Treść opublikowana przez andynl
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Mi się bardziej podoba od A5 dlatego taki u siebie założyłem więc to raczej kwestia gustu a ten jest jak d...a każdy ma inną. Jedyne co to przy zmianie na liftowy A4 jest więcej roboty bo musisz zmienic stelaż który jest pod licznikiem
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
szwy nie równe
-
B8 TrOOOOp
Jest taki dział Stylizacja i tuning optyczy tam poszukaj
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
no jak sroka tylko to co sie błyszczy
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
8T0 907 468 AD Znaczy się GATEWAY do wymiany oczywiście ma CP dobrze myślę?
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
No to kiedy zmieniasz silnik na cos dla dużych chłopców?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Panowie mam u siebie Gatewaya z końcówką AD, nie ma go w spisie ma ktos wiedzę czy pódzie na tym ASA? wszedłem w to kodowanie GATEWAY 19 ---> Instalation List i fajkujemy 3C ---> SAVE Coding i wychodzimy . sterownik kodowanie niby przyjął Ktoś coś?
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Zaszalałeś chłopie, autko wygląda miazga
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
To że ktoś serwisował auto wcale nie oznacza że problem olejowy został zlikwidowany, wiele aut w leasingu jeździ jak jeździ, dolewa się oliwę i wpuszcza w koszta, sprawdzaj czy auta miały robione STAGE1 lub STAGE2
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.sira.sound&hl=pl
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
I przysyłają już po miesiącu ;-)
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy to łożysko będzie dobre do autka bez Q,?? http://allegro.pl/fag-lozysko-piasta-kola-tyl-audi-a4-b8-a5-8t-a6-i6120931391.html
-
B8 TrOOOOp
przy pełnym załadunku tez nic nie ociera, zawsze jak jadę do PL to mam napakowane jak rumun i nigdy mi sie obcierka nie zdarzyła
-
B8 TrOOOOp
Ja mam u siebie ET43 8,5 19 i do tego opone 255/35 i nic nie obciera
-
Lewarek w bagażniku
tam jest taka zapadka trzeba ją lekko podważyć i wychodzi choć nie mówię że jest łatwo
-
Lusterko kierowcy drga podczas jazdy
wyciągnij wkład i zobacz, pewnie sie mata odkleiła. Grzanie nadal działa? W najgorszym wypadku wkład do wymiany
-
B8 AVANT CAGA by r102
Fajne autko polift to dwa, trzy razy tyle co S-line
-
CZERWONY T5.2
Jak on sie tu rozcywichał z modzenim, a B8 to nie chciał modzić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Tylki zderzak S4 sedan przedlift
S4 ma inny dyfuzor na 4 rurki właśnie reszta taka sama jak S-line- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Bez jaj, za siatki tez?? Ja miałem to w obydwóch wiec dlatego w pierwszym momencie mnie mod rozśmieszył. siateczki są w pakiecie z tymi schowkami pod fotelami, pakiet schowek czy coś jakoś to się zwie ASO tutaj kosztuje 56 € No kilka protutek poleciało, ale za to z zakładaniem nie ma problemu. Żeby mi się nie nudziło to przekładałem siateczki do swoich boczków bo te co kupiłem były trochę porysowane- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dokładnie, ORI troche drogie ale spokojnie 1.5 do 2 lat wytrzymują, w sumie stare nie były jeszcze takie tragiczne ale dla spokojności wymieniłem- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Miałem się pochwalić już jaiś czas temu ale zapomniałem Na pokładzie zawitały siateczki No i po półtora roku przyszedł czas na zmianę wycieruchów oczywiście ORI- Czy w A4 B8 jeżeli są z przodu światła ledowe to musi być xenon?
Jeśli jest ori to na pewno z ledami xenon- Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Ostatnio widziałem jakąś toyotę i lakier miała jak by ktoś ją opluł - Tylki zderzak S4 sedan przedlift