Treść opublikowana przez Onkel
-
Proszę o wypowiedz kogoś kto zna się na prawie - auto z zastawem komorniczym.
Taaa tylko jak on już miał auto w zastawie to pewnie nigdzie nie płaci...
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Super sprawa z tym obok zapalniczki. Tylko trzeba głośniczek gdzieś pociągnąć. RPALKA masz tak u siebie??
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
Dzięk. Instalka na gwarancji to jadę niech wymieniają.
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
To u mnie chyba mam rozjechane PB. Byłem ostatnio u gazownika bo wymienił mi sterownik i czujnik poziomu gazu. Niby ok. Zrobił też ustawienia jakieś. Ale od tamtego czasu jak zachodziłem rano albo po dłuższym postoju to musiałem "chechłać" kilka sekund a zawsze łapał na cyknięcie. Po przeczytaniu tego wątku zakręciłem zawór na butli wypaliłem gaz i zachodzę dzisiaj rano a autko na pyknięcie pali. Czyli wina czego to jest?? Jak teraz z powrotem przywrócić stan map PB? Nie znam się na tym całkowicie:facepalm: Sprawdzę jeszcze jutro to samo żeby nie było że to zbieg okoliczności.
-
Oklejanie dekorów
Nie przetlumaczy się.... Teraz myślę nad pokryciem folii lakierem bezbarwnym ale muszę napisać do DĘTE bo on chyba to opanował. Jeśli nie to został mi kawalek folii to okoleje coś i psikne. Tylko nie wiem czy wtedy nie lepiej oddać do lakiernika żeby psiknal bezbarwnym bo jak kupiłem w sprayu do malowania wlacznika szyb to po czasie bezbarwny zszedł;\ Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
-
Zdjęcie miski i montaż uszczelki
Przy 1.8T nie miałem uszczelki tylko masę uszczelniajaca(w ASO płaciłem 55zl). No i musiałem lekko silnik uniesc bo nie można tak łatwo było wyciagnac. Niech wypowie się ktoś kto to robił w alt. Ją zrobiłem zapobiegawczo bo wszystko bylo czysciutkie ale z.uwagi na wiele watkow o zatarciu 1.8T zdecydowałem się zrzucić miche. Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
-
Oklejanie dekorów
Nie porównuje efektu tylko ceny. Dla mnie to sa małe pieniądze i można sobie pozwolić okleić bo nie wygląda to strasznie. Sam chciałem się skusić na szczotkowane aluminium ori ale ze względu na środek SWING musiałem zrezygnować bo wg. mnie nie pasuje za bardzo alu do SWINGA (nawet był o tym temat osobny z fotkami).
-
Oklejanie dekorów
Do B6 karbon ori 800zł, alu szczotkowane 500 - także koszta folii znikome a zawsze można wrócić do poprzedniego stanu.
-
Oklejanie dekorów
Wiele osob ma oklejone dekory u siebie zarowno w b5 jak i b6. Tanio można uzyskac fajny efekt jednak z trwaloscia jest roznie. Jednym odeszla po zimie innym siedzi już któryś rok. Wszystko zależy od montazu. Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
-
Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
Masz spryski lamp? Jak wlaczas swiatla to nie widzisz jak sam się podnoszą i opuszczają? Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
-
Oklejanie dekorów
Poszukaj bo było już o tym tylko nie OBKLEJANIE a OKLEJANIE. Folia 3m najlepszą do tego jest. Wysłane z mojego HTC Wildfire S
-
głośniki z przodu grają słabiej-sedan
Możliwe że tak jest ale to chyba kwestia miejsca siedzącego. Ja też mam u siebie pionka model f900bt i też jest podobna sytuacja ale ja siedze z fotelem daleko wysuniętym do tyłu. I teraz zobacz jaką masz odległośc ucha od tylnego syczka a od przedniego.... Dlatego wg. mnie jest taki wrażenie. I teraz dla porównania też słuchałem RNS-e u siebie bo miałem i wyglądało to tak samo. Ale jak fotel przesunę trochę do przodu i oparcie bliżej pionu (bo bardziej na leżaka jeżdżę) to sytuacja się zmienia...
-
Głośniki przerywają.
Do sprawdzeni kable w gumowej osłonce między drzwiami a kabinom.
-
RNS - zalozyc czy nie zalozyc?
Też to mnie zdziwiło skoro jest inna rozdzielczość to soft raczej nie pomorze ale zapytam.
-
RNS - zalozyc czy nie zalozyc?
