Treść opublikowana przez Onkel
-
Komputer benzynowy pokazuje od rezerwy spadek km,mimo jazdy na gazie.
Nie nie. Chodzi o to, że jeśli wskazówka zleciała na sam dół o zalałem za 100zł to owszem podniosła się np. na poziom 170km ale jeśli odpiąłem aku to po podpięciu wskazała różnicę rezerwy czyli np.230km
-
Odwołanie od zdjęcia z fotoradaru
No to tyle, że straciłeś 6zł na polecony.
-
Komputer benzynowy pokazuje od rezerwy spadek km,mimo jazdy na gazie.
To dziwne bo u mnie i u kolegi nawet po dolaniu nie wraca do stanu przed zapalenie rezerwy. Tylko odpięcie aku pomaga
-
Problem ze wskazówką temperatury.
Ten za silnikiem podaje chyba na zegary.
-
NAVI z B6 do B5 ?? czy podejdzie ?? Pytanie?
To pierwsze to RNS-e z A3. NIe pasuje z B6 do B5. Ale pasuje z A6. Tu masz temat, poczytaj. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?7428-ALL-RNS-E-od-A-do-Z
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
To ja już wolę swoją żółtą barwę żarówek i dołożony moduł świateł dziennych na ori lampach.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Sam. Wszystko opisane jest na avic411 ale jak znajdę chwilę to zrobię opis. Dlatego dziwi mnie, że ludzie płacą jakiemuś użytkownikowi z allegro po 200zł W sumie to jest złożona procedura. Ja mam f900bt i najpierw przeszedłem na soft z f910bt a następnie na ten gdzie mamy baaaaardzo duże możliwości w radyjku. Jeśli ktoś chce to mogę zrobić fotki i wrzucić jak to wygląda. Już samo przejście z f900bt na f910bt daje ogromną różnicę w działaniu systemu i dotyku.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Ja mam AVIC-F900BT w pełni odblokowanego tzn. działają wszystkie znane mapy no i wiele więcej bajerów.
-
Problem ze wskazówką temperatury.
Są dwa czujnik. Jeden na dole [przy chłodnicy, drugi z tyłu silnika. NIe wykręca się tylko wyciąga zawleczkę i normalnie wychodzi. Płynu ubędzie dlatego fajnie robić to na zimnym silniku co by rąk nie poparzyć.
-
spolszczenie nawigacji A3
Jaką tą nawigację masz?? RNS-e??
-
[B6 ALT] Pytanie o swap na 1.8T
No niestety to niezbyt udany silnik audi choć legenda mowi, że komus nie bierze oleju:decayed:
-
Ucieka płyn chłodniczy
I jak mamy Ci pomóc?? Na odległość w tym przypadku?? Kurcze koledzy troszkę pomyślunku. Gdzie szukać?? No tam gdzie idą węże od wody. Gdzie jest upocony a po analizie wychodzi, że to nie olej.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Najwygodniejszy jest potencjometr. Ja robiłem sam ten moduł zgodnie z opisem na forum. Kiedy chcesz to regulujesz. A jak kiedyś rozmawiałem z kogiel to powiedział, że za 5zł dołoży potencjometr.
-
1.6 102 KM, błąd P1423
500 000 tematów o tym było. Poszukaj i poczytaj. Nowa wyszukiwarka jest taka przyjazna.
-
Presiedent teddy & MTtech legend II lub cos innego w podobnej $$
MAsz cały długi temat o wyborze CB. Spójrz kilka tematów niżej.
-
Uszczelka pod klawiature jaka?
Ja kupowałem Goetze do 1.8T
-
Odpowietrzenie pompy abs po wymianie
Sam nie czytasz odpowiedzi na swoje pytanie. Napisałem Ci w drugim poście co zrobić.
-
[ALL B6] Siła sygnału uzbrajania alarmu.
Nową kupowałeś?? Nie wiem jak moja w środku ale Twoja jest chyba głośniejsza.
-
Włączające się chłodzenie i długo nagrzewające się świece
Nie wiem jak to jest w dieslach niech wypowie się ktoś kto zna ten motor. U kumpla w benzynce jak załączał mu się wentylator to wymienialiśmy ten co jest przy silniku (a dokładnie z tyłu) i pomogło. Ale jest jeszcze jeden przy chłodnicy. Przy tym do góry nie trzeba spuszczać płynu ale trochę będzie uciekało dlatego lepiej to robić na zimnym. Ten przy chłodniy... Jak zrobisz szybko to też nie musisz spuszczać a jedynie dolać
-
Odpowietrzenie pompy abs po wymianie
Jeżeli nie masz ESP nie zrobisz tego w B5:facepalm:
-
Nagrzewanie auta
Vag-a podpinał?? Termostat do wymiany.
-
Włączające się chłodzenie i długo nagrzewające się świece
A VAG podpinany był?? Włączający się wiatrak wskazywałby na czujnik temperatury ale dla pewności można podłączyc kompa.
-
Problem z ssaniem
Czujnik do wymiany. Od tego trzeba zacząć.
-
Odpowietrzenie pompy abs po wymianie
W B5 nie można chyba odpowietrzać VAG-iem. Najlepiej udać się na warsztat gdzie mają maszynę do ciśnieniowej wymiany płynu hamulcowego.
-
Nr Pin-u kostki radia
Takie mam. I nie pasują w ori kostke. Za grube są.