Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. W MTU przy kwocie 24600zł OC i AC wynosi 898 zł auto tylko na tate. Szkoda tylko, że nie obejmuje kataklizmów czyli, zalania pożaru itp. Ewentualnie tylko jeśli spali się tak, że szkoda będzie powyżej 70%. W PZU 100zł drożej ale ale kataklizmy też wchodzą w ubezpieczenie. Jednak w MTU nie ma wkładu własnego a W PZU jest 20%.
  2. Podłączałeś VAG-a??
  3. Masz VAG żeby podpiąć?? Myślę, że problem tkwi w czymś innym a nie gazie bo jeżeli na benzynie też przerywa.....
  4. Poszukaj gdzieś tej jednej lampy pod ksenon i wyniesie Cię taniej niż te dwe "lampy" (jeśli tak to coś można nazwać). I auto będzie się prezentowało jak AUDI a nie jak golf III po tuningu. Aha już nie wspomnę o jakości świecenia.... Wieczorem przy deszczu gó**o zobaczysz.
  5. Szkodę całkowitą obejmuje. Zależy co chcesz. Mnie np. nie interesuje pełne AC bo chce tylko kradzież. Dodatkowo są powodzie, pożar itp. Widać co się dzieje jakie pogody. Pojade gdzieś zaleje i jak znalazł.
  6. po zakupie samochodu masz 30 dni na jego przerejestrowanie w tym czasie możesz jeździć na OC zbywcy i przed terminem 30 dni od daty zakupu zdecydować czy zostawiasz to ubezpieczenie czy nie -jeśli zostawiasz musisz je przepisać na siebie To jest jedyna i poprawna odpowiedź Ewentualnie jeszcze jeśli przy kupnie auta umowe dał sprzedający to mógł mieć zapis, że zrzekasz się OC i wtedy musisz już wykupić. Tak mnie chciał mój sprzedający zrobić ale przeczytałem umowę i nie zgodziłem się na to. Tym bardziej że kupowałem od osoby prywatnej i musiałem podatek zapłacić ;(
  7. Onkel odpowiedział(a) na VicVega temat w Audi A4 B6
    Kolego zobacz zdjęcie w pierwszym poście i ja mam tak samo. Tylko ja mam oryginał audi i nic nie jest wycięte. Trochę trzeba było pomyśleć a nie od razu kątówka Hak ładnie się dopina ( w sumie jeszcze nie zakładałem bo nie było potrzeby) a elektryka wysuwa się ładnie tak, że nie jest nic wycięte. W ogóle nie widać że jest hak.
  8. To na ile miałeś ubezpieczone to auto jak za minicasco dałeś 86zł???
  9. Nie czytałem OWU. Pierwsze co zrobiłem to czytałem opinie, które niestety nie są dobre więc odpuszczam.
  10. PZU wyliczyło mi minicasco na 460zł przy kwocie auta 25600zł. Dodatkowo szyby 70zł chyba.
  11. Też jestem przed wyborem ubezpieczyciela i AXA owszem kusi ale opinie na jej temat nie są dobre. Kwota ubezpieczenia (OC+AC) mojej A4 to 800zł przy wartości 21600
  12. Pojazd nr 1 musiał spojrzeć w lusterko i upewnić się czy ma wolny pas ruchu. To, że pojazd 2 jechał już zebrą ma tylko tyle w tej sytuacji, że jeśli przyjechała by policja to dostałby mandat za jechanie po zebrze ale teoretycznie on już był na pasie na który pojazd 1 chciał wjechać. Dlatego pojazd 2 nie upewniwszy się powoduje kolizje. To tak samo jak ostatnio była sytuacja opisana na forum, że koledze przyczepką zahaczył koleś auto które miał zaparkowane na zakazie. Oboje dostali mandat (ten za postoju w miejscu niedozwolonym) ale winnym zajścia jest kierowca z przyczepką.
  13. Ja w tym tygodniu ide do PZU bo wychodzi mi OC niedługo (jeszcze poprzedniego właściciela) i zaraz mini bym sobie wziął także dam znać jak to cenowo wygląda.
  14. Pewnie, że tak. Co się będziesz męczył a i tak on Ci powie, że zakłada instalacje tyle lat i zna się lepiej. A denerwujące jest jak depniesz i zaczyna pikać. To po co gaz?? żeby jeździć z prędkością niedzielnego kierowcy????
  15. Masz BRC czyli masz gwarancje na terenie całego kraju. Jedź do Łasku na polną tam gdzie ja montowałem. Tam Ci zrobią to w ramach gwarancji. Olej swojego gazownika bo koleś jakiś chory jest. Chyba, że zamontował Ci jakieś słabe podzespoły i dlatego instalacja nie wyrabia... Na reduktorze masz 1200 czy 1500 jakiej średnicy przewód gazowy??
  16. Na tej samej stronie masz taki sam temat. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212030.0
  17. Do każdego radia masz przypisany inny kod. Poszukaj kogoś kto zajmuje się ściąganiem kodów koszt około 50zł.
  18. Ja zakładałem w Łasku na ul.Polnej. Na gazie zrobione już 2500 km i wszystko jest super. W sumie to zawsze zakłądam u nich. Instalacja BRC dla mnie rabat bo to już 4 auto które u nich gazowałem 2600zł. Normalnie 2900 na przewodach 8mm i mocniejszym reduktorze.
  19. Onkel odpowiedział(a) na predki74 temat w Audi A4 B6/B7
    Obudowy nie trzeba wymieniac bo jest tez opisane jak ładnie samemu wyciąć pod tempomat. Ja tak robiłem i nie ma różnicy
  20. Ja jak wymieniałem w A3 8L to po przyłożeniu uszczelki do pokrywy, na dolnej części uszczelki ta co przywiera do głowicy robiłem 6-8 kropek silikonem np. takim jak pod miskę olejową się stosuje, żeby uszczelka sie nie przesunełą podczas montażu. I zawsze wszystko było oki.
  21. Zauważ, że są B6 z 2000 roku.Więc albo tylną też miałeś wymienianą albo po prostu w salonie założyli taką. Bo wiedz, że dopuszczalne jest aby szyba była z roku poprzedniego ale nie następnego. Jak zostają im na magazynie to ładują.
  22. Ja mam nowo założoną instalacje. Oczywiście masz racje, że przy pełnym bucie i migającej rezerwie przełączy bo oczywiście nie ma gazu. Ale jeśli rezerwa dopiero co zacznie migać a robi się na niej około 80-100 Km to też jest coś nie tak. Wnioskuję tak bo byłem na regulacji po 1000 km i teraz jest wszystko OK. Tzn. jak zacznie migać rezerwa i dam but to nie przełącza. Dopiero jak dłużej pojeżdżę na rezerwie to przy pełnym bucie zmianie.
  23. Mam taki wzmacniacz: http://www.megamedia.pl/wzmacniacz-jbl-gto-75.4.php Pod dwa kanały bedzie podłączona skrzynia basowa stereo (2xgłośnik JBL) więc zostaną dwa wolne kanały i jeśli dobrze wiem to pod nie mogę podłączyć tylko ewentualnie przód czyli 1 kanał na prawą strone i drugi na lewą. Chyba, że można inaczej o czym nie wiem także czekam na sugestie.
  24. Kolego nie wiadomo o co Ci chodzi nie obrażając oczywiście. Jeśli 10W40 jest taki sam jak 5W50 to po co sie je rozróżnia?? Kolejna sprawa, że tutaj nikt nie mówi, że mu cieknie tylko, że słychać lekki klekot przez jakiś czas także sam widzisz....
  25. Jednostka sterująca to pioneer deh 9800BT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.