Treść opublikowana przez lukjar7
-
[ALL TDI] Logi dynamiczne problem z turbiną.
pewnie olej i blad internal memory
-
[B5 AFN] Prośba o analizę błędu: J52 przekaźnik świec
swiece nie grzeja bo pewnie ecu widzi kosmos temp pokaz 001 na zimnym silniku, dla testu odlacz wtyczke z cz, temp i probuj odpalic
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
ustaw 2.5 bara na kompresorze i dmuchaj w WG, zobaczysz czy sie rusza
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów/ nowe logi
a ktores msa obsluguje ?
-
[B5 1Z] Opóźniona reakcja na puszczenie gazu.
ja stawiam nastawnik
-
[INNE] ALH na koksie, proszę o analize logów
Mod jest kiepskiej jakosci .... boost opanowalem ale nie mam po tym zabiegu logow sa na innym kompie, co Ci sie jeszcze nie podoba?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:47_________________________________________________ myslalem nad tym ale poki nie znam masy to nie chcialem robic sobie nadziei [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:49_________________________________________________ [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:49_________________________________________________ Cześć kolego, nie mierzyłeś na hamowni, to czas najwyższy. Tylko tak zweryfikujesz opcję softu i tym podobne. myslalem o dynomecie ale teraz pogoda nie pozwala [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:50_________________________________________________
-
[INNE] ALH na koksie, proszę o analize logów
Witam bardzo serdecznie jestem tu nowy i chcialbym sie przywitac Mam Skode i auto bardzo dobrze jedzie ale dla wszystkiego chcialbym poprosic o analize PS. OB juz opanowalem Ile to moze miec PS i NM patrzac na to ze logi robione w 4 osoby ? Dynamiczne: 001- http://postimage.org/image/wszi6ka3j/ 004-010 http://postimage.org/image/5tx2l3wxn/ 008-011 http://postimage.org/image/xohqxeyp5/
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
popieram
-
[B5 ADP] Ustawienie rozrzadu
jak mozesz to zerknij a nie trzeba blokowac kompa vagiem ? nie bedzie on korygował kata jak sie go nie zablokuje ?
-
[B5 ADP] Ustawienie rozrzadu
Witam Panowie Jako ze znam się bardziej na dieslach to potrzebuje porady w sprawie PB Sprawa wygladala tak, ze auto mialo małą moc i strasznie szarpało i obrotomierz strasznie pływał na wolnych obr W ster silnika był bład od czujnika halla g40 zacząłem od ustawienia rozrządu tak jak fabryka ołdi przykazała po tym zabiegu auto zaczelo miec wiekszy wigor i stabilniej chodzilo na wolnych Nastepnie wyczyscilem i zaadoptowalem przepustnice i obr sa bardzo stabilne Sprawdzilem rozniez przekaznik 208 i jest Teraz do sedna sprawy :gwizdanie: Jak ustawic w tym silniku zaplon ? przegladajac neta jest tyle metod ze ciezko wiedziec ktora jest wiarygodna 1. Właczyc kanal 001BS w vagu i ustawic zaplon na 12stopni przed gmp za pomoca lampy 2. wlaczyc kanal 017BS w vagu i usatawic zaplon na 12 stopni przed gmp za pomoca lampy 3.wlaczyc kanal 017BS w vagu i usatawic zaplon na 3 stopnie przed gmp za pomoca lampy 4. wlaczyc kanal 017 bs w vagu i ustawic zaplon patrzac na 3 poz (idle synch) +-3 stopnie ------ u mnie obecnie jest -9 stopni Prosze doradzcie cos bo zglupialem i nie wiem jak to zrobic a nie mialem wczesniej doczynienia z polautomatyczna kopulka Wiem ze zadaje trudne pytania zawsze takze z gory licze na to ze nie otrzymam na ten temat zadnej odp Pozdrowienia
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
zdajesz sobie sprawe gdzie tam jest termostat ?
-
[B5 AFF] Padnięte turbo? proszę o analizę logów
nie wiem czemu ale zawsze wydawalo mi sie ze aff ma vnt
-
[B6 AVF] Prośba o ocenę logów 1.9tdi
Przemik przyjdz teraz tutaj i powiedz z honorem ze sie myliles albo ze Twoja wiedza jest niewystrczajaca by zarzucac brak inf innym
-
[B6 AVF] Prośba o ocenę logów 1.9tdi
Gdzie Ty to widzisz ????? Coraz ciekawszych rzeczy mozna się dowiedziec na tym forum.... co ciekawe, od userów z ciekawymi syganturami... 010 769.3 2024.1 mamy tylko taki przeciag przy takim cis
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie - bardzo proszę o ocenę logów :)
jedyne co widac to kat wtr
-
[B5 1Z] Pilna Prośba o ocenę logów
czyli zdjac pokrywe wałków
-
[B5 1Z] Pilna Prośba o ocenę logów
w logach widac tylko ustawienie pompy wzgl walu, walek rozrzadu trzeba sprawdzac manualnie
-
[B5 AFF] Padnięte turbo? proszę o analizę logów
na 99% dziura bo przeciag na przeplywce duzy
-
[B6 AVF] Logi do oceny
jak nie da sie go wiecej rozgrzac to termo do wymiany kat synchr do korekty
-
Odp: [B5 AJM] Prośba o diagnozę
no na samostarcie lepiej by nie chodzil zrob taK; zaplon on, polacz sie z silnikiek, bloki poom, grupa 01 go i w 1 polu masz obr, patrz na nie i krec rozrusznikiem, zobacz czy liczy obr
-
[B5 1Z] Pilna Prośba o ocenę logów
multinmetrem ile to pali?
-
[B5 1Z] Pilna Prośba o ocenę logów
bo jest ok, spr jeszcz dwie opcje
-
Odp: [B5 AJM] Prośba o diagnozę
do sprawdzenia rozrzad i pompa tandemowa [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:25_________________________________________________i sprawdz w logach czy jak krecisz rozrusznikiem czy liczy obroty
-
[B5 1Z] Pilna Prośba o ocenę logów
sprwadzic napiecie na listawie swiec i wszystkie swiece i kat wtr,
-
Odp: [B5 AJM] Prośba o diagnozę
pryskasz i jak odpali to normalnie chodzi na ropie juz ? czy jak zabierzesz samostart to gasnie ?