Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B6 AVB] Bardzo proszę o opis tych logów.
egr dziala
-
[B6 AVB] Bardzo proszę o opis tych logów.
moglby byc cieplejszy, delikatnie kat synchr popraw korekcje nie ma bajki i nie ma tragedii
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów - passat b5 ajm
auto zostało poddane nieudolnemu "chiptuningowi" Wgraj serię i wróc z kpl logów
-
[B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
ja podejrzewam ze mapa dymu jest z kosmosu
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów - passat b5 ajm
kwadratowym TQ
-
[B5 AFN] Quattro - bardzo proszę o analize logów
jak filtr pow skarpeta to moze uda sie cos z przepływomierzem zwojowac
-
[B6 AVF] Wyniki z Hamowni
za pozno kazal Ci deptac i za pozno wcisnal spacje w laptopie ...
-
[INNE] Prośba o ocene logów
W dowodzie ma wbite 81KW czyli 110KM chyba że coś ja namieszałem A wracając do tematu wszystkie parametry w normie? czyli kupiliście nieświadomie zamiast 110 to 90 km ?
-
[INNE] Prośba o ocene logów
Przeciez to jest ALH 90 km
-
[B6 AVF] Wyniki z Hamowni
Ludzie nie wiedzą że moc jest zależną momentu wolelibyśmy zobaczyć te "oki" Pewnie wgrał Ci gotowca nic nie wartego
-
[B6 AVF] Wyniki z Hamowni
czy nada sie do modów to poproszę logi, bo hamownia mnóstwo rzeczy potrafi ukryc :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wyniki z Hamowni
nie tylko poczatek
-
[B6 ALT] Log przepływki do oceny. Wielka prośba o pomoc.
czekaj bo czegos nie rozumiem, zawsze jest tak ze pompa tloczy wiecej a regulator zbija o ok 0,5 bara.
-
[B5 AHU] Zablokowany sterownik
wyzerowałeś kanał 00 w zegarach ?
-
[B6 AVF] Wyniki z Hamowni
bylo zaczynać pomiar od 1,2 krpm to i wynik byłby inny
-
[B6 AVF] Wyniki z Hamowni
moim zdaniem hamowanie za pozno zaczete w Dobrzyniewie na wadze ? powiedz kto hamuje auta w białym już dodatkowo ? to dynomet?
-
[B6 AVF] Wyniki z Hamowni
auto było ważone ?
-
[ALL] Z motyką na słońce :) Czyli budowa inercji od zera
Nie głupi pomysł tylko jak teraz zrobić duże próbkowanie
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
zerowałeś drugi kanał w adaptacjach licznika ?
-
[B5 AHU] Zablokowany sterownik
takze potrzebne będą piny z zegarów[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:56_________________________________________________mryga kontrolka immo na zegarach ?
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów - passat b5 ajm
ze jest uwalony olejem to standard, jesli nikt go nie zaslepiał to do czyszczenia zrob 008 010 011 dyn
-
[B5 AHU] Zablokowany sterownik
odpowiedź - tylko niepowazny tuner nie wstawia podstawek (mowa o ECU starszego typu gdzie trzeba lutować) wstawianie na czas strojenie to zrozumiale, ale czy np puszcza się takiego klienta potem z podstawkami do domu ? bo ja czesto mialem z nimi problemy[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 19:52_________________________________________________ masz immo w puszcze czy juz w licznikach ?
-
[ALL] Z motyką na słońce :) Czyli budowa inercji od zera
I co sobie bedziesz hamował tą hamownią, chyba wolnossące bo żadnego turbodoładowanego silnika poprawnie nie zmierzysz:) Jest wiele aspektów które hamownia musi spełniać bo inaczej komuś lub sobie możesz zrobić krzywdę. Jeśli chodzi o inercje to rolki jak najcięższe 350kg aby pomiar był długi. Przy obciązeniowej waga rolek nie ma znaczenia. Sterownik do hamowni można kupic z firmy dynoproject koszt chyba 12 tyś. tzn turbodoładowane też da radę ale przebieg momentu od samego dołu napewno będzie zafałszowany, generalnie moc max powinno pokazać poprawnie ciężkie te rolki sterownik to myślę, że dałoby radę samemu opanować. zastanawiam sie czy ma to jaki kolwiek sens
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów - passat b5 ajm
termostat szrot duze korekcje czuć falowanie obr ? kat synchr do korekty egr zarośniety lub przerdzewiała blacha która miała go zaślepić Brak kpl logów
-
[B5 AHU] Zablokowany sterownik
pytanie, czy jakis poważny tuner zostawia podstawki ?