Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Ze trzy miesiące temu oglądałem program ale drogówka i tam na stacji benzynowej facet otworzył drzwi przed autem i ona wjechala w nie,winny był ewidentnie facet,który sam wezwał policję Kierowca autobusu zapomniał ze jezdzi autokarem ale w sumie te pikne maseratti nie powinno tam parkować. Swoja drogą to takie mega drogie autko a oni pchaja sie w miasto.porażka.
  2. Szykuje sie pikny projekt.Gratki:)
  3. Panowie ostatnio zajrzałem przy zdejmowaniu koła i zobaczyłem że mam czerwone amorki i tak wychodzi na to ze jest to zawias 1BE. Nr z amorków to 903556335 413031be Pytanie teraz bo oznaczenie sprężyn mam kropke zieloną i dwie różowe,czy oby na pewno są to sprężyny 1BE????
  4. W sumie uszczelniłem tylko nastawnik bo z pod niego sie lało i to w nie małych iliościach:) Wszystko jest opisane na klubie ale scos u nas nie wchodza zdjecia wiec zajrzyj tu http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1741 Jak masz pytania to wal smiało.
  5. Jak zwał tak zwał Przed wczoraj zabrałem sie za uszczelnienia nastawnika i w sumie to nie taki straszny diabeł.... Najtrudniej jest nacelowac bolcem w otwór gdyż ta tulejka w pompie ruchoma jest na 4 strony. Juz drugi dzien suchutko i nie zostaje nawet kropka pod autem takze wychodzi na to ze jak uszczelniłem dekielek nastawnika przez otwór na śrubę,tą która przebiega przez dekielek oraz cały nastawnik paliwo zbierało sie i wyciekało,w sumie pewnie pod nastawnikiem tez przeciekało. Jak znajdę chwiel to zmienie uszczelkę pomiedzy tłoko rozdzielaczem i w zaworkach chodz jest tam sucho ale zrobie to profilaktycznie Dawka paliwa była ustawiona na 4 i taką zostawiłem bo nie moglismy zmienic jej Vag-iem. Zauwazyłem ze autko z rana ciup ciężej pali trz nie ma mega różnicy,jeszcze sprawdze kąt a jak to nie on to zmienie dawke na 3.5. Panowie mam pytanie ile powinno wynosić RSW??? U mnie wachało sie w granicach 1,61-1,75.
  6. Śrubka jest ta sama tylko ze spiłowałem ja w celu dopasowania do zwykłej nasadki. Może być tak ze dekielek po prostu krzywo dolega??? Przed wymiana uszczelki i tak sprawdzę dawkę takze e jakby co to ja zmniejsze. Czyli moze byś tak ze gwint w pompie jest zerwany??czy wtedy nie dałoby rady dokręcić śruby?? Już mam dość,bo po każdym odpaleniu zostaje plama pod samochodem,wstyd na maksa.
  7. Jak w temacie. Ostatnio zauważyłem ze wycieka mi ropa z pod dekielka nastawnika,wymieniłem uszczelkę dekielka ale po paru dniach zauważyłem ze ropa zbiera sie w tym wyżłobieniu w dekielku co wchodzi w nie śruba ta trójkątna oraz cieknie spod nastawnika. Pytanie czy ropa może po tej śrubie wędrować do góry???Dodam że jest to ta najdłuższa śruba z dekielka. Czy sama wymiana uszczelki pod nastawnikiem wystarczy????
  8. Jedz do warsztatu niech sporawdzą pod cisnieniem może wyjdzie jakiś wyciek który spływa na silnik przez to wyparowuje. Co do kata to jaki masz motor???I zależy w jakim stanie jest kat.
  9. Tak mielismy w isce. Temp ustawionan na maksa a autko ledwo co daje ciepłym. Winny był silniczek klapki tej od regulacji ciepła a raczej jego potencjometr skończył sie. Używka zakupiona i po sprawie.
  10. Widok pikny a dzwiek jeszcze bardziej pikny
  11. W sumie tak jak juz taką kase dać za zmianę to te pare zł to pikus Ale wiadomo jak to mechaniory,dwa razy skasuje
  12. sprawdz jeszcze nakładki ne swiece,nie raz sa stare i pekają. Ja tak miałem u siebie ni z gruchy ni z pietruchy auto zdechało.
  13. za pare tyg bede i tak zdejmował przód takze jak trzeba tylko przód zrzucić to sie zrobi
  14. A mozna to zrobić bez zrzucania przodu??? I jaka pompe bo słyszałem skf-a nie dawać Prosze podaj link do G12
  15. Właśnie odebrałem autko bo było na wymianie rozrządu. Cała przyjemność kosztowała 900zł Wiec tak wymienione zostało: -rolka napinacza, -rolka prowadząca, -rolka klimy, -pasek rozrządu, -napinacz paska wieloklinowego, -pasek alternatora, -rolka klimy Do tego poszło nowe Borygo. Plus robocizna 220zł. Powiedzcie teraz czy tak jak mówił mechanik nie trzeba wymieniać pompy wody???
  16. A nic nie grzebałeś??? Spróbuj odpowietrzyć układ,powinno pomóc a jak nie to termostat
  17. Nie dawno kupiłem TDI-ka sprzedający zostawił mi butelke po ostatniej zmianie I moja wątpliwość więc prosze o rozwianie jej. Czy zalewać full syntetykiem czy zostawić tego bo w rzeczywistości spełnia normy
  18. Dzieki Jak tylko troche mniej bedzie zimno to wymieniam.
  19. Witam. Jak w temacie ostatnio wzrokowo przeglądałem silnik i zauważyłem ze ten kawałek metalu na którym zamontowany jest N75 lata sobie po silniku i w sumie o mało co nie przeciera paska od wentylatora. Prosze o fote gdzie to ma być zamontowane?? Z góry dzieki
  20. właśnie dziwne ze nie ma nasadek,przeciez powinny byc Jak odkrece je to poleci płyn????
  21. Witam. Wczoraj znalazłem u siebie takie cus i mam pytanko: Czy oby na pewno sa to te swiece?czemu nie ma nasadek???
  22. wesz82 odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    jak jechałeś na oparach to wartowałoby zmienić filtr paliwa(pewnie zassało syfu i już przytkany będzie)
  23. Super furacz :good:
  24. Moja AVG 10/1999 na blacie 217tyś. Środek nie wygnieciony,w miare ładnie wszystko sie kupy trzyma. Jak znajdę kogoś z lepszym kompem to sprawdzimy czy faktycznie tyle jest bo rzekomo do ok 180tyś smigała za granicami pl a następnie trafiło do mojej mieściny gdzie miała dwóch panów i troszkę mi znanych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.