Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    No nie pierdziel Szukam koleżanki dla mojej staffki PW.
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem. Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie?Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka Pisales, ze spryski lamp swiruja, myslalem ze tylko w tym problem, ale skoro obydwie to pewno cos innego niz pompkiWariują obydwa spryskiwacze ksenonów. Te od szyby są ok.Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka Ale pompka jest jedna do dwóch sprysków, więc jakby coś z nią było nie halo to z automatu z dwoma spryskami.
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    A co hodujesz?
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam fajne zabezpieczenie, na imię ma Tosia, dobiega do bramki szybciej niż zdążysz przemyśleć swój błąd o pomyśle wejścia, doskakuje do ucha z pozycji siedzącej i cholernie nie lubi obcych ludzi na własnym podwórku. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić klientów, którzy stojąc pod bramką cofają się z wrażenia 3 metry, mimo, że bramka zamknięta Wiem, wiem, psa można otruć itd, ale co hałasu córcia narobi to jej, a efekt jest, bo wszystkich pobudzi A potem pobawi się z moją roczną chrześnicą, wspominam, żeby nie było, że mam mordercę w domu.
  5. a coś bliżej Trójmiasta ktoś coś? ponad 500km jechać trochę słaboZgraj to sobie z wyjazdem w gory i bedzie dobrze. Fachowcow od dachow w PL za duzo nie ma.
  6. A domyka się po zamknięciu drzwi automatycznie?
  7. Tylko B6 i B7, najlepiej z identycznymi numerami.
  8. Jak na moje, kompresor powinieneś mieć w tym szarym pojemniku, jeśli go nie ma, to znaczy, że ktoś go zwinął. Żeby wsadzić tu dojazdówkę musisz wyrzucić ten cały plastik (pojemnik), a następnie wsadzić dojazdówkę i dokupić plastik mocujący lewarek, była o nim mowa kilka postów wyżej. Wystaczy spojrzeć na post #87 i wszystko jasne, trzeba czytać uważniej na forum. Styropianu nie wsadzisz, bo masz suba w bagaju.
  9. Jak na moje, to kolega ma listwy drzwiowe jak i dokładki w wersji nie lakierowej, więc nie wiem co wy mu każecie lakierować. A to, że kolor LX7Z zlewa się z nielakierowanym plastikiem, nie oznacza, że gdy pomaluje ją w kolor "z wlepki z bagażnika" będzie ok. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, potem na rocznik auta i wszystko się zgadza, oryginalnie lakierowane listwy nie występowały w tym roczniku. Którą dokładnie listwę porysowałeś, może znajdę coś dla Ciebie. Ps. Wlepka serwisowa, w wersji Avant znajduje się pod tylną kanapą, a nie w bagażniku, taka nowość słuchaj
  10. Owszem, Audi w zapisywaniu kodów lakierów stosuje na wlepkach "Zet", które jest przekreślone, jakby takie "Ƶ" ale nie jest to "ż", tylko zwyczajna literka Z. Pewnie dlatego, by nie pomylić literki Z z cyfrą 2. Np.
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na ANGEL82 temat w Audi A4 B6
    Zdejmij plastik zakrywający i użyj spryskiwacza tylnej szyby. Być może masz pęknięty wężyk lub uszkodzony silniczek, który płyn zamiast na szybę puszcza w klapę.
  12. Zawsze jeszcze można zdjąć tablice rejestracyjną, zrobić dziurę ok 1-2 cm średnicy i pociągnąć cięgno. Łatwiej niż ściągać fotele i robić dziurę w ścianie grodziowej
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na artrem temat w Audi A4 B6
    Nie, nie pasuje i pewno nie chodzi tutaj o dostępność, tylko o cenę, bo z sedana są tańsze. Z dostępnością nie ma problemu, ile chcesz? 10? 20? 30 sztuk?
  14. Samemu, to możesz sobie auto zatankować, a nie brać się za naprawdę dachu klejem z Brico. Więcej szkód niż pożytku. Uderz tutaj : http://www.cabriotop.pl/
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem. Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka Pisales, ze spryski lamp swiruja, myslalem ze tylko w tym problem, ale skoro obydwie to pewno cos innego niz pompki
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem.
  17. Nawet 8kę ukręciłem na małej grzechotce, od strony nasady na nią. Z kwadratu zrobiło się kółko. Do tego pęknięta 13, 17 i 18 na 1/2. Z torxów tylko Beta daje radę -/+ 300zł kpl
  18. Cabrio, w angliku, z gównianym środkiem, stryrane życiem, 2.5 i jeszcze automat. Do tego gów*a brakuje tylko jeszcze wisienki na dachu Po doprowadzeniu do ładu, przekładce, opłatach i cle wyjdzie ponad 20tyś, a nadal mamy 2.5 w multi. Ps. A wiecie, że takie "całe" angliki, bez powodu do nas nie docierają? Opcje trzy, wada ukryta i szybka sprzedaż przez angola bez rękojmi lub ktoś kupił z zamiarem przekładki, ale jak zobaczył szmelc to zmienił zdanie lub ktoś przyprowadził na wlepy i jak się kapnął, że nie wyjdzie to próbuje to popchnąć dalej Mało jest wartych uwagi anglików w PL. Ps2. za te pieniądze znajdzie się anglik - ostatni wypust B6, w 1.8T + Q lub 3.0, xenony, czerwone skóry itd itp.
