Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Wybór CB radia :)
Ja śmigam na radiu President Harry II ASC i antena Sirio TURBO 2000 do relingu. Jestem bardzo zadowolony z tego zestawu chociaż ostatnio stroiłem antenę i koleś mi coś zdupcył bo zaczęła szumieć
-
Śląsk, chip starego AEB'a
Sam będę wirusa wrzucał pod koniec roku. Teraz audi jest po wymianie turbiny i tak idzie całkiem przyzwoicie. Po programie te 180 bym chciał
-
Power box pd - kilka pytań
Weź to zdemontuj i wrzuć dobrego wirusa. I zamiast tych 154 koni zrobisz 170 KM i 370 NM
-
Dużę spalanie gazu pomocy
Jedź do jakiegoś dobrego gazownika w okolicy i ci to zrobi. Miałem podobnie i winny był parownik, na lewo gaz spierdzielał.
-
1.8T - 150km vs. 180km - kilka pytań
Albo kute wrzucasz wszystko
-
Wewnętrzne klamki nie działają
Również podpinam się pod prośbę pomocy
-
Zmiana licznika na poliftowy
Z braku czasu nic nie zrobiłem. Niedługo dokończę wszystko i wrzucę zdjęcia.
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
Nie powiem ale ciekawie to wygląda z migaczem
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Super
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie każdy bartku ma czas dlatego nic nie organizujemy.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
i tu się zgodzę, gdyby nie szkoła którą skończyłem, która dała mi gwarancje roboty to stąd wypier*$*$alam jak Ty do Niemiec. No tyle, że ja troche dalej.. Niech Ci sie wiedzie, a Audiolka ładna Widzę że rozumiesz całokształt sprawy. Dziękuję i życzę sukcesów w życiu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Źle nie ma ale może być lepiej. Jak samemu człowiek nic nie zrobi w tym kierunku to będzie ciągle pod górkę. Nie którym to się Polska udała!
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Owszem ale. Mam nie całe 20 lat więc na razie jest to dobra opcja. Robię szkołę zaoczną w Polsce więc i tak trochę czasu jestem w kraju. Pracuję dopiero trochę i wyjechałem z dużymi długami. Teraz jestem na czysto i kupiłem audika za własnoręcznie zarobione pieniądze i nikt mi nie powie że rodzice mi kupili czy wziąłem kredyt. Bo to że ktoś ma A6, A8 to wszystko na kredytach bądź pochodzi z dobrej rodziny. Nie wmówisz mi że przeciętnego polaka co za***rdala za 2000 zł i mającego rodzinę będzie stać na auto z 2010 roku. Więc zdystansuj trochę bo coraz bardziej dajesz do zrozumienia że do niczego sam w życiu nie doszedłeś. Nie jeden 19 latek ma malucha czy tico którym raz na tydzień wyjeżdża bo nie stać go. W takiej Polsce przyszło nam mieszkać!
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
1200E to się zarabia przy truskawkach na kucaka. Pracuję na budowie jako cieśla, fakt że pierwszy raz jak jechałem to nic nie umiałem i tutaj znajomości dużo zrobiły. 13E na godzinę mało? Zadzwoń sobie Kirsche Serwis do Krapkowic i zapytaj się ile zarabiają. Minimalnie jest chyba 11E. Wolę tam zapierdzielać za godną kasę niż w Polsce za miedziaki. Ten co nie zarabiał euro i nigdy nie pracował za granicą nie ma zielonego pojęcia jak jest. Dostaje 2000 zł w Polsce i happy bo starczy do 10. Owszem mogę pracować w Polsce i jeździć starym golfem na podtlenku gazu bo nie było by mnie stać na nic innego. Wakacje? Zapomnij, za co? Nie narzekam a to że ktoś mi powie że zdradziłem kraj bo emigrowałem to niech się jebnie w łeb
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
W Polsce zarobię 1500 zł i żyj za to. A tak się nie narzeka z czego pracuję 6 miesięcy w roku a 6 siedzę na d*pie
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Nie kłam go
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Patrzyłem tak patrzyłem za tymi filtrami i nic nie wypatrzyłem. Miałem ofertę od kolegi JUZIO ale za drogo chciał
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zrezygnowałem i mam 4 razy lepszą kasę za granicą
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Lubię ją po prostu
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
dawaj zdjęcia
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Trzeba jakoś się ugadać tak żeby pasowało każdemu i gitara
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak miałeś tam prakty to pewnie coś umiesz samemu zrobić. Czemu samemu nie porobisz coś przy silniku? Bo byłem jako lakiernik a nie mechanik i zapierdzielałem ciągle z papierkiem i szlifowałem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To puma my sobie kreseczkę walniemy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
załóż 18stki wtedy zrobimy kreskę Tomasz obiecałeś że następnym razem będzie rewanż. To nie tak hop ciup po 3 dniach mając auto ścigać się 18 tki na nowy sezon więc musisz poczekać
- Strefa Śmiechu