Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Ja dziś będę. Trzeba czarną sucz przewietrzyć. Dawajcie na spota, bo pogoda przednia no i słyszę, że grill ma być. Do zoba
  2. Wieści takie, że to auto prędko nie wyjedzie.
  3. Będziesz potrzebował wielu schematów, aby to odpalić. Problemem może być że idzie to wszystko po CAN-ie i silnik korzysta w takich czujników o jakich człowiek nawet nie pomyśli. Od siebie życzę powodzenia
  4. gregory odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka, a co ty zawodowo za kuriera robisz teraz?
  5. Synek, Kalety to zielony zakątek śląska I spokój tu już, co wam w domu ciasno?
  6. Ja mam malowanie u mnie w mieścinie za 270zł od elementu i to na igłę
  7. gregory odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Potrzebny klubowy kurier z Wa-wy na Śluńsk. Dajcie jakiegoś PW jak ktoś poleci na luzaka.
  8. "Po co ci to Synek, nigdzie tym nie wjedziesz"
  9. Jest inna impreza w Kamieniu. Dopisałem posta w dziel Śląskie.
  10. Siemka! 5 maja miało odbyć się 1/4 mili w Kamieniu, ale Automobil Klub Opolski odwołał imprezę Co za beznadzieja. A nastawiałem się na to, żeby tam pojechać. Automobilklub Opolski, ul. Wrocławska 102, 45-837 Opole, tel. 0774745919
  11. BRY!! Panowie potrzebuje wyprostować felgi. Polećcie kogoś z okolicy. Wiadomo jeden zrobi to lepiej inny na odpierdziel.
  12. Sebol opróżnij skrzynkę PW, bo pełną masz.
  13. Korby 1.8T wytrzymują 400Nm. Były już takie projekty. Wszystko zależy od stanu silnika. Na jakimś padniętym silniku jak ktoś zrobi 400Nm to potem się coś sypnie. Ale zdrowy te 400Nm powinny wytrzymać. Były nawet projekty testowe w stanach na dużo więcej Nm i też jeździło. Wiadomo w stanach bardziej szaleni ludzie. Ja miałem u siebie 350Nm w AEB i jeździło i jeździ do dziś, nic się nie dzieje. Korby w AWT chyba takie same. Co do Saaba to że co niby 250KM samym chipem z 150KM seryjnych?? Coś mało realne.
  14. Kolega ma Saaba 93 2.0T Może będziemy grzebać coś przy jego aucie za niedługo to zdam relację.
  15. 292KM na wydechu 3" i na dolocie Forge.
  16. Fajne autko, podobają mi się cichociemne autka z mocą ~300KM. Pod maską prawie seria z wyglądu. Z tym czasem 0-100 to przy tej mocy i dobrych oponach powinno być 6sek. lub poniżej 6s.
  17. Fajne są te maluchy S3. Program i 300KM
  18. Jest spora różnica jak się ma 200KM a jak się ma 300KM. Przy tej drugiej opcji to cały osprzęt silnika, w tym oczywiście wtryskiwacze lpg muszą być lepiej dopracowane. Jak gaz lpg wali nie tam gdzie ma, to i auto nie uzyska tego co zadane, a i więcej lpg będzie palić. Poza tym, to na 1,5Bar to wtryski lpg nie wytrzymują jakoś bardzo długo, bo się rozszczelniają i potem leją gazem. Sam przerabiałem, wtryski lpg nie lubią wysokiego doładowania.
  19. No to niezła jazda To teraz po zmianie na AWX będziesz czuł różnicę, mimo że wcześniej było te 170KM.
  20. A co mi ktoś zrobi jak ja używam, a kupiłem daaaawno temu, raczej nic.
  21. Pucek co ty piszesz. ..... hmmmm ,czyżby dlatego pokoje przydzielono w taki ,a nie inny sposób ??
  22. Polecam antenę Sirio. Pucek co ty piszesz.
  23. gregory odpowiedział(a) na miniekzgr temat w Audi
    Alvaro, to chyba nie znasz za dobrze historii. Audi S2 w 90-tych latach miało na dodatkowym wyposażeniu solar dach
  24. gregory odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    Turbo od Scanii, 850KM i 10s 1/4
  25. No fakt, jakbym to tak tydzień temu kupił to by było fajowo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.