Treść opublikowana przez Onkel
-
[ALL] Ubezpieczenie OC + od kradzieży samochodu
W MTU przy kwocie 24600zł OC i AC wynosi 898 zł auto tylko na tate. Szkoda tylko, że nie obejmuje kataklizmów czyli, zalania pożaru itp. Ewentualnie tylko jeśli spali się tak, że szkoda będzie powyżej 70%. W PZU 100zł drożej ale ale kataklizmy też wchodzą w ubezpieczenie. Jednak w MTU nie ma wkładu własnego a W PZU jest 20%.
-
[ALL B6] Nie działają kierunki wycieraczki
Podłączałeś VAG-a??
-
[ALL B5] Nie chce chodzić na gazie !
Masz VAG żeby podpiąć?? Myślę, że problem tkwi w czymś innym a nie gazie bo jeżeli na benzynie też przerywa.....
-
[ALL B6] Lampy LED przód zamienniki
Poszukaj gdzieś tej jednej lampy pod ksenon i wyniesie Cię taniej niż te dwe "lampy" (jeśli tak to coś można nazwać). I auto będzie się prezentowało jak AUDI a nie jak golf III po tuningu. Aha już nie wspomnę o jakości świecenia.... Wieczorem przy deszczu gó**o zobaczysz.
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
Szkodę całkowitą obejmuje. Zależy co chcesz. Mnie np. nie interesuje pełne AC bo chce tylko kradzież. Dodatkowo są powodzie, pożar itp. Widać co się dzieje jakie pogody. Pojade gdzieś zaleje i jak znalazł.
-
Ubezpieczenie
po zakupie samochodu masz 30 dni na jego przerejestrowanie w tym czasie możesz jeździć na OC zbywcy i przed terminem 30 dni od daty zakupu zdecydować czy zostawiasz to ubezpieczenie czy nie -jeśli zostawiasz musisz je przepisać na siebie To jest jedyna i poprawna odpowiedź Ewentualnie jeszcze jeśli przy kupnie auta umowe dał sprzedający to mógł mieć zapis, że zrzekasz się OC i wtedy musisz już wykupić. Tak mnie chciał mój sprzedający zrobić ale przeczytałem umowę i nie zgodziłem się na to. Tym bardziej że kupowałem od osoby prywatnej i musiałem podatek zapłacić ;(
-
[ALL B6] Fabryczny hak
Kolego zobacz zdjęcie w pierwszym poście i ja mam tak samo. Tylko ja mam oryginał audi i nic nie jest wycięte. Trochę trzeba było pomyśleć a nie od razu kątówka Hak ładnie się dopina ( w sumie jeszcze nie zakładałem bo nie było potrzeby) a elektryka wysuwa się ładnie tak, że nie jest nic wycięte. W ogóle nie widać że jest hak.
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
To na ile miałeś ubezpieczone to auto jak za minicasco dałeś 86zł???
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
Nie czytałem OWU. Pierwsze co zrobiłem to czytałem opinie, które niestety nie są dobre więc odpuszczam.
-
[ALL] Ubezpieczenie OC + od kradzieży samochodu
PZU wyliczyło mi minicasco na 460zł przy kwocie auta 25600zł. Dodatkowo szyby 70zł chyba.
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
Też jestem przed wyborem ubezpieczyciela i AXA owszem kusi ale opinie na jej temat nie są dobre. Kwota ubezpieczenia (OC+AC) mojej A4 to 800zł przy wartości 21600
-
[ALL] Kolizja - pytanie kogo wina? - rysunek sytuacyjny
Pojazd nr 1 musiał spojrzeć w lusterko i upewnić się czy ma wolny pas ruchu. To, że pojazd 2 jechał już zebrą ma tylko tyle w tej sytuacji, że jeśli przyjechała by policja to dostałby mandat za jechanie po zebrze ale teoretycznie on już był na pasie na który pojazd 1 chciał wjechać. Dlatego pojazd 2 nie upewniwszy się powoduje kolizje. To tak samo jak ostatnio była sytuacja opisana na forum, że koledze przyczepką zahaczył koleś auto które miał zaparkowane na zakazie. Oboje dostali mandat (ten za postoju w miejscu niedozwolonym) ale winnym zajścia jest kierowca z przyczepką.
-
[ALL] Ubezpieczenie OC + od kradzieży samochodu
Ja w tym tygodniu ide do PZU bo wychodzi mi OC niedługo (jeszcze poprzedniego właściciela) i zaraz mini bym sobie wziął także dam znać jak to cenowo wygląda.