CIEKAWOSTKA Dzisiaj byłem odebrać nowego seata służbowego. Przyjechał po mnie koleś swoim EXEO no i tak zaczynamy rozmowe: Moja A4 prawie to samo, ten sam klimatronik i w ogóle on na to że tak tylko w u niego góra jest od kabrio. Spoko. Gadamy dalej i mówie, że miałem kiedyś rns-e ale nie za bardzo byłem zadowolony bo słabo grało no to koleś mówi, że błąd zrobiłem sprzedając bo trzeba było założyć wzmak bose (uuuuu myśle sobie koleś zna się na rzeczy) i teraz najciekawsze: Mówie, że mam zamiar kupić RNS ale z EXEO bo lepsza rozdzielczość i większa funkcjonalność. A on mówi, że nie ma sensu płacić więcej za to samo urządzenie. Kupić normalnego RNS-e i wysłać do seata/audi w bielsku tam wgrywają nowego softa i jest prawie to samo co w exeo no i automapa działa. Nie wiem ile w tym prawdy ale koleś naprawdę znał się na rzeczy. Postaram się przy najbliższe okazji pogadać z nim o tym i więcej coś powiedzieć w tym temacie.
-
Potrącenie pieszego
NIe wiem jak jest w takiej sytuacji ale jeśli to był Pan, który żyje z dnia na dzień to nawet nie będziesz miał z czego ściągnąć. Ja po oszukaniu na allegro też zostałem wezwany do sądu. Oczywiście wyrok padł, oszust musiał mi zwrócić pieniądze. Sprawa wydarzyła się w 2009 roku i do tej pory nie mam żadnych pieniędzy. Tzn. teraz to już nie chcę bo allegro mi zwróciło i teraz to oni muszą sobie ściągać z gościa ale też marne szanse bo koleś nic na siebie nie miał i nie pracował.
-
Wymiana orginalnych głośników
Po doświadczeniach z A3 polece przerobke na 16. Miałem tez tam z przodu13 hertz a z tylu 16 hertz i nie ma wogole porownania. Teraz z przodu w b6 mam 16 hertz odseparowany oczywiscie a tył na razie ori ale chlopaki zaintrygowali mnie wzmakiem bose więc chyba go założeń bo podobno bardzo poprawia dzwiek tylu. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2
-
Odnowa tunelu
Nikt nie malował tunelu. Tylko wymiana na inny. Zobacz jaki masz kolor soul, swing czy ten granat i poszukaj na aukcji ewentualnie w dziale sprzedam chłopaki niekiedy mają.
- Strefa Śmiechu
-
Szarpnięcie przy przełączaniu na benzynę.
U mnie też było czuć te szarpnięcie winny okazał sie sterownik. Wymienili i teraz wszystko ok.
-
Serwis gazu
Sprawa rozwiązana. Wymieniony sterownik i czujnik poziomu gazu. Teraz wszystko ok:wink:
-
Gałka zmiany biegów S-line
Ja mam chyba ten sam kolor wnętrza i czarną gałkę z A3. W dziale warsztat jest opis jak założyć. Nowa w serwisie kosztuje 102zl po rabacie. Ona nie jest taka super czarna wchodzi lekko w szarość. Poczytaj w wątku co wyżej podałem.
-
Nie zamyka drzwi pasażera, błąd 01812- rozwiązanie
Witam. W ubiegłym tygodniu przerwał mi się kabel masy w drzwiach pasażera a + trzymał się na kilku nitkach w związku z czym nie miałem wcale zasilania w tych drzwiach. Zabrałem się wiec i polutowałem wszystko. I niby działa szyba, podświetlenie przycisku szyby, na komputerze pokazuje zamknięcie i otwarcie drzwi a nie zamyka centralny, nie ma podświetlenia tej czerwonej lampki z boku i nie ma grzania lusterka. Przed całym zajściem wszystko było dobrze. Bezpieczniki ok, reszta kabli idących w gumowej osłonce są dobre. Nie wiem co jeszcze ma sprawdzić Błąd na VAG-u jaki mam to 01812 - Supply Voltage for Door Controller: Pass. Side (J387) 37-00- Faulty ROZWIĄZANIE: Dzięki cennym radom kolegi Dominika "DOMIN79" podjechałem do kolegi żeby podmienić sterownik drzwi pasażera. Podmieniłem, sprawdzam i wszystko działa. Więc wziąłem swój sterownik i zacząłem czyścić styki na nim. Na koniec psiknąłem kontakt spray-em i działa. Wszystko, nawet lampeczka ta czerwona :banan: . JESZCE RAZ WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA DOMINIKA
-
Nie działają spryskiwacze lamp
Jeśli masz ori instalke sprysków to obstawiam pompke bo były podobno z nimi problemy.
-
[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane
Furka prawie idento jak moja. Ten sam kolor, xenon oznaczenie motoru no i ... mój RNS-e