Treść opublikowana przez Łukasz13
-
proszę o analizę logów 1.8t bex
Nic sie nie zmieniło.
-
Świece irydowe A4 B7 1.8T BFB LPG
ngk pfr6q
-
proszę o analizę logów 1.8t bex
Przepływka jest w tragicznym stanie, albo masz duzą dziure przed turbina.
-
Jaki przepływomierz do A4 B6 1.8T?
Kup Ori.
-
Jaki przepływomierz do A4 B6 1.8T?
Nie ma wkładów samych boscha więc pewnie chodzi o pierburga za 300, nowka oe najtansza ok 340 na allegro, w dobrym sklepie internetowym nawet za ok 320 mozna kupić.
-
Trzęsienie z rana na zimnym silniku 1.8T
Chodzi Ci o te kilka sekund na początku? Lpg wyeliminowane jako przyczyna problemów? kompresja na zimnym zmierzona?
-
Godny polecenia mechanik do VW 1.8T
Moge spojrzeć ale troche dalej musiałbys jechać.
-
Jaki przepływomierz do A4 B6 1.8T?
Mysle ze po poł roku nie ma konieczności.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Nic nie jest uszkodzone, poprostu dali Ci turbinę z dziurawa gruszka, zresztą żeby tam wygiąć ciegno trzeba by nawalać młotkiem albo rzucac turbina o krawężnik.
-
Jaki przepływomierz do A4 B6 1.8T?
Bosch 0 280 218 340 taki jest teraz dostepny i to jest org przepływomierz, smiało brać.
-
Audi A4 B7 1.8 t + gaz wypada zapłon na 4 cylindrze
Tak jak koledzy pisali, mapa jest bardzo słabej jakości, lpg jest przynajmniej do regulacji.
-
Wykres po chipie opinia
Jedz wgraj serie i niech oddaja kase, jeśli w takim stanie oddali auto to raczej bym im juz nie zaufał, co do auta najlepiej zdiagnozować je na seryjnych wtryskach, przepływka i pompa pewnie do wymiany.
-
Błąd P0234
Kolega sie obraził bo nikt mu przez internet nie rozwiązał problemu...
-
Audi A4 B7 1.8 t + gaz wypada zapłon na 4 cylindrze
No sam sobie juz postawiłęś diagnoze, jesli problem jest tylko na lpg to wina lpg, zla regulacja lub uszkodzone wtryski lpg.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Masz albo dziurawe węzyki od n75 albo zjebaną gruszke w turbinie.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Odłącz wtyczkę od n75 i zrób loga 118.
-
Wykres po chipie opinia
Nie trzeba być ekspertem żeby to ocenic na oko że coś poszło nie tak. No chyba że to wykres z diesla.
-
Błąd P0234
W logach na kazdym biegu wartość doładowania jest wieksza niż tego oczekuje sterownik, na 5 biegu najgorzej, wysterowanie turbiny praktycznie spada do 0 wiec sterownik nie może sobie poradzić i w koncu wyrzuca błąd, czy to jest kwestia turbiny, nastawnika czy softu to trzeba zdiagnozować, kiedy zaczął sie problem?
-
Audi a4 b5 1.8t quattro apu zmiana wiązki z wąskopasmowej na szerokopasmową
Jeśli chcesz bez problemu wystroje ci na org ecu apu i sondą wąskopasmową, nie masz daleko, jesli jednak chcesz zmieniać to trzeba zmienić ecu, dołożyć kable i wtyczkę do sondy szerokopasmowej, sonde, przepływka też jest inna ale można ogarnać na starej przy odpowiedniej kalibracji w sofcie, moim zdaniem jest chce robić coś typu stage 1 to ten zabieg nie ma sensu.
-
Logi A4 B6 1.8T BFB Avant
w 1 logu gaz był wciskany do konca cały czas? Przepływu troche brakuje przepływka zaniża, doładowanie ok, sprawdziłbym katalizator czy nie blokuje,
-
leje się paliwo z węża przy filtrze paliwa
To wina uszkodzonego filtra paliwa, wymien go najlepiej na org.
-
Jak wyciagnać pin immo z licznika a4 b7
Łatwiej pewnie wyciągnać z ecu.
-
Dziwny dźwięk po zgaszeniu 1.8t
Tak, normalne to zaworek w odmie.
-
Większe doładowanie po rozgrzaniu auta 1.8T BFB
Kolego zrób logi dynamiczne, bo bez tego to wiesz, szklana kula.
-
Niska wydajność kata
Na zamiennikach kata nadal bedziesz miał błąd, emulator albo usunać błąd z softu.