Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Rabbi odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Pewnie z olejami jest jak ze wszystkim,czyli spore przekłamania w parametrach. A co do oleju 0W40 to szybciej rozchodzi się po silniku niż 5W40 nie wspominając o 10W40....Przy pierwszym odpaleniu po nocy terkotał mi napinacz na 5W40 przez ok2-3 sekundy a na 0W40 jest to może 0.5 sekundy.0W40 ewidentnie szybciej się dostaje w zakamarki silnika i skraca czas pracy "na sucho" do minimum.Przy jeździe miejskiej na krótkich odcinkach ma to znaczenie
  2. Rabbi odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    kikio, temperaturę płynięcia -36stopni to współczesne oleje mineralne osiągają.....taki olej pozostawiony w słoiku na noc przy-30stopniach ma konsystencję zbliżoną do gęstej papki,wiem bo sprawdzałem w ten sposób.Dla silnika jest to katastrofa-ochrona żadna przez pierwsze sekundy po odpaleniu w ciężkich mrozach. Dzisiejsze syntetyki nierzadko mają temp. płynięcia -50 -55 stopni
  3. w moim byłym B7 też grama rdzy przez 2 lata nie uświadczyłem,ale widziałem gdzieś foty z rdzewiejącymi błotnikami B7,także mogło być coś na rzeczy.Ale w B8 dość świeżych autach żeby gniły? to już lekka przesada.Ciekawe czy tylko błotniki czy cała buda taka felerna?
  4. Rabbi odpowiedział(a) na bodek756 temat w Inne marki
    ładny ,pokaż fotki wnętrza
  5. Rabbi odpowiedział(a) na swistacki temat w 1.8T
    Lej 5W40 lub 0W40 (lepszy na zimę) - Valvoline,LM,Motul,Millers,Amsoil
  6. najlepsze są teksty pseudomechaników : "panie syntetyk za rzadki,lej pan lepiej 10W40 bo się silnik rozszczelni"
  7. wygląda na to że sprzęgło się ślizga
  8. ...

    Rabbi odpowiedział(a) na Rabbi temat w Silnik i Układ Napędowy
    przebieg 208tyś km ,sprzęgło seria
  9. ...

    Rabbi opublikował(a) temat w Silnik i Układ Napędowy
    do usunięcia
  10. Rabbi odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    odnośnie basowego dudnienia to tu masz wątek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/112544-b7-bke-glrosna-praca-silnika-dudnienie/?hl=basowe#entry1693345
  11. aa tam,nikt nie kupuje takiego motoru żeby oszczędzać.banan na twarzy bezcenny
  12. To są jakieś jaja...patrząc na zdjęcia z pierwszego postu nie chce się wierzyć.ostatnio oglądałem od spodu moją byłą B7 która jest 5 lat w Polsce i zimą soli nie żałują a auto bez grama rdzy . paranoja jakaś z jakością tych nowych aut
  13. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +- 5h,ale samemu ciężko.weź sobie kogoś do pomocy
  14. ładna sztuka
  15. Jeśli chodzi Ci o MCE to jest po lewej,w słupku A
  16. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do Twojego będzie ok,..a tak swoją drogą Fiamm robi bardzo dobre akumulatory
  17. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tenzi Prix.Też krwawiący,tylko w sensownej cenie
  18. Moim zdaniem to nie napęd pompy oleju,gdyż wiem z relacji ludzi jak im padała pompa w A4 B7 to nie było takich objawów jak gaśnięcie silnika,ba niektórzy przejeżdżali jeszcze parę km od zaświecenia się kontrolki oleju i sygnału na desce rozdzielczej(co skutkowało np.przytarciem panewek). Podepnij kompa może pokaże co jest grane. Ja bym próbował go na chwilę odpalić a gdyby po odpaleniu pokazywał kontrolkę oleju i piszczał wtedy rzecz jasna wyłącz natychmiast. Druga sprawa to nie słyszałem jeszcze o tym żeby padła pompa oleju w A4 B8 ....moim zdaniem przyczyny trzeba szukać gdzie indziej.
  19. ok.dzięki
  20. panowie mam w garażu tylne kompletne zaciski z jarzmami z mojego byłego 2.0TDI 140KM pod tarczę 245mm i mam pytanko: czy one są takie same tzn czy będą pasować do mojego obecnego 1.8T 163KM (BFB) do tylnej tarczy 255mm ???
  21. Rabbi opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam, od jakiegoś czasu nie wyświetla daty pod zegarkiem gdy nacisnę MODE na chwilę pojawia się data a potem gaśnie i widać sam zegarek. o co kaman ? ..................................... Okazało się że wystarczyło wypiąć akumulator na kilka minut i wszystko wróciło do normy
  22. podziękował
  23. witam, kilka dni temu na przeglądzie wyszło że ręczny prawa strona słabo trzyma,natomiast nożny jest ok co może być przyczyną i jak to usunąć?
  24. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    naciśnij ctrl+shift

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.