Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. B6 i B7 to te same wahacze.
  2. Uszczelka pod kolektorem, przerabiałem. Spróbuj najpierw dokręcić wszystkie śruby od kolektora. Ew, na zimnym silniku spryskaj wodą z dużą ilością mydła okolice kolektora, egru itp i zlokalizuj nieszczelność przez bąbelki. Sonda nie ma z tym nic wspólnego. U mnie objawy były identyczne.
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    To podładuj aku i sprawdź co się będzie działo.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    Możesz dla pewności sprawdzić ładowanie, ale bardziej strzelam w aku.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    Aku pada lub coś pobiera prąd na postoju.
  6. Numery z ośki sobie spisz i szukaj takiej samej.
  7. Albo wyrwac listwe z gwintu podwazajac plaskim srubokretem od zewnatrz. Potem chwycic kombinerkami gwint ktory zostal od zewnatrz i odkrecic od wewnatrz. Potem wcisnac ten gwint na klej do listwy. Tak to jest jak ktos wymysli metalowy gwint wtopiony w plastik.
  8. Instrukcja. 1. Otwierasz drzwi, schylasz się i liczysz. 2. Otwierasz drzwi, odkręcasz dwie śrubki, wysuwasz listwę i liczysz. A przy okazji sprawdzasz ile faktycznie masz połamanych/uszkodzonych. Żeby się listwa źle trzymała wystarczy tylko kilka złamanych, nie wszystkie. Pewnie, mógłbym otworzyć drzwi od chaty i zerknąć na pierwsze lepsze drzwi na podwórku, ale skoro nie chciało się Tobie policzyć, to mi też
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W 2.0TDI, wczoraj mierzyłem, 200 - 3800obrotów na 6 biegu, 4400obrotów na 5 biegu. 218KM, Quattro, 20'' i jak zrobię na baku 600km, to znaczy, że przyoszczędziłem w butowaniu Czyli taka dycha na 100KM to standard, ale jak mnie ktoś na całym baku da radę choć raz wyprzedzić to jest święto
  10. A sprawdziłeś chociaż, czy ta para pojawia się w środku auta czy na zewnątrz? Nie ustawiaj zimnej klimy, na rozgrzaną szybę i po problemie. Ta para tworzy się na zewnątrz samochodu, różnica temperatur. Mi też chwilę zajęło zanim ogarnąłem o co chodzi.
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na luki19862121 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie, to nie będzie kod do radia. Odłączać aku nie musisz, poduszka nie wystrzeli, ale, może złapać błąd poduszki do skasowania, niekoniecznie, ale może. Byle byś nie rył przy poduszce na włączonym zapłonie i śrubokrętem wtyczki podważał. Odłączałem i podłączałem poduchę nie raz na podłączonym aku, ale nigdy nie robię tego siedząc na fotelu, na wprost poduszki, zawsze jakoś stojąc z boku. W razie co, złamie mi rękę, a nie zmasakruje twarz, od taka wskazówka.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na jpa4 temat w 1.8T
    Zakładaj. Pasują.
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak już tak porównujecie te spalanie 2.0 a 3.0, to uwzględnijcie to, że 2.0 nie jest stworzone do latania po autostradach po 200km/h. Te małe silniki się do tego nie nadają, spalanie przy 200km/h w 2.0TDI mam ok 14litrów
  14. Skończyło się na Tengu, po doposażeniu pod siebie zakręciło się koło 12tyś Póki co zadowolony.
  15. Spuszczacie się nad tymi sprężarkami od 2.5TDI, a ja jeszcze trochę zacznę się nimi rzucać, bo szmieciowaty popyt na to jest
  16. Za cenę regeneracji tej pierwszej, sprzedam Ci 5 szt sprawnych sprężarek
  17. Seryjnie jest 255/30/20
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Kupując 3.0 ASN'a z założenia możesz się martwić, ale wydaje mi się, że przesadnie podchodzisz do tego silnika. Najpierw pomysł remontów, bo łyka (normalne) jakieś tam ilości oleju. Teraz pęcherzyki powietrza. Nalej do butelki trochę ciepłego oleju, wytrzep go z należytą starannością, jak to na polskich dziurach trzepie autem i zobacz co się stanie z olejem.
  19. Szczerze mówiąc, wszedłem na Oponeo, zaznaczyłem "zimowe" i wziąłem najnowszy model. Jakoś nieszczególnie miałem czas czytać co to i z czym to się je. Moje niedoczytanie, ale z racji, że dałeś mi powód do poczytania to dowiedziałem się, że nie jest to opona typowo "całoroczna", a co więcej, jako jedna z niewielu opon "nie typowo zimowych" ma niemiecką homologację zimową, więc nie powinno być źle A tak poza tym, tu "u nas" w lubuskim, poprzednią zimę przejeździłem na 19tkach letnich, dopiero jak wpadłem na pomysł, pojechania w dół mapy, w góry, okazało się, że Wy tam macie śnieg
  20. Mogę Ci coś poszukać pod "zamówienie".
  21. Dzięki A w międzyczasie dorobiłem się nowych oponek na zimę, Michelin Cross Climate Plus, tegoroczny model, podobno lepszych nie ma A teraz jeszcze reklama i wytłumaczenie, czemu ktoś kupuje zimówki w środek lata - promocja z 950zł na 650zł na Oponeo
  22. Poczatek WPI. Policja wrzuca w wyszukiwarke A4 B5, sedan, miedzy 94 a 96 (logo na blotnikach), kolor bialy. Ile ich wyskoczy 10? Jada sprawdzic 10ciu wlascicieli i samochody - włala. Ale to Polska to nie policja z Miami, wiec poszukiwania potrwaja tydzien czy dwa do umozenia sprawy.
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dawałem 350zł z robotą za łożysko z piastą, ponieważ zgodnie z mechanikiem ustaliliśmy, że nie będziemy się męczyć z prasą i kosztami związanymi z wymianą samego łożyska.
  24. Roboty troche jest z wyciaganiem tego, bo musi przyspawac takie "uchwyty" i koniobijka powyciagac, pomalowac itd, ale nie za 1200zl. 500zl to juz jest max maxów, ale licz sie z tym, ze bez szpachli sie nie obejdzie.
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    FAGa z robota mnie wyszlo 350zl. Mowie tu lozysku z piasta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.