Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasza

  1. A wiadomo, może jeszcze kiedyś będziesz miał okazję wyprzedzać go prawym pasem i akurat znajdziesz się w miejscu bez kamer. Furka za***ista, może za 10lat sobie takie kupie.
  2. podmień n75 z n18
  3. sasza odpowiedział(a) na Kamillo1992 temat w 1.9TDI
    Podłacze sie pod temat, ostatnio zrobiło mi się to samo w AFNie, wg vaga nastawnik pracuje prawidłowo, bawić się dalej z odłączaniem go ? Impulsator skrzyni też sie tyczy AFNa ?
  4. sasza odpowiedział(a) na Witek A4 temat w 1.9TDI
    Dobrze podpięte wężyki? Weź dużą strzykawkę podłacz wężyk do gruszki, i zasysając zobacz czy gruszka działa prawidłowo i przy max wychyleniu nie puszcza. Ja bym to dalej się czepiał regulacji sztangi. Wrzuć komplet świeżych logów.
  5. Ja wiem czy taka piękna ? Jakoś nie pasuje mi to do boczka. Dużo lepiej wyglądają i współgraja mniejsze panele które przy odrobinie umiejętnosci można zrobić samemu i napewno taniej.
  6. sasza odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    Rolka jedna delikatnie syczy tylko. To tak jakby bardziej z tyłu silnika. Film postaram sie wrzucić wieczorem
  7. sasza odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    Póki co jest tak: kąt wtrysku 53-54 wyczyszczony cały dolot sprawny egr wyczyszczone turbo wywalony kat Silnik pracuje ciszej i nie buczy przy przyśpieszaniu, chociaż to jeszcze nie to. Czasami tak łądnie cichutko chodzi jak CR, a czasem słychać taki typowy klekot. Nie wiem od czego to moze zależeć, jakieś sugestie?
  8. sasza odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Gdzie w chełmie dostanę pasty polerskie na ml? Głownie chodziło by mi o 3M
  9. U mnie da rade podnieść, ale nie wraca do końca, muszę ją dopchnąć. Czyszczenie już niebawem
  10. Nie no kurcze, dzieki za tak przydatne info, wszyscy wiemy o co Ci chodzi. Pamiętajmy, ze wina moze być takze po stronie gruszki. U kolegi w gruszce byla woda i w zimie auto nie jechało bo zamarzała.
  11. Wychodziły wersję bez regulacji świateł, tak popostu. Jeżeli masz zwykłe lampy pod żarówke h7 to możesz zakupić zestaw hid h7. Jezeli chcesz wszystko ori, musisz kupić soczewki z mocowaniem po palnik d2s, albo wysłać lampki do gwertego na przeróbkę. Co do sprysków i braku regulacji mogło być tak że autko miało dzwona i zostały załozone zwykłe lampy żeby nie pchać się w koszty.
  12. Powinieneś mieć podciśnienie na tym wężyku.
  13. sasza odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    tak, w bassic settings. Robię tak jak mówisz. Dokręciłem tąjedną, było 51,dokręciłem resztę pojechalem w miasto, wróciłem i było 63-64-65. Sruby dokręcone solidnie. Widocznie przy dokręcaniu musiala się przestawić.. ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- Wydaje mi isę że sam motor pracuje cicho... tak jakby bardziej z tyłu coś klekotało
  14. sasza odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Niestety taki ten chełm jest nie ma nikt żarników hid h7 ? 6000k albo 4300,może być jedna sztuka chce porównać jak będzie świecić
  15. sasza odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    Kurde już nie wiem, ustawiłem kat na 51, pozkręcałem pompe zadowolony pojechalem na miasto wracam, podpinam vaga a tam spowrotem 65.. wtf?
  16. sasza odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    Jak sprawdzić ten zaworek ciśnieniowy ? Ustawienie kata wtrysku nie przyniosło porządanego efekt, choć może ciut mięciej pracuje silnik.
  17. Ale skrzynia nie ma tu nic do gadania, to wyłacznie kwestia wybieraka. U mnie tak samo bez wduszania wchodzi. Ale z 5 na wsteczny nie wcisne za chiny, tak jak wyzej pisali musi wrócić do pozycji 0.
  18. sasza odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    Zaworek ciśnieniowy czyli n108 ?
  19. sasza odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    Ale tak niewielka różnica może powodować aż tak uciążliwy hałas ? I po drugie, poluzować śruby (ile? ) i regulować na odpalonym, czy przestawiać i co jakiś czas sprawdzać ?
  20. sasza odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    No jak tylko się ociepli biorę się za to. Chce zebrać możliwe przyczyny i raz a porządnie podziałać.
  21. sasza opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Borykam się od dłuższego czasu z głośną pracą silnika. Silnik chodzi twardo i klekocze na wolnych, przy przyspieszaniu też go słychać tak od 2 do 3tys, przy pedale w podłodze jest strasznie w aucie. Po przekroczeniu 3 tys nie słychać go. Jakie mogą być tego przyczyny ? Błędów nie mam żadnych, turbo popmuje dobrze, korekcje max ~0.3, n75, n18 sprawne, kąt wtrysku 68(wiem że powinien być 51 ale czy to ma aż taki duży wpływ ? ). Auto ogólnie jedzie dobrze, gniecie w fotel, żadnych szarpnieć, brak problemów z odpalaniem, tylko ta głośna praca... Tlumiki ok, plecionka nie puszcza i wydaje się być elastyczna, kat wywalony... Ktoś ma jakieś pomysły co może powodować taki hałas ? co drugi dzień jeżdzę paskiem też afn i tam silnika nie słychać...
  22. marcin6, to zwykłe piny takie jak idą do kostki iso w radiu. Później sprawdze bo deszcze leje jak cholera i nie chce mi się lecieć. Ale mam na bank.
  23. ja mam chyba taką 6 pin, zara zobacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.