  19. W niedlugim czasie bede miec A4 B6 2.5TDI na niemcu za ok 10tys na sprzedaz, wiec jak widac idzie cos znalezc. Polecilbym 80tke, sam taka jezdze od roku, ale z punktu widzenia obecnego uwazam, ze jest to troche zbyt toporne auto na co dzien. Mam w 1.9tdi, glosne, brak komfortu itp, no chyba, ze ktos szuka klasyka, ktory zawsze bedzie wygladal dobrze to taka 80tka naprawde nie jest zla. Ja mialem swoja z hardtopem, wiec z zima nie bylo problemu.
  20. Osobiscie uwazam, ze Yato to szmelc jakich malo. Owszem, do grzebania przy pierdółkach sie nada, ale u mnie grzechotki nie dluzej niz pol roku nie wytrzymywaly. Torxy z plasteliny, nasadki podobnie, potrafilem je skrecic na grzechotce. Od siebie polece Gedore, ale za to ceny spore. Beta tez dzialam, wszystko fajnie ale system przesuwny nasadek czesto przez przypadek mozna przestawic. A w opcji jakosc - cena to polecam Proxxon 23410. Niespełna 300zl za komplet, zadnej grzechotki nie zdarlem przez trzy lata w trzech roznych kompletach. Sa rozbieralne, w razie zostawieniu ich za czesto za dworze w deszczu, czego efektem bedzie przeskakiwanie wystarczy rozebrac i wazelina techniczna przesmarowac. Nie boja sie oleju, piasku, blota, wody. Co do samych nasadek, zadnej nie zepsulem. Jedynym slaby elementem jest Torx 30, ale to pewno przez to, ze rozkrecam glowice małą grzechotka i ow T30 ktora ma dziurke w srodku i potrafi strzelic. Grzechotki nie boja sie przedluzek i kluczy udarowych.
  21. Ja musialem zrezygnowac z pchlarza i wywiozlem do rodziny. Skurczybyk przegial pale po tym jak podjechalem pod dom, z odbioru auta po ceramice, siedze w aucie a on zywca wbija na maske. Myslalem ze go utluke :-)
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Kradną to, na co jest popyt i możliwość szybkiego zarobienia przy stosunkowo niskiej możliwości "wpadki". Nie ma wyznacznika, według którego kradli by luksusowe czy też nie. Jak jest klient to zwiną B8 przed liftem w golasie, a jak ktoś inny będzie chciał to Lambo z Berlina, a innym razem snopowiązałkę z pola. Kto Ci w Polsce ukradnie np Ferrari, by je sprzedać na części? Idiota. Jedynie na export. Pilnować trzeba każdego samochodu, jak trafi się "zlecenie" lub łatwa zdobycz to i Oplaka zwiną, a najlepiej jest po prostu posiadać AC i myśleć troszkę, by utrudnić złodziejowi kradzież. Ja póki co, mam chwilę spokoju, bo w mojej okolicy pozamykali tym kretynom w ciągu tygodnia 4 dziuple, więc póki co, cisza
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko z tyłu, subwoofer, antena wzmacniacz, klapa, lampka sufitu itp.
  24. Co tu rekompensować? Niemiec ma płacić za błedy naszego rządu? Auto kupi Litwin albo Ukrainiec i tyle. Na pewno cen aut nie polecą w dół, rynek jest duży, trzeba pamiętać, że śmieci których my nie bierzemy chętnie odnajdują się na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Rumuni, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Czechach oraz we wszystkich krajach "trzeciego świata", których nawet nazw nie pamiętam obserwując aukcje samochodowe. Znajomy teraz targa hurtem Golfy, 80tki, stare Ople, Mercedesy itp do Afryki, spokojnie, na np A4 też tam się znajdzie miejsce pod palmą. Tylko i wyłącznie po tyłku dostaną Polacy, a szczególnie "zwykły Kowalski", którego nie bardzo stać lub po prostu nie chce kupić nowego czy kilkuletniego auta.
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmm, a nie lepiej poszukać na alledrogo i dołożyć ze 150 - 200 zeta i kupić ori? Mi udało się kupić za 800 zł + przesyłka (chyba 30zł, nie pamiętam dokładnie) Też jestem za ori , tylko ciekawi mnie fakt ceny w porównaniu do jakości i plug&play A może ktoś testował Szkoda zachodu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.