Treść opublikowana przez lukaseq1
-
[B6 AVF] Co ile wymiana filtrów ?
co 15 tys olej i filtry, filt paliwa co 30
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
ja mojego jak kupowalem to sprzeglo wysoko bralo i nadal tak jest, i nic sie niedzieje, lekko drga tylko pedal, jak go porzadnie przepaluje to troche czuc sprzeglem ale to normalne. Biegi wchodza elegancko zero skrzypienia itd. Przed kupnem sprawdzalem pare audi i wszedzie wysoko bralo. Pozdro
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
tzn ?
-
[B5 1Z] Dymienie na siwo-niebiesko
mi moja zadymi przy odpalaniu na szaro niebieskwy, ale po co narazie mam kombinowac skoro auto jejdzi nic sie niedzieje, pewnie cos juz turbawka sobie pusci, wstryski tez nie najnowsze. Jak autko dobrze jejdzi to zostaw je w spokoju. Pozdro
-
[B5 AFN] Stukanie przy ruszaniu , sprzegło ?
panowie dolacze sie do tematu, ja juz niemam pomyslu co moja audiczke boli. Od czasu do czasu jak odpalam auto cos stuknie, jadac i skrecajac cos jak bys stuknie z tym ze wyglada to tak jak by cos pod podlaga sie przesuwalo, ten stuk czuc normalnie od strony pasarzerapod podlaga, albo z tylu. Wahacze gorne nowe, wiem ze jeszcze przeglub mam walniety ale przeglub niestuka jak auto stoi, sprawdzalem pod autem czy niema cos luznego, wszystko sztywne. Moze znajdzie sie na forum jakis kolega ktory by pomogl ze slaska. Pozdro
-
[B5 AFN] Wyciek spod uszczelki miski i pokrywy zaworów
i jeszcze mi wmawali ze jak bedzie dalej cielko to bede musial nowa pokrywe kupic hehehe. Ktos mi powie po jaka cholere dawaja nowa uszczelke plus jakas paste(zapomnialem nazwe) moim zdaniem to wlasnie oni sami utrudnaija sobie zycie.
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Koledzy moj climatronic dziala bardzo ladnie tylko cos w nim caly czas buczy, ktos wie jak to naprawic ?
-
[B5 AFN] Wyciek spod uszczelki miski i pokrywy zaworów
mi warsztat wymienial uszczelke z pod pokrywy zaworow 3 razy i dopiero teraz nic nie cieknie. polskie matoly
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
185tys. Mysle ze ok 100 wiecej, ale chodzi ładnie. Nastepne a4b6
-
[ALL] Grupowe hamowanie śląsk
koledzy jestem zaaaa
-
[B5 AJM] Pytanko o turbo
Tak jak kolego piszesz, na sciankach jest olej ale to wiem ze tak moze byc. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
no wlasnie Panowie mi oleju potrafi troche zjejsc nawet bardzo troche, ale moje audi niema lekkiego zycia, lubie je pogonic i to dosc kakretnie. Luzy na wirniku sa, ale co dziwne turbo suche i jak narazie dziala rewelacyjnie. Ogulnie to mam rozumniec ze jak sie auto goni to potrafi zjesc troche wiecej oleju niz powinno tak ?
-
[B5 1Z] Turbina a olej
tego oleju niema tam za duzo, jejdzic tak dalej. Kolego Grzesiekkbc co do luzów ja ostatnio z ciekawosci sprawdzalem luzy i mam na boki minimalne, z godry na dol tez i jakos turbo daje rade, zero trybu awaryjnego, oleju nie spala, nic sie niedzieje a dostaje popalic ostro. Pozdro
-
[B5 AFN] Czarny dym przy gwałtownym przyspieszaniu
koledzy pytanko, jak cieknie z egr to ubywa wtedy oleju w silniku ?
-
[B5 AJM] Zawór EGR proszę o info
mozesz sprobowac wyczyscic, ja tak zrobilem ale nic to niedalo, egr to zmora w silnikach tdi i nie tylko. Pozdro
-
[B5 AJM] Pytanko o turbo
Witam, postanowilem ze sprawdze sobie w jakiej kondycji jest moje turbo i mam do was pytanie, wiec autko nie kopci, nie łapie trybu awaryjnego, po zdjęciu weza od turbo nie bylo oleju, suchutko, wirnik z turbo nie chaczy nigdzie ale ma luzy praktycznie z kazdej strony, gdzies czytalem na forum ze nie powinien mniec. Poruszalem tym czyms na boki luz minimalny, gora dol jakby wiekszy no i od siebie i do siebie tez wyczuwalny. Pytanko do was, konczy sie turbo czy jak ?
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
sladowe ilosci moga byc, jak sciagniesz waz od turbiny to wsadz paluchy do niej i zobacz czy masz luzy na wirniku
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
zobacz czy w ic jest olej ! sciag sobie wezyk od turbo i zobacz jak wyglada w srodku, troszke oleju moze byc. No i sprawdz czy gdzies ci niewycieka. Pozdro
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
Kolego nawet jak masz ok silnik to zawsze cos tego oleju ubedzie. A 10 tys to troszke jest, chociaz troche duzo go ubylo. Jak silnik ci dobrze jeździ i odpala to narazie bym sie nieprzejmowal. Mam podobnie i niewidze narazie powodu do zmartwienia.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
A JA ZALALEM MOJEGO MOBILEM S3000 5W30 I JAK NARAZIE SPISUJE SIE OK
-
[B6 AWX] Preparaty do czyszczenia układu paliwowego i PD do ON
zła jakosc paliwa kolego ! ja co 2-3 tys km zalewam bak k2 diesel+ 50l ropy i autko pali bez problemu, nie kopci, chodzi naprawde bardzo ladnie, przyspiesza. Jak go kupilem to troche byl zamulony ale dalem rade. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Preparaty do czyszczenia układu paliwowego i PD do ON
stp troche drogi k2 masz za 5zl i jest to samo.
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
ajm po dluzszych walkach 210 pokaze, ale to juz naprawde trzeba mniec cierpliwosc za to wynagradza mi to znakomitym przyspieszeniem. Polubilem te autko. Zauwazylem jedna rzecz. Porownywalem predkosc licznikowa z gps fakt ze niesprawdzalem predkosci maksymalnej ale do 160 przeklamanie z gps wynosi prawie nic. Koledzy tu pisza ze 110 jechali 220km/h moze i tyle jechali ale maja cos nie tak z licznikiem. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Obroty a przyśpieszenie
lepiej nie bo sie o innych pierdolach dowiesz hehehe. lepiej nie wiedziec
-
[B5 AFN] Obroty a przyśpieszenie
kolego tez mam takie odczucie jak jade na klimie, tak jak by brakowalo mu troche konikow