-
[B5 AEB] Przełącza się na benzynę przy mocnym przyspieszeniu
Pewnie, że tak. Co się będziesz męczył a i tak on Ci powie, że zakłada instalacje tyle lat i zna się lepiej. A denerwujące jest jak depniesz i zaczyna pikać. To po co gaz?? żeby jeździć z prędkością niedzielnego kierowcy????
-
[B5 AEB] Przełącza się na benzynę przy mocnym przyspieszeniu
Masz BRC czyli masz gwarancje na terenie całego kraju. Jedź do Łasku na polną tam gdzie ja montowałem. Tam Ci zrobią to w ramach gwarancji. Olej swojego gazownika bo koleś jakiś chory jest. Chyba, że zamontował Ci jakieś słabe podzespoły i dlatego instalacja nie wyrabia... Na reduktorze masz 1200 czy 1500 jakiej średnicy przewód gazowy??
-
[B5 AEB] Przełącza się na benzynę przy mocnym przyspieszeniu
Na tej samej stronie masz taki sam temat. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212030.0
-
[B5 AHU] Kody do radia
Do każdego radia masz przypisany inny kod. Poszukaj kogoś kto zajmuje się ściąganiem kodów koszt około 50zł.
-
[ALL B5] LPG w Łodzi
Ja zakładałem w Łasku na ul.Polnej. Na gazie zrobione już 2500 km i wszystko jest super. W sumie to zawsze zakłądam u nich. Instalacja BRC dla mnie rabat bo to już 4 auto które u nich gazowałem 2600zł. Normalnie 2900 na przewodach 8mm i mocniejszym reduktorze.
-
[B6 AVJ] Moduł
Obudowy nie trzeba wymieniac bo jest tez opisane jak ładnie samemu wyciąć pod tempomat. Ja tak robiłem i nie ma różnicy
-
[B6 ALT] Wymiana uszczelki pod pokrywa zaworów...
Ja jak wymieniałem w A3 8L to po przyłożeniu uszczelki do pokrywy, na dolnej części uszczelki ta co przywiera do głowicy robiłem 6-8 kropek silikonem np. takim jak pod miskę olejową się stosuje, żeby uszczelka sie nie przesunełą podczas montażu. I zawsze wszystko było oki.
-
[B6 AWX] Tylna szyba z rocznika 2000 w B6??
Zauważ, że są B6 z 2000 roku.Więc albo tylną też miałeś wymienianą albo po prostu w salonie założyli taką. Bo wiedz, że dopuszczalne jest aby szyba była z roku poprzedniego ale nie następnego. Jak zostają im na magazynie to ładują.
-
[ALL B5] BRC sequent - przełącza sie na benzyne na wysokich obrotach
Ja mam nowo założoną instalacje. Oczywiście masz racje, że przy pełnym bucie i migającej rezerwie przełączy bo oczywiście nie ma gazu. Ale jeśli rezerwa dopiero co zacznie migać a robi się na niej około 80-100 Km to też jest coś nie tak. Wnioskuję tak bo byłem na regulacji po 1000 km i teraz jest wszystko OK. Tzn. jak zacznie migać rezerwa i dam but to nie przełącza. Dopiero jak dłużej pojeżdżę na rezerwie to przy pełnym bucie zmianie.
-
[ALL B6] Wymiana nagłośnienia wraz z przewodami
Mam taki wzmacniacz: http://www.megamedia.pl/wzmacniacz-jbl-gto-75.4.php Pod dwa kanały bedzie podłączona skrzynia basowa stereo (2xgłośnik JBL) więc zostaną dwa wolne kanały i jeśli dobrze wiem to pod nie mogę podłączyć tylko ewentualnie przód czyli 1 kanał na prawą strone i drugi na lewą. Chyba, że można inaczej o czym nie wiem także czekam na sugestie.
-
[B5 AEB] 1.8T Klekocze po zmianie oleju
Kolego nie wiadomo o co Ci chodzi nie obrażając oczywiście. Jeśli 10W40 jest taki sam jak 5W50 to po co sie je rozróżnia?? Kolejna sprawa, że tutaj nikt nie mówi, że mu cieknie tylko, że słychać lekki klekot przez jakiś czas także sam widzisz....
-
[ALL B6] Wymiana nagłośnienia wraz z przewodami
Jednostka sterująca to pioneer deh 9800BT