Treść opublikowana przez fafnasty
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bedziesz zamawiał osłone pod silnik alu to może wezmiemy więcej co? taniej pewnie sie zrobi:decayed: ja potrzebuję do mojego afn-a i do kolesia b6 awx
-
Wymiana opon 2 czy 1 ?
kolego kupuj 1 sztuke ten sam bieżnik i podobny stan... koledzy chyba za duzo sie poradnika Auto Świat naczytali:polew: takie dziwne tezy że to zle jedna że trzeba odrazu 2 sztuki i najlepiej od razu mowe
-
LOGI przed modami do oceny :-)
ok na weekend zrobie komplet Dzięki chłopaki
-
LOGI przed modami do oceny :-)
a co widzicie z przepływką?? robić logi na tej czy może podmienić bo leżą ze 2 sztuki
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
kurde i mnie czeka rezanko z progami narazie sensowne poszukiwania
-
LOGI przed modami do oceny :-)
ok to zrobię osobno każdą grupę
-
LOGI przed modami do oceny :-)
jak narazie ma być turbina awx fmic koletor awx i virus potem może cos się urodzi
-
LOGI przed modami do oceny :-)
proszę podejść z dystansem jesli nie wszystko zrobione jak książka piszę pacjent AFN seryjny soft Turbawka AWX zaślepiony EGR Wywalony KAT VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
gdzie jaki pasuje czyli tak PRZÓD- A4 B6 raczej tylko ten jeden model:kwasny: TYŁ- A4 B6 - PASSAT B5 - A6 C5 - Golf 4 (sam amor) - PASSAT B6 A4 B5 PRZÓD - A4 B5 - A6 C5 - PASSAT B5 TYŁ - tylko model a4 b5
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
supersport technix czy inny szrot a z ceną to poniosło hehe nowy 900pln
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
jetsem zainteresowany woj. dolnośląskie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie mówię że cos sprzedaje nie majac tego kolega dostał gwint na ktorym sie znalazły springi FK zamiast KW oczywiście podeslę koledze springi KW ale najpierw muszę je dostac ja... sam na nie czekam aby je od razu wysłać i zakończyć nieprzyjemną sprawę
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dziwna sytuacja wyszła z tym zawieszeniem niebawem kolega dostanie springi kw niech najpierw ja je dostanę i od reki lecą do Morox
-
Dziwny kabel w schowku
chyba jakas zmieniarka był w schowku
-
Wymiana tulei tylnej belki
kolego chyba czytałeś o pływaniu ale b5 bo to właśnie tam są tuleje belki które sie wyrabiaja i ma sie odczucia pływania ale w b6 to raczej jest tytle zawieszenie bardzo trwałe poszukaj dokładnie luzów. amory tylne nie wylane?
-
Podczas otwierania drzwi kierowcy odskoczyła listwa na drzwiach
szukaj ori uzywki w koleorze
-
Co to za gwint ?
jak uzywka to szukaj cos z wyższej półki
-
Najzwyklejsze 1,8 T :)
czerwony licznik ładniejszy
-
Co to za gwint ?
jeśli sprawny bez wycieków nie dałbym wiecej niż 500 pln
-
Co to za gwint ?
srebrne amorki i czarne springi jak dla mnie to jest H&R ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- jedna troche poszukałem i jest to na 100% firma Raceland Raceland to tylko firma handlowa która pod nazwą własną proponuje części wyprodukowane przez innych, w większości przypadków zawias jest Jamex'a. Podobnie zresztą z fotelami,kierownicami i innymi duperelami czyli d*py nie urywa i cena 1000 za używke bardzo wygórowana
-
Co to jest i gdzie powinno się znajdować ? Części do identyfikacji
1 jak kolega pisał 2 to element tylnej popielniczki
-
obnizenie i utwardzenie
Wkładaj Gwint
-
Pomoc z gwintem a4 b5
osobiście szukałbym konkretnego gwintu z wyższej półki ładna uzywke niż jakiś tandetny nowy za 1000pln szukaj uzywek -KW -H&R -Weitek -Bilstein -Koni -D2 lub -FK -AP ale zawsze z pewnego źródła
-
OPINIE na temat zawieszenia gwintowanego AP
kolega w b6 w avancie lata już 2 sezon mówi że coś bardzo podobnego w pracy do HR którego ma w 2 aucie
-
Klub rosnie w sile ....
i chyba nadal sie rozrasta