Treść opublikowana przez german81
-
Błąd mieszanki 16555 P0171 -006 System too Lean
zrób logi dynamiczne z bloku 2 20 31 33 . na PB.
-
Proszę o analizę błędów Audi A4 3.0
kiedy wymienałes swiece ?
-
blad 16891 - Idle Control System RPM
sprawdz szczelnosc a szeulnie odmy.
-
co mu dolega????
odpowietrz układ paliwowy .
-
Podwyższone spalanie, ocena logów.
jest w miare ok .
-
Proszę o analizę logów i błedów silnika
turbo do wyjecia i czyszczenia geometria .
-
logi do oceny przed programem :)
chodzi mi o to ze po zdjeciu nogi z gazu cisnienie doładowania wzrasta ale nie znacznie . moze to swiadczyc o jego powolnym koncu lub n249 cos szwankuje .co do logowania n75 z odpieta wtyczka chce zobaczyc czy masz porawnie ustawiona gruszke
-
Jakie grupy dla przepływki i sondy
na wolnych obrotach powinies miec 3,5 bara a pod obciarzeniem min na 3 biegu w całym zakresie obrotów powino byc 4 bary . co do speca to raczej bedzie ci cieszko znalesc mechanika który ci zmierzy cisnienie w czasie jazdy .naj lepiej kup se manometr do 5bar przewód i trójnik i zrub se sam sprzet do pomiaru cisnienia paliwa .
-
logi do oceny przed programem :)
cos brakuje paliwa .kiedy wymianiałes filtr paliwa ? sprawdz jeszcze DV .zrób jeszcze logi z odpieta wtyczka od n75 z bloku 115 .
-
Jakie grupy dla przepływki i sondy
zmierz cisnienie paliwa pod obciazeniem , bo wyglonda na padnieta pompe paliwa która nie daje wystarczajacego cisnienia
-
Logi czujnika temperatury 4-pinowego g62 - sprawny ?
jest ok wymien termostat i bedzie po problemie .
-
Logi czujnika temperatury 4-pinowego g62 - sprawny ?
w silniku tak musi byc taka sama w liczniku w zaleznosci od licznika bedzie pokazywac faktyczna temperature lub 30 stopni .
-
Logi czujnika temperatury 4-pinowego g62 - sprawny ?
wymien termostat a temperature sprawdz rano przed odpleniem silnika powina byc taka sama jak temperatura powietrza .tak w twoim silniku jest tylko jeden czujnik 4 pinowy od temperatury .
-
Błędy 01247 , 16486 , 16518
sprawdz oprnosc na zaworku par paliwa i zy dochodzi napiecie i zrób logi na PB z bloku 2 7 2 13 .
-
Podwyższone spalanie, ocena logów.
napiecia sa ok opisy w vagu sa skopane .nie sugeruj sie tymi opisami .
-
Pomocy:( Bardzo proszę o analizę błędów
zrób logi dynamiczne z bloku 2 7 13 i stayczne z bloku 2 7 .
-
Prośba o analizę logów - spadek mocy audi a4 1.9 TDI
przesówajac nastawnik na pompie .
-
Prośba o analizę logów - spadek mocy audi a4 1.9 TDI
turbo jest ok .wymien przepływke i termostat i poraw dawke na ok 4 mg.
-
Logi; błąd 561
przepływka jest do wymiany mierzy za mało
-
Brak mocy, dziwny gwizd
sprawdz turbo bo taki odgłos wydaje rozwalone turbo .
-
Program VAG i logi dynamiczne - czy prawidłowe
przepływka wygladana na sprawna po kasowaniu bład wraca?
-
Brak mocy, dziwny gwizd
zrób logi dynamiczne z bloku 3 i 11
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
masz nieszczelnosc .
-
prosba o analize logi dynamiczne
podkrec gruszke zeby zaczynała sie uchylac przy 0.3 bara .
-
prosba o analize logi dynamiczne
sprawdz czy klapka od WG nie odpadła bo logi wyglondaja jak by turbo wogle nie pompowało .