Treść opublikowana przez wesz82
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Ze trzy miesiące temu oglądałem program ale drogówka i tam na stacji benzynowej facet otworzył drzwi przed autem i ona wjechala w nie,winny był ewidentnie facet,który sam wezwał policję Kierowca autobusu zapomniał ze jezdzi autokarem ale w sumie te pikne maseratti nie powinno tam parkować. Swoja drogą to takie mega drogie autko a oni pchaja sie w miasto.porażka.
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
Szykuje sie pikny projekt.Gratki:)
-
[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
Panowie ostatnio zajrzałem przy zdejmowaniu koła i zobaczyłem że mam czerwone amorki i tak wychodzi na to ze jest to zawias 1BE. Nr z amorków to 903556335 413031be Pytanie teraz bo oznaczenie sprężyn mam kropke zieloną i dwie różowe,czy oby na pewno są to sprężyny 1BE????
-
Cieknąca pompa przez sróbkę dekielka nastawnika.
W sumie uszczelniłem tylko nastawnik bo z pod niego sie lało i to w nie małych iliościach:) Wszystko jest opisane na klubie ale scos u nas nie wchodza zdjecia wiec zajrzyj tu http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1741 Jak masz pytania to wal smiało.
-
Cieknąca pompa przez sróbkę dekielka nastawnika.
Jak zwał tak zwał Przed wczoraj zabrałem sie za uszczelnienia nastawnika i w sumie to nie taki straszny diabeł.... Najtrudniej jest nacelowac bolcem w otwór gdyż ta tulejka w pompie ruchoma jest na 4 strony. Juz drugi dzien suchutko i nie zostaje nawet kropka pod autem takze wychodzi na to ze jak uszczelniłem dekielek nastawnika przez otwór na śrubę,tą która przebiega przez dekielek oraz cały nastawnik paliwo zbierało sie i wyciekało,w sumie pewnie pod nastawnikiem tez przeciekało. Jak znajdę chwiel to zmienie uszczelkę pomiedzy tłoko rozdzielaczem i w zaworkach chodz jest tam sucho ale zrobie to profilaktycznie Dawka paliwa była ustawiona na 4 i taką zostawiłem bo nie moglismy zmienic jej Vag-iem. Zauwazyłem ze autko z rana ciup ciężej pali trz nie ma mega różnicy,jeszcze sprawdze kąt a jak to nie on to zmienie dawke na 3.5. Panowie mam pytanie ile powinno wynosić RSW??? U mnie wachało sie w granicach 1,61-1,75.
-
Cieknąca pompa przez sróbkę dekielka nastawnika.
Śrubka jest ta sama tylko ze spiłowałem ja w celu dopasowania do zwykłej nasadki. Może być tak ze dekielek po prostu krzywo dolega??? Przed wymiana uszczelki i tak sprawdzę dawkę takze e jakby co to ja zmniejsze. Czyli moze byś tak ze gwint w pompie jest zerwany??czy wtedy nie dałoby rady dokręcić śruby?? Już mam dość,bo po każdym odpaleniu zostaje plama pod samochodem,wstyd na maksa.
-
Cieknąca pompa przez sróbkę dekielka nastawnika.
Jak w temacie. Ostatnio zauważyłem ze wycieka mi ropa z pod dekielka nastawnika,wymieniłem uszczelkę dekielka ale po paru dniach zauważyłem ze ropa zbiera sie w tym wyżłobieniu w dekielku co wchodzi w nie śruba ta trójkątna oraz cieknie spod nastawnika. Pytanie czy ropa może po tej śrubie wędrować do góry???Dodam że jest to ta najdłuższa śruba z dekielka. Czy sama wymiana uszczelki pod nastawnikiem wystarczy????
-
[ALL] Ubytek płynu chłodniczego
Jedz do warsztatu niech sporawdzą pod cisnieniem może wyjdzie jakiś wyciek który spływa na silnik przez to wyparowuje. Co do kata to jaki masz motor???I zależy w jakim stanie jest kat.
-
[B5 AVG] Dmuchanie zimnem na mrozach
Tak mielismy w isce. Temp ustawionan na maksa a autko ledwo co daje ciepłym. Winny był silniczek klapki tej od regulacji ciepła a raczej jego potencjometr skończył sie. Używka zakupiona i po sprawie.
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
Widok pikny a dzwiek jeszcze bardziej pikny
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
W sumie tak jak juz taką kase dać za zmianę to te pare zł to pikus Ale wiadomo jak to mechaniory,dwa razy skasuje
-
[B5 AEB] Gaśnie, nie równo pracuje,
sprawdz jeszcze nakładki ne swiece,nie raz sa stare i pekają. Ja tak miałem u siebie ni z gruchy ni z pietruchy auto zdechało.
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
za pare tyg bede i tak zdejmował przód takze jak trzeba tylko przód zrzucić to sie zrobi
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
Dzieki
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
A mozna to zrobić bez zrzucania przodu??? I jaka pompe bo słyszałem skf-a nie dawać Prosze podaj link do G12
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
Właśnie odebrałem autko bo było na wymianie rozrządu. Cała przyjemność kosztowała 900zł Wiec tak wymienione zostało: -rolka napinacza, -rolka prowadząca, -rolka klimy, -pasek rozrządu, -napinacz paska wieloklinowego, -pasek alternatora, -rolka klimy Do tego poszło nowe Borygo. Plus robocizna 220zł. Powiedzcie teraz czy tak jak mówił mechanik nie trzeba wymieniać pompy wody???
-
[B5 ADR] temperatura na liczniku a klimatronik
A nic nie grzebałeś??? Spróbuj odpowietrzyć układ,powinno pomóc a jak nie to termostat
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie dawno kupiłem TDI-ka sprzedający zostawił mi butelke po ostatniej zmianie I moja wątpliwość więc prosze o rozwianie jej. Czy zalewać full syntetykiem czy zostawić tego bo w rzeczywistości spełnia normy
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Dzieki Jak tylko troche mniej bedzie zimno to wymieniam.
-
[B5 AVG] jak powinien być przykręcony N75
Witam. Jak w temacie ostatnio wzrokowo przeglądałem silnik i zauważyłem ze ten kawałek metalu na którym zamontowany jest N75 lata sobie po silniku i w sumie o mało co nie przeciera paska od wentylatora. Prosze o fote gdzie to ma być zamontowane?? Z góry dzieki
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
właśnie dziwne ze nie ma nasadek,przeciez powinny byc Jak odkrece je to poleci płyn????
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Witam. Wczoraj znalazłem u siebie takie cus i mam pytanko: Czy oby na pewno sa to te swiece?czemu nie ma nasadek???
-
[B5 AFN] Nie odpala.
jak jechałeś na oparach to wartowałoby zmienić filtr paliwa(pewnie zassało syfu i już przytkany będzie)
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Super furacz :good:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moja AVG 10/1999 na blacie 217tyś. Środek nie wygnieciony,w miare ładnie wszystko sie kupy trzyma. Jak znajdę kogoś z lepszym kompem to sprawdzimy czy faktycznie tyle jest bo rzekomo do ok 180tyś smigała za granicami pl a następnie trafiło do mojej mieściny gdzie miała dwóch panów i troszkę mi znanych