrezygniwalem z tej marki. Teraz mam Lg i jestem bardzo zadowolony. No moze tylko 16gb gdzie na sam system idzie ponad 5... Wysłane z G2
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Ale w sytuacji kiedy w poblizu nie ma zaufanego goscia to trzeba tutbo odeslac do regeneracji. Co za tym idzie montowal bedzie inny mechanik i wtedy z ta gwarancja roznie bywa. Zazwyczaj jest tak ze mowia ze montaz zly i dziekuje....Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja tez leje teraz valvoline. Dzik ma dobra cene na niego Wysłane z G2
-
rozgrzewanie disela
Najszybciej auto osiąga temp. roboczą pod obciążeniem. Czyli najlepiej odpalić i po chwili ruszać. Nie pałować do nagrzania.
-
ładowanie alternatora a akumulator 100ah ? czy obsłuży?
Na wlepce z kodami wyposażenia bedziesz miał jaki aku był założony i jaki siedzi alternator. Jeśli ori miałeś 72Ah i nie dokladales żadnych odbiorników elektryki tzn. 4szyby,kiere Multi itp.to 100 niepotrzebnie. Wysłane z G2
-
Zatrzaśnięty bagażnik ! PILNE!
Ale może komuś innemu się przyda. Nie pogadajmy w skrajność ze złodziejami.... Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Fajnie zebrane informacje o znanych olejach http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=88&t=174830 Wysłane z G2
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
SynPower chyba lepszy, przynajmniej tak wychodzi ze strony producenta Wysłane z G2
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Kris Ty jeździsz na valvo? Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chyba że SynPower z valvoline jak już chcesz Wysłane z G2
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Sprobuj valvoline 5w40 Wysłane z G2
-
Złe wyświetlanie otwartych drzwi FIS ;/
Ale u Ciebie raczej nie będzie problemu z kodowanien skoro raz jest dobrze a raz nie... chyba że MK cos swiruje. Wejdź w dział elektryka i znajdź podwieszony wątek o modułach komfortu. Tam jest wszystko opisane
-
mix wnętrza
Tutaj złe to wygląda bo są zmieszane 3 kolory. Gdyby był tylko ten co deska czyli chyba swing i dac czarna kiere, czarna gałkę i dekory okleic np. czarnym carbonem to fotele czarne nie wyglądały by tak zle w tym zestawieniu
-
Złe wyświetlanie otwartych drzwi FIS ;/
Moduły są dobre. Te co masz założone obsługują składane lusterka. Od anglika zaczynaly sie chyba 8E2...
-
System operacyjny Android
Z tymi reklamami to racja. Ja zainstalowałem ccleanera.
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
orange
-
Prostownik elektryczny
Ja tez go biorę. Dużo osób pisze że daje radę. Kumpel na ten wcześniejszy model i już dwa lata działa dobrze.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Kup ten modul który jest opisany we wątku. Ja w b6 też miałem ten od kogla i po jakimś czasie zaczął się tropić....
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie ma LM pełnego syntetyka spelniajacego normę 505.01 Natomiast motul np. Specifik to w 100% syntetyk
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W kazdym aucie lalem 5w40. W ostatnich dwoch nawet nie pytałem na czym jeździł bo i tak lalem motula 5w40. W b6 jak kupowałem 1.8T zalany był 10w40 zmienilem na 5w i tylko na lepsze wyszło. Ją zmienilbym bez zastanowienia.