Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
A S-line ma inne heble niż nie S-line? S-line ma 320 czyli to samo co zwykłe A4 więc 16 wejdą, tylko jak to będzie wyglądało
-
Strefa motocyklistów
A u mnie pojawił się potwór Małą Yamcią nastukałem w tydzień 940 kilosów
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jacyś chętni na spontana jutro??
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Teraz połowa NL jest na wakacjach
-
B8 TrOOOOp
No standardowa cena bez 500€ nie ma się po co do serwisu wybierać
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Ja miałem z Vredesteinem zimowym podobne problemy
-
Strefa motocyklistów
bo jak sie pije wódę to się na dwukólke nie siada, do przewidzenia było. Zawsze mówiłem że motocykl jest dla ludzi co maja dobrze poukładane pod sufitem. Współczuje rodzicom, dwóch synów w piach
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
dokładnie będzie szybciej
-
Czy siatka bagażnika Z Q3 podejdzie do A4 B8?
Ja mam u siebie od A3 jest ciut mniejsza i jest bardziej naciągnięta ale spoko daje radę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Prezesowy rumak fajny ale kolor to ni w dupe ni w oko;-) Będzie mała yamcia :-)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Sprawuje się nienagannie No w końcu ałdi ;-) ja też zamówiłem dwunożną kosiarkę za 2 tyg odbiór ;-)
-
B8 TrOOOOp
Ja założyłem u siebie Hela przy swapie hebli na S4 czy jest lepiej trudno powiedzieć może dlatego że sam swap hebli dużo zminił
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szymek, fajne to niebieskie audi
-
wymiana przełączników opuszczania szyb z przed na polift
Nic nie musisz odkręcać, trzeba zdjąć dolną osłone podłokietnika (jest na zatrzaskach) i wypchnąć przełączniki uważając przy tym aby nie połamać zapadek, potem wcisnąć nowe podłączyć wtyczkę ot i cała filozofija
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No przy połówce to półmetek bo wiadomo że po pierwszej będzie druga
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
To teraz uważaj na tych z tyłu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Będę w czerwcu na kilka dni ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Arrcio co tam znowu zepsułeś ?
-
Yamaha fazer 600
Ładne ma oczy Tylko ten długasny wydech jakoś dziwnie wygląda Niech się dobrze sprawuje
-
CZERWONY T5.2
Coś Ci się do dachu przyczepiło
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
Może będą na sprzedaż Polska taki tu klimat mamy
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No nareszcie już myślałem że kijem będziesz hamował ;-)
-
Strefa motocyklistów
danielo łatwiej powiedziec niż zrobić, byłem w sklepie a tam kilka set rodzajów ręce opadają, no ale myślę że jak następnym razem się wybiorę na pół dnia to cos znajdę
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
No nie mów że kazali Ci za to zapłacić Za taki motyw to ja bym ich zjadł i wys....ł za jednym zamachem :facepalm: :facepalm:
-
B8 TrOOOOp
No tylko ceny wcale nie cudeńka