Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jak siorbalo olej to kup koras wyczysc geo i smigaj dalej. Jak geo zdechło to szukaj uzywki lub wyslij swoja do roboty. W ogole skad taki zamiar na zmiane turbo???
  2. Na biezaca sie nie da. Piotrek co bys tupil za 60k??? Miales pewnie jakies typy..
  3. Moze nie sama klamke a jej plastikowa obwodke tj ta czesc z glosnikiem.
  4. Dobra Kojus juz styka z tymi końcówkami murzynow??
  5. Pompa to pikus. Wymien serwo bez rozszczelnienia ukladu to juz troche ciezej.. Ważne ze działa
  6. Abs czy hamulcowej??
  7. Daniel mam pytanko o gtc cos go dal do Q. Sluchaj ten kruciec czorny co go przykrecasz do czesci zimnej. Pamietasz jak idzie w nim uszczelnienie??? Zalozylem to do siebie ale cos puszczalo mi cisnienie ,podejrzewam ze tamtedy spierdzielalo. Co do fury to ja nie wiem jak moglem takiego grubasa przeoczyc.. Gratulacje pieknego wozidelka i ogroma prac?
  8. Znow obiektywnie ? U wodza w grobie jezdzi podobny adapter i lata to juz długo w ciul nawet na 20 kołach . .
  9. Chcac byc obiektywnym.. Zaciski dostalem za 300zl oba z kw a nie jeden za 350.. Oski to juz tak jak piszesz ale mnie wyniosly 60zl dwie oski z ajm bez zew przebubow do tego kupilem za ok 100 oski z 2.5 c5 awtomata i przelozylem zew przebuby. Do tego musisz dac oslony z esy a tego nie kupisz tanio. Co nie zmienia faktu ze moze byc to dobra opcja.
  10. Ale ja to wiem zeusie... Tak czy siak adapter i zaciski masz w cenie zwrotek gdzie nie ruszasz osiek,lozysk,czujników Ale cos zdaje mi sie ze 18 najmniej..
  11. 450.juz jest w sprzedam. Ale i tak oslony trza...
  12. 17 wejdzie pod to???
  13. Kupuje
  14. wesz82 odpowiedział(a) na Zbuntowany9978 temat w Audi A4 B5
    Zadne b5 w serii z tylu nie mialo 280. 245 i chyba q 250 pare. Jezeli chodzi o przod to tak 280 bylo.
  15. wesz82 odpowiedział(a) na Zbuntowany9978 temat w Audi A4 B5
    Pewnie i mozna. Ala jak kotek pisze ze jest to zwykle 245 to jest to 245x10 czyli zwykla pomylka jaka wystepuje w a4b5. Chcesz to zmienic ze pytasz czy ocb???
  16. U mnie w sumie ciagle Adam lupie lub podobne klimaty..
  17. wesz82 odpowiedział(a) na Zbuntowany9978 temat w Audi A4 B5
    Tak ale nie ta os. 280 przed kierownica nie za nia.
  18. Cwaniak? Spoko jak zdejme swojego z auta to go zaleje. Mysle ze 3 litry nie wejdzie a spokojnie styknie poranne siku?
  19. Pisz co bylo robione i dlaczego???
  20. Hehe. Wiesz nawet nie chodzi ze za free ale jak masz kolesia co spawa amelinium i robi to w jakiejś firmie to podejrzewam ze za 2 trawki z zubrowki to by zrobil na lewo. Tak czy siak za mniej niz 150-200 nie uda sie tego zrobic
  21. wesz82 odpowiedział(a) na AudiPiotrka temat w Audi A4 B5
    Podmiencie klimatronik przeto to 5 min roboty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.