Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Ja śmigam na radiu President Harry II ASC i antena Sirio TURBO 2000 do relingu. Jestem bardzo zadowolony z tego zestawu chociaż ostatnio stroiłem antenę i koleś mi coś zdupcył bo zaczęła szumieć
  2. Sam będę wirusa wrzucał pod koniec roku. Teraz audi jest po wymianie turbiny i tak idzie całkiem przyzwoicie. Po programie te 180 bym chciał
  3. Weź to zdemontuj i wrzuć dobrego wirusa. I zamiast tych 154 koni zrobisz 170 KM i 370 NM
  4. Jedź do jakiegoś dobrego gazownika w okolicy i ci to zrobi. Miałem podobnie i winny był parownik, na lewo gaz spierdzielał.
  5. Albo kute wrzucasz wszystko
  6. Również podpinam się pod prośbę pomocy
  7. Z braku czasu nic nie zrobiłem. Niedługo dokończę wszystko i wrzucę zdjęcia.
  8. Nie powiem ale ciekawie to wygląda z migaczem
  9. Nie każdy bartku ma czas dlatego nic nie organizujemy.
  10. i tu się zgodzę, gdyby nie szkoła którą skończyłem, która dała mi gwarancje roboty to stąd wypier*$*$alam jak Ty do Niemiec. No tyle, że ja troche dalej.. Niech Ci sie wiedzie, a Audiolka ładna Widzę że rozumiesz całokształt sprawy. Dziękuję i życzę sukcesów w życiu
  11. Źle nie ma ale może być lepiej. Jak samemu człowiek nic nie zrobi w tym kierunku to będzie ciągle pod górkę. Nie którym to się Polska udała!
  12. Owszem ale. Mam nie całe 20 lat więc na razie jest to dobra opcja. Robię szkołę zaoczną w Polsce więc i tak trochę czasu jestem w kraju. Pracuję dopiero trochę i wyjechałem z dużymi długami. Teraz jestem na czysto i kupiłem audika za własnoręcznie zarobione pieniądze i nikt mi nie powie że rodzice mi kupili czy wziąłem kredyt. Bo to że ktoś ma A6, A8 to wszystko na kredytach bądź pochodzi z dobrej rodziny. Nie wmówisz mi że przeciętnego polaka co za***rdala za 2000 zł i mającego rodzinę będzie stać na auto z 2010 roku. Więc zdystansuj trochę bo coraz bardziej dajesz do zrozumienia że do niczego sam w życiu nie doszedłeś. Nie jeden 19 latek ma malucha czy tico którym raz na tydzień wyjeżdża bo nie stać go. W takiej Polsce przyszło nam mieszkać!
  13. 1200E to się zarabia przy truskawkach na kucaka. Pracuję na budowie jako cieśla, fakt że pierwszy raz jak jechałem to nic nie umiałem i tutaj znajomości dużo zrobiły. 13E na godzinę mało? Zadzwoń sobie Kirsche Serwis do Krapkowic i zapytaj się ile zarabiają. Minimalnie jest chyba 11E. Wolę tam zapierdzielać za godną kasę niż w Polsce za miedziaki. Ten co nie zarabiał euro i nigdy nie pracował za granicą nie ma zielonego pojęcia jak jest. Dostaje 2000 zł w Polsce i happy bo starczy do 10. Owszem mogę pracować w Polsce i jeździć starym golfem na podtlenku gazu bo nie było by mnie stać na nic innego. Wakacje? Zapomnij, za co? Nie narzekam a to że ktoś mi powie że zdradziłem kraj bo emigrowałem to niech się jebnie w łeb
  14. W Polsce zarobię 1500 zł i żyj za to. A tak się nie narzeka z czego pracuję 6 miesięcy w roku a 6 siedzę na d*pie
  15. Patrzyłem tak patrzyłem za tymi filtrami i nic nie wypatrzyłem. Miałem ofertę od kolegi JUZIO ale za drogo chciał
  16. Zrezygnowałem i mam 4 razy lepszą kasę za granicą
  17. Trzeba jakoś się ugadać tak żeby pasowało każdemu i gitara
  18. Jak miałeś tam prakty to pewnie coś umiesz samemu zrobić. Czemu samemu nie porobisz coś przy silniku? Bo byłem jako lakiernik a nie mechanik i zapierdzielałem ciągle z papierkiem i szlifowałem
  19. To puma my sobie kreseczkę walniemy
  20. załóż 18stki wtedy zrobimy kreskę Tomasz obiecałeś że następnym razem będzie rewanż. To nie tak hop ciup po 3 dniach mając auto ścigać się 18 tki na nowy sezon więc musisz poczekać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.