Treść opublikowana przez andynl
-
awaria hamulca postojowego
Pewnie nowy sterownik nie ma zakodowanego automatycznego zwalniania, jeszcze raz kabelek i sprawdź kodowanie sterownika
-
Zaginione audi A4 B5
Wyślij mu smsa że zgłaszasz przywłaszczenie na pały i jak się nie odezwie wal śmiało na komisariat
-
B8 TrOOOOp
Te akurat assystenta nie mają ale gdzieś chyba z assystentem mam 10+2pin tylko z tego co pamiętam tamte nie są w jednym kolorze. Ile dajesz ? to poszukam bo bez motywacji mi się nie chce przewalać wszystkich rupieci Jakby ktoś miał 18 lub 17 felgi w dobrej kasie to pisać. Opony zimowe wchodzą w grę letnich nie chce. Za kota worku to nic nie daję wrzuć jakąś fotkę i mów ile może się dogadamy, kolor akurat nie stanowi problemu
-
Spalone 3 światło stop a4 avant
W ASO
-
B8 TrOOOOp
Powiedz jeszcze że mają asystenta to pogadamy
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Powinien pójść piny ma , ale niech ktos jeszcze potwierdzi czy nie gadam głupot
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Jakie te dekory masz?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Bezpieczniki obok schowka wszystko jest na schematach
-
Zderzak I Dyfuzor Tylny Poliftowy
Do S+line zmieniasz tylko osłonę od spodu, do zmiany na polift potrzebny cały przód
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
masz navi? jeśli tak to jaką, to co widać na tej aukcji to jest ramka z mniejszym otworem czyli 3G, w 3G High i 3G+ był juz większy wyswietlacz
-
B8 TrOOOOp
smaruj spryskiwacz i klapke od wew
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
liftowe pstryczki widać że są a te zwyklaki czarne to ich wcale nie widać
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Moja psika na szyby wszystkich samochodów obok
-
A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
To mniej więcej tak jak z A6 C7 3.0TFSI legenda głosi że gdzieś są ale nikt nie wie gdzie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
na razie się jeszcze nie dowiadywałem, jak będę miał czas się w to bawić to zobaczymy, aczkolwiek myślę że w NL może być drożej do 50€ Kolejny z serii "poważne mody" wymieniłem też dyszę spryskiwacza z tyłu na nówkę, legenda głosi że kiedyś, komuś udało się ją ustawić tak żeby psikała na szybę, po wypluskaniu całego zbiornika płynu dałem sobie spokój
-
A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
widzę że nie zdecydowałeś się jednak na benzynkę. Gratki niech się dobrze sprawuje
-
Po wymianie Lampki w podsufitce nie działa
No możesz zaadoptować jakiegoś fajnego psa lub kota bo w lampce to raczej niewiele do adaptacji zrób jak mówię przełóż kichy ze starej lampki i nową obudowę i będzie po problemie
-
A4 B8 sedan polift
Atko spoko, bezawaryjności. +1
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
Mam u siebie zimę 40 a lato 35 i powiem Ci że różnica jest aczkolwiek nie ma jakiejś tragedii, choć z drugiej strony to ciężko porównywac oponę zimową do letniej
-
B8 TrOOOOp
- Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
falunek spoko ale ja bym założył oponkę z mniejszym profilem 35 lub 30 zamiast 40 na pewno wizualnie by sie poprawiło, aczkolwiek rozumiem że nie chcesz stracić komfortu jazdy a czym większy naleśnik tym sztywniej. Ja mam u siebie 35 i jest akurat A tak całkiem na marginesie to musisz jeszcze nauczyć żonkę myć samochód- B8 TrOOOOp
Ale się czepili chłopaka, zechce to założy temat a nie zechce to będziecie mogli sobie dalej ględzić że nie ma tematu A ty Krzysiu to już w ogóle nie powinieneś marudzić bo swojego do dziś nie pokazałeś- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Kolego z tego zdjęcia nic nie wywnioskujesz, najprawdopodobniej masz instalację od sterownika do słupka drzwi, a raczej brak instalacji pomiędzy słupkiem drzwi a lusterkiem wew. rozepnij wtykę na słupku T27 i zobacz czy we wtyce zamontowanej na słupku (nie na drzwiach) we wtyce masz piny 7 i 25. Tutaj masz wszystkie schematy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/193629-montaz-i-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-2008-2012/- Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
super, znaczy się totalna katastrofa nastepuje, to myślę że trzeba wszystko poskładać na gotowca i przed samym ASO podmienić GATEWAYA- B8 TrOOOOp
Kolego na pewno bedą się różniły kolorem, poza tym cos mi tu nie pasuje, jedna felga jest jakby bardziej wklęsła co by wskazywało na inne ET tymczasem obie maja podane te same parametry - Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM