Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. chyba wystraczajaco wytłumaczyl Paweł co i jak:grin:
  2. dokładnie siatka ala rs i bedzie git .. To była tylko sugestia ... Bez obrazy nie ma o co:wink:
  3. zdejmij schowek wlacz nawiew i zmieniaj ustawienia dmuchawy jak bedziesz widzial ze jeden silniczek sie nie rusza bodajrze z niebieska lapka to on
  4. wkazdym mozna. podjedz do kolegi albo na spota to Ci znajda przyczyne bo tak to ciezko powiedziec co Ci szumi nie slyszac tego. chyba ze chcesz pol auta w ciemno wymienic
  5. zostaw tak jak jest walnij kratke o wzorze rsa i bedzie dobrze. fajnie zrobione
  6. zdejmij schowek pasazera i bedziesz wiedzial ktora to odrazu.
  7. cysiek tylko u ciebie widac te laczenia gdzie doklejales boki. jest troche wklesle ale robi robote. mi potrzeby panel symphony zebym mogl swoj przelozyc bo mam polamany
  8. kurde kolego znajdz mi panel od symphony I albo moze masz kogos gdzie za takie grosze mi sprezentuje bo ja mam popękane na bokach i wkurza mnie to juz. robota konkret ktora mi sie najbardziej podoba. inni szpachlowke klada czy cos i widac pozniej rysy po szlifowaniu gdzie na takie rzeczy patrzec sie nie da a u Ciebie wyglada jak ori
  9. jest koks. chciałbym zeby u mnie gralo tak jak uciebie chociaz w 20% procentach. Gratulacje za zajete miejsca na zawodach. Pojdz w pakiet s-line i nizej troszke i bedziesz wymiatal we wszystkim:wink:
  10. wiesz ze masz blotniki poliftowe i z listwami poliftowymi na drzwiach przedliftowych. sam to robiles czy juz tak kupiles?? nawet fajnie to wyglada
  11. Magicbattle odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    ja mam ori górna a dolna dorabiana fakt ze nie montowana na lapach jak bylo w ori ale prawie tak samo. roznicy nie zauwazylem prawie zadnej. jedynie jak wjedzie sie jednym kolem np na chodnik czy nierownosc to jest sztywniejszy i plastikow nie slychac czy ramek drzwi i fakt avant bardziej sie gnie wiec pod tym wzgledem czuc rozpórki. ale jakos wlasciwosci jezdne sie nie zmienily
  12. ale jakas przyczyna musi byc. moim zdaniem nierowny styk klock-zacisk. mialem tak u siebie z tylu z jednej strony trzeba bylo na zacisku dobrze to wyczyscic i podszlifowac pilnikiem. teraz jest gitara
  13. sciagnij oslone biegow i bedziesz mial trzy kable do zapalniczki mase +12 i podswietlenie. powiedz ile by kosztowalo zrobienie komplet dekorow w srebrny karbon albo alu szczotkowane. odezwij sie na pw jak bys cos wiedzial
  14. ty chcesz wygluszyc czy wstawic glosniki bo nie wiem jaki jest cel. jest pare tematów jak wygluszyc drzwi i nie widze problemu. najlepiej sciagnac ramke i wewnetrzna strone wygluszyc potem poskladac i przed zalozeniem boczka tez wygluszyc zeby byla przestrzen drzwi zamknieta. jak chcesz dawac jakis dystans pod glosnik to nic drewnianego. teraz chlopaki pisza ze po roku dwoch ten dystans derwniany jest rozsadzony przez wilgoc i poprostu puchnie. lepiej zrobic jakis metalowy chyba ze zabezpieczysz dystans drewniany jakas zywica czy cos
  15. da sie koles nie rob sobie problemu. dwie sroby od altka pasek i pozniej pradowe od altka i masz go w rekach. iddaj do ogarnietego mecha jak nie czujesz sie na silach. ja w 1.8T gdzie jest jeszcze ciasniej spokojnie wytargalem.
  16. zle osadzony klocek. nie wyczyszczone miejsce styku klocka z zaciskiem. mialem tak z tylu. delikatnie boszka trzeba wyczyscic albo szczota na wiertarce i powinno byc oki
  17. Magicbattle odpowiedział(a) na Paszo temat w Audi A4 B5
    otóż to:facepalm:
  18. 1 BA to teraz masz na koksie chyba chciales napisac 1BE
  19. Magicbattle odpowiedział(a) na Guzu temat w 1.8T
    +1:wink:
  20. Magicbattle odpowiedział(a) na Paszo temat w Audi A4 B5
    super prawidlowy:facepalm: teraz sie módl zeby po zalozeniu tego nie bylo bo glupote zrobiles odpalajac auto bez icka.
  21. jedyne co musisz jeszcze dac w kolor to spryski na masce:decayed:
  22. to on jest elektrykiem. pewnie uja wartym jak sam nie sprawdzil. w bloku 13 musza byc same 0.0 jesli nie to stukowe bedzie widac na ktorych cyl.
  23. podlacz vaga i zobacz czy masz bledy w klimatroniku moze ktoras klapka Ci sie zaciela konkretnie od cieplego/zimnego powietrza. potem zrob test i sluchaj po kolei czy klapki wydaja jakies dzwieki. jak wszystko oki to nagrzewnice masz zapchana. plynu Ci nie ubywa? co do wyswietlacza albo do czyszczenia i to pomoze a jak nie to wymiana, przeliftowy kosztuje max 50 zl
  24. jak zaprowadzisz do KME w lodzi to Ci ogarna to jak trzeba jedni z najlepszych w polsce. wejdz na forum lpg i tam poszukaj w lodzi gazownikow. forumowi najlepiej znaja sie na rzeczy. a w 2.4 nie ma tragedi jedynie to nie ma miejsca na parownik gdzie najlepiej za lewa lampa ale wes potem wymien zarówke:facepalm: a tak nic nie powinno byc widac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.