Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Pewnie nowy sterownik nie ma zakodowanego automatycznego zwalniania, jeszcze raz kabelek i sprawdź kodowanie sterownika
  2. Wyślij mu smsa że zgłaszasz przywłaszczenie na pały i jak się nie odezwie wal śmiało na komisariat
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te akurat assystenta nie mają ale gdzieś chyba z assystentem mam 10+2pin tylko z tego co pamiętam tamte nie są w jednym kolorze. Ile dajesz ? to poszukam bo bez motywacji mi się nie chce przewalać wszystkich rupieci Jakby ktoś miał 18 lub 17 felgi w dobrej kasie to pisać. Opony zimowe wchodzą w grę letnich nie chce. Za kota worku to nic nie daję wrzuć jakąś fotkę i mów ile może się dogadamy, kolor akurat nie stanowi problemu
  4. W ASO
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedz jeszcze że mają asystenta to pogadamy
  6. Powinien pójść piny ma , ale niech ktos jeszcze potwierdzi czy nie gadam głupot
  7. Jakie te dekory masz?
  8. Bezpieczniki obok schowka wszystko jest na schematach
  9. Do S+line zmieniasz tylko osłonę od spodu, do zmiany na polift potrzebny cały przód
  10. masz navi? jeśli tak to jaką, to co widać na tej aukcji to jest ramka z mniejszym otworem czyli 3G, w 3G High i 3G+ był juz większy wyswietlacz
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    smaruj spryskiwacz i klapke od wew
  12. liftowe pstryczki widać że są a te zwyklaki czarne to ich wcale nie widać
  13. Moja psika na szyby wszystkich samochodów obok
  14. To mniej więcej tak jak z A6 C7 3.0TFSI legenda głosi że gdzieś są ale nikt nie wie gdzie
  15. na razie się jeszcze nie dowiadywałem, jak będę miał czas się w to bawić to zobaczymy, aczkolwiek myślę że w NL może być drożej do 50€ Kolejny z serii "poważne mody" wymieniłem też dyszę spryskiwacza z tyłu na nówkę, legenda głosi że kiedyś, komuś udało się ją ustawić tak żeby psikała na szybę, po wypluskaniu całego zbiornika płynu dałem sobie spokój
  16. widzę że nie zdecydowałeś się jednak na benzynkę. Gratki niech się dobrze sprawuje
  17. No możesz zaadoptować jakiegoś fajnego psa lub kota bo w lampce to raczej niewiele do adaptacji zrób jak mówię przełóż kichy ze starej lampki i nową obudowę i będzie po problemie
  18. Atko spoko, bezawaryjności. +1
  19. Mam u siebie zimę 40 a lato 35 i powiem Ci że różnica jest aczkolwiek nie ma jakiejś tragedii, choć z drugiej strony to ciężko porównywac oponę zimową do letniej
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  21. falunek spoko ale ja bym założył oponkę z mniejszym profilem 35 lub 30 zamiast 40 na pewno wizualnie by sie poprawiło, aczkolwiek rozumiem że nie chcesz stracić komfortu jazdy a czym większy naleśnik tym sztywniej. Ja mam u siebie 35 i jest akurat A tak całkiem na marginesie to musisz jeszcze nauczyć żonkę myć samochód
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale się czepili chłopaka, zechce to założy temat a nie zechce to będziecie mogli sobie dalej ględzić że nie ma tematu A ty Krzysiu to już w ogóle nie powinieneś marudzić bo swojego do dziś nie pokazałeś
  23. Kolego z tego zdjęcia nic nie wywnioskujesz, najprawdopodobniej masz instalację od sterownika do słupka drzwi, a raczej brak instalacji pomiędzy słupkiem drzwi a lusterkiem wew. rozepnij wtykę na słupku T27 i zobacz czy we wtyce zamontowanej na słupku (nie na drzwiach) we wtyce masz piny 7 i 25. Tutaj masz wszystkie schematy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/193629-montaz-i-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-2008-2012/
  24. super, znaczy się totalna katastrofa nastepuje, to myślę że trzeba wszystko poskładać na gotowca i przed samym ASO podmienić GATEWAYA
  25. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego na pewno bedą się różniły kolorem, poza tym cos mi tu nie pasuje, jedna felga jest jakby bardziej wklęsła co by wskazywało na inne ET tymczasem obie maja podane te same parametry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.