Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Chłopie ty do grudnia nie wyjedziesz na letnim kole :polew::polew::polew:
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Te zdjęcia miażdżą
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Ładnie szyba
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
przeciez Twojego auta tu nie wrzuce Panie prawa autorskie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:kox:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Dobra nie chwal się już tak
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Taka jest prawda, AIR jest dobry ale w aucie pokazówce na weekend, nie na co dzień Dokładnie
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
:facepalm:
-
Spotkania na drodze
To auto jest Rooneya
-
B6 DIVISION
- [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Elegancko- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Niech będzie- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Masakra co się tu dzieje- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
O mój kolor- B6 DIVISION
- [ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Mega- [B6 AVF] by Edyta
No w końcu znalazłem Edit miliona kilometrów życzę- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Jak chcesz to ci fajną gumową zaślepkę wyślę- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
+ 1000- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Może być ciekawie tylko jak będzie felga na lustro zrobiona- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ale masz lampę obsraną- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Jechałem taką srebrną A6 C7- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Stałem w tym samym korku co ty. Dojechałem do świateł i z daleka rzuciła mi się w oczy twoja B5 co stała pierwsza na światłach. Dojechałem później obok ciebie i widziałem oznaczenia forumowe Auto ładnie się prezentuje Tylko ten gwint jakiś dziwny masz, bo auto skacze ci fajnie na wybojach Powodzonka- Spotkania na drodze
Granatowa B5 (Solara) widziana w Częstochowie. Staliśmy w korku w stronę S1 wylatującej Katowice/Warszawa- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Widziałem dzisiaj na żywo w korku w Częstochowie w stronę S1 - [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)