Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
po odpaleniu wciaga gruchę ?
-
[B5 AJM] Rozrusznik kręci ale nie odpala
sprwadz zasilania na wtyczce ecu, bo moze ono jest winne: http://wiki.obdtuning.com/images/thumb/c/cb/VAG_EDC15P_P%2B.jpg/800px-VAG_EDC15P_P%2B.jpg
-
[ALL B6] Napinacz mechaniczny AVF, magiczny kołek
Dzięki wielke za odpowiedź o taką odpowiedź mi chodziło, zarazem bardzo mnie ona rozbawiła A może ktoś inny zna tajemnice tego kołka ?
-
[B5 AFN] Problem z turbo
a ukl podcisnien szczelny ?
-
[B5 AFN] Problem z turbo
podmien n18 z n75
-
[ALL B6] Napinacz mechaniczny AVF, magiczny kołek
Witam, mam pytanie do mechaników Napinanie paska w przypadku VP było jasne, ale co do PD mam jedno pytanie Mam taką rolkę W instr pisze tak: 1. odkręcamy śrubę rolki 2.trzymamy kluczem tym do napinania i nim w lewo i się zluzuje rolka 3. unieruchamiamy rolkę kołkiem tym co jest ładnie pokazany na zdj co dałem 4. teraz przekręcamy rolkę w stronę prawą aż dotknie kolka 5. dokrecamy srube recznie i możemy zdjąc pasek Założyliśmy nowy pasek. 6. odkrecic srube naprezacza, wyjac kolek 7. no i dopasowac znaki i dokrecic pytanie za 1000 pkt po co jest ten kolek ?
-
[B5 AFN] Proszę o opis logów (3)
czym robione logi ?
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów
- [B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
a jak sprawa oporów toczenia sie przedstawia, heble nie trzymają ?- [B6 AWX] Proszę o ocenę logów
kat poprawic i mozna chipować, overboost mapa da się zniwelować- [B6 AWX] Proszę o ocenę logów
kat synchr i za duzy ten overboost- [ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
3.0- [ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
a jaka jest?- [INNE] TFSI DSG VTECH
pokaż wskazanie przepływki dyn- [INNE] TFSI DSG VTECH
a ja mam pytanie z innej beczki Engine Load - to wspolczynnik napełnienia w % ?- [ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
mowie o ok 50 mbar, ale kazdy ma inny styl robienia programów- [INNE] Prośba o analizę logów :)
a zły montaż ?- [B7 BLB) Prośba o analize logów
jak napięcie paska wyglada?- [ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
ja bym wiecej dmuchnął i dolał paliwa z przewagą tego pierwszego- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcinie, jako, że na gg nie odpisujesz a na tel nie mogłem sie dodzwonić to pisze tutaj, A4 b6 02 r AVF Quatro Potrzebuje: kpl rozrządu z pompą wody z napinaczem mechanicznym filtr paliwa, powietrza, kabinowy termostat olej, jaki syntetyk polecisz ? płyn hamulcowy jakis dot 5 masz? dwumasa z kpl sprzeglem- [B6 AWX] ESP a błąd 1826
wyzeruj spalanie- [B6 AKE] Prośba o analizę logów
a co jesli wiazka ma przerwe ? [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 12:50_________________________________________________ Co może spowodować uszkodzony wtrysk sterujący - nieprawidłową prace silnika, większe spalanie, uszkodzenie silnika ?? (bo nie wiem czy moge jeżdzić samochodem czy odstawić do czasu wymiany wtrysku) Orientujesz się jaki to koszt i czy można to zrobić samemu czy lepiej oddać do warsztatu? mniejsza moc i sztywny kat wtrysku, i miganie kontrolki swiec- [B5 AJM] Test liczników??
nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma- [ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
da rade, wszystko zalezy od silnika, bez hamowania ciezko powiedziec- [B6 AKE] Prośba o analizę logów
opor elektryczny, multimetrem cyfrowym - [B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.