Treść opublikowana przez roae
- Spoty wrocławskie
- Prosze o pomoc
-
Prosze o pomoc
objawy masz identyczne jak u znajomego, puszcza niebieskiego bąka tylko przy ruszaniu, na rozgrzanym silniku. Jak jest zimny nie dymi, w czasie jazdy nic nie dymi. u niego jeden cylinder ma za niskie ciśnienie, próba olejowa i wyszły pierścienie.
-
Spoty wrocławskie
ze dwa lata temu było chyba 100lecie istnienia gajowej(festyn w tym małym parku), na skrzyżowaniu z przestrzenną na kostce można zobaczyć ślady po moździeżach czy granatach-zabytkowa kosta dlatego nie wymienią, także duds kawał historii. a na wapiennej kiedyś bombka pod furą trzasnęła
-
Spoty wrocławskie
kiedyś się mieszkało...
-
Spoty wrocławskie
na gajowej felg nie kradną-tylko całe fury...
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
ja pitole:facepalm:
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
No masakra na iphone 4 tnie jak h.j już żałuję że to zrobiłem
-
Audi a4 b5 nawigacja w zegarach
to odpowiedz na Twoje pytanie: masz jednego z pierwszych BNSów i nic z tym nie zrobissz nie rozumiesz... ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- podaj numer czytnika płyt z bagażnika
-
Audi a4 b5 nawigacja w zegarach
napewno nie masz 4.2, obawiam sie że masz 2x lub 3x i nic nie zrobisz, nie wiem tylko jak bys zmienił czytnik płyt, ale pewnie nowsze potrzebuje już cana. masz za stary typ navi który nie obsługuje wogóle polskich map i polskiego języka. wypie.dol to...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
10tyś juz zrobiłem na 18" i twadrych sprignach -40mm,wrocławskie dziurawe drogi i cisza...
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
mała navi pójdzie duża nie bo duza ma komunikacje przez can i tuner tmc te witek pewny jesteś? bo w tym liczniku na rozpisce pinów nie mam wolnych -znaczy wolne jakieś są ale ni uja nie wiadomo gdzie sie z navi wpiąć. Data ena clock?
-
kopci na niebiesko i bierze olej
ciśnienie jest w normie, wszystkie znaki na niebie wskazują na uszczelniacze zaworowe
-
dziwne obroty silnika...?
ach no pomyliłem, ale przepływka do najtańszych też nie należy... żeby uzyskać jakąś odpowiedź musisz przynajmniej znać te błędy- "jakieś dwa zawory" "jakiś błąd przepływomierza" to za mało
-
dziwne obroty silnika...?
zmień mechanika... no nie wiem co Ci doradzić najlepiej sam zanij vaga i spisz błędy ewidentnie chce Cie naciągnąć na koszty u niego powymieniać znaczy zrobić adaptację bo pewnie za małe napiecie było. wiesz ile kosztuje nowa przepustnica? to nie pytaj
-
dziwne obroty silnika...?
jaki błąd przepływomierza? basic settings...?
-
A4 B5 1.8t ANB Bierze olej
żeby nie pogarszać to zmień najpierw olej... tak jak Ci napisałem zmierz ciśnienie na garach, bo to nie będzie kosztowne, jak będzie ok zostanie turbina...
-
dziwne obroty silnika...?
wymieniłeś aku a zrobiłeś adaptacje przepustnicy?
-
A4 B5 1.8t ANB Bierze olej
jak można minerałem turbo potraktować kopci? masz kata?
-
Strefa Śmiechu
- Czy kierownica z każdego polifta podejdzie do 2.4 V6 po pełnym lifcie?
z każdego polifta podejdzie do każdego polifta.- Czy ta kiera podejdzię do A4 B5 Lifta?
spasi do lifta- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mówiłem ze nie jedzie, może się przyzwyczaiłem, a tu logi i na przepływce mam 112. czy to może być związene z tym błędem przepustnicy, który mi doszedł po czyszczeniu?- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k.rwa coś mi fura nie jedzie pioteros do Ciebie mam pytanie, bo też masz mieszanke aeb i ajl jak ja, dzisiaj trochę goraco nie mam fmica, zapięta klima jade na 2biegu ok 2000obr daje gaz do połowy no jakoś tam przyspiesza, wciskam do dechy przyspiesza tak samo jakbym na pół gwizdka trzymał gaz, nie wiem już czy sie przyzwyczaiłem do tej mocy czy jest poprostu tak gorąco, że jade jabym wogóle turbo nie miał. w zimie troche to inaczej chodzi, każde dotkniecie mocniej gazu skutkowało wyraźnym jebnieciem. - Czy kierownica z każdego polifta podejdzie do 2.4 V6 po pełnym lifcie?