Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jeżeli chodzi o spalanie i moc to 1.8T jest odpowiedni,mała pojemność,niskie opłaty zanim powymieniasz te pol silnika aby uzyskac +250KM to podobnym albo i mniejszym kosztem zalozysz kompresor do V6 i masz podobna moc jadac w calym zakresie obrotow a nie tylko wtedy jak turbo pompuje a i tak na koncu wyjdzie ze taniej zrobic swap na 2.7 BiT Co masz na myśli mówiąc w całym zakresie???Że niby wolny ssak ciągnie od dołu Porządny program w 1,8T i mogę zagwarantować że nie odjedziesz go 2,8 a spalanie będzie większe
  2. Niech spoczywa w pokoju. Długo trzeba będzie żeby ktoś namieszał(w pozytywnym sensie)tak jak on.... [*]
  3. Dokręcić,miałem na myśli kluczem dynamometrycznym z odpowiednią siłą moment dokręcenia jest istotny. I dlatego też wole robić samemu takie rzeczy,mam pewność że jest zrobione książkowo
  4. Nie jest to prawdą ja dostałem zamiennik za około 600zł tylko nie pamiętam jakiej firmy
  5. Ten klucz co jest pokazany na rysunku tak jak pisze kolega naprawdę nie jest konieczny do zdjęcia drążka ,problem zaczyna się gdy próbujesz znaleźć zwykły klucz w takim rozmiarze(nie pamiętam jakim dokładnie) Otóż przeszukałem parę sklepów i parę warsztatów i za ciula nie dostałem takiego klucza.Jeden drążek odkręciłem specjalnym kluczem http://moto.allegro.pl/item660501534_klucz_do_drazkow_do_koncowek_kierowniczych.html i do niego dorabiany był drugi klucz.
  6. Z olejem to nie bardzo dobrze jak jest za duży stan Tak jak pisze kolega wyżej albo czujnik albo termostat.
  7. nie wiem jak jest z tym skrecaniem ale ja mialem uszkodzony przegub zewnetrzny z prawej strony i trykotal przy skrecaniu w prawo..... a nie odwrotnie Kuźwa pierdzielnołem się to działa przy łożyskach
  8. Witam. Przepływomierz jest dodatkowym przyrządem pozwalającym na dokładniejsze ustalenie składu mieszanki. Nie słuchaj się takiego mechanika,radzę zakup Ori przepływomierz
  9. Witam. Rzadko kiedy siada przegub wewnętrzny,jak podczas skrętu w prawo to lewy przegub jest do wymiany
  10. W b5 wpieniał mnie włącznik świateł,czasem przy włączaniu kierunku zawadzałem i gasiłem je Mało miejsca z przodu tzn zawsze haczysz o fotel w rezultacie przecierasz go
  11. Witam. Jeżeli boisz się o "rozszczelnienie" silnika to możesz przejść spokojnie z mineralnego na pół syntetyk
  12. Opisz ten dźwięk. Kiedy dokładnie jest go słychać? Jeżeli się nie mylę to prawdopodobnie łożysko w turbinie się skończyło
  13. Ja tez mam mogę oddać za browara bo więcej tanie gów...nie jest warte Kup Ori,zamiennik odpada,zapłacisz nawet 100zł a po krótkim czasie i tak będziesz go musiał wymienić
  14. Witam. Panowie troszkę było o tym na forum... Jak dym jest niebieski to olej jest spalany wraz z benzyną,proponuje sprawdzić ciśnienie w cylindrach,ewentualnie sprawdzić dolot czy nie ma oleju w nim. Jeżeli dym zaś jest siwy to prawdopodobnie turbo puszcza olej bezpośrednio do wydechu.
  15. Łożysko ma to do siebie że trochę pojeździsz i trzeba je dokręcać jescze raz oczywiście z odpowiednią siłą... Jeżeli ktoś to robi bez prasy to jest Syzyfowa robota
  16. I pasek i łańcuszek Zajrzyj sobie w warsztat tam nawet jest pokazane ...
  17. Moim zdaniem jak dorzucisz lusterka i listwy chromowane to już będzie choinka
  18. Pasek jak to pasek-nuda i nic więcej Już wolałbym octawkę U mnie w paździochu był zwijany środkowy pas
  19. Nie jest to prawdą,fakt wątpię żeby np taki lemforder produkował po tylu latach w takiej samej technologi ale z pewnością nie jest ona gorsza
  20. Fakt,ale jest sprawdzony a i po zmianie trzeba zbieżność ostawić,ja bym nie ryzykował nic innego niż ori ze względu na ustawienie zbieżności
  21. Mogę polecić iskę 3 generacji do miasta jest,mała,zwinna,ekonomiczna,i prowadzi się zajefajnie tylko trzeba by jeszcze troszkę dołożyć.
  22. Temat już był przerabiany-Lemforder
  23. Spróbuj jeszcze dolać strzykawką do środka jakiegoś smarowidła,jak nie stuka to powinno pomóc
  24. Niezła sztuka Pogratulować Koleś też zaczynał od takiej i po roku znudziła mu się i kupił tysiaka,pocieszające jest to,że twierdził że do 180km/h nie czuł znacznej różnicy w mocy Nie dziwie się ze prawie wszystko Cie boli bo ulice macie ładnie rozpitolone ;(
  25. Klepać,klepać tylko że za BMW co by znów nic się nie spitoliło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.