Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rookie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rookie

  1. Tak jak koledzy napisali, eco driving w wydaniu diesela to pozorna oszczędność. Mój avg zawsze może liczyć na 2000 obr. ode mnie;))))) Tym bardziej wasze o wiele bardziej zaawansowane technicznie cacka, co z turbiną? co z EGR?
  2. Oczywiście, zimą dolewaj Skydd'a i nie straszna ci będzie zima czy paliwo, które z jakiegoś powodu nie spełnia wymagań zimowych
  3. Czyli paliwa shella nie pochodzą z orlenu i lotosu?
  4. Tak jest, takie dmuchanie i chlapanie to norma. Gorzej jeśli dmucha z bagnetu. Wtedy silnik dostał w pupę, ale nie przeświadcza to o jego rychłym końcu.
  5. Ile kosztuje Liqui Moly 0W-40 u naszych forumowych sprzedawców? Po rabacie oczywiście.
  6. Omijaj Savę szerokim łukiem. Badziewie rozkleja się w środku. Barum są ok, grupa Continental
  7. Dziękuję za rady. A czy możecie podać mi nr z ETKI dla uszczelniacza wału, wysprzęglika i łożyska igiełkowego? Zamówię sobie w ASO
  8. Panowie, Zamierzam wymienić komplet sprzęgła (tarcza, łożysko, docisk) w swoim aucie. Jaką markę sprzęgła polecacie? Czy przy okazji należy coś jeszcze wymienić? Pozdrawiam
  9. No czyli potwierdzasz kolego moją opinię - nie zamulamy
  10. Te paliwa to za przeproszeniem jeden ch#! Bawią się tylko w te nazwy dla lepszego marketingu Pozdrawiam
  11. Jedyna dobra rada to jeździć na każdym biegu powyżej 2000 obrotów. Jeżdżenie w trasy dwa razy w miesiącu nic nie da, turbina się i tak zasyfi. Ciepły silnik i obroty, delikatnie ale zawsze powyżej 1900 obr/min Inaczej tryb awaryjny gwarantowany, szczególnie jak się jeździ w mieście. Po roku turbina do czyszczenia.
  12. Turbina do czyszczenia, zawaliłeś ją PSJ-otem Miałem to samo.
  13. Ale dużo osób jeździ na Castrolu, rety Wspierają hegemona...
  14. Świetny pomysł z tą ankietą, popieram.
  15. Jak wyglądała ta redukcja biegu, gwałtownie? Na wysokich obrotach?
  16. Ja mam nowe Dunlopy i mi nic nie buczy, więc co za herezje opowiadasz? ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- Firestone to marka Bridgestone więc dobrze trafiłeś. Mój brat jeździ na Firestonach letnich i zimowych i sobie chwali, a jest przedstawicielem handlowym więc rypie tych kilometrów sporo. Kupił nówki i wszystko z nimi ok. Zachowanie na deszczu i suchym bdb.
  17. Jak chcesz zrobić raz a dobrze to regeneruj turbo i unikaj PSJ-ota
  18. Ale wąż nowy czy używka?
  19. Tak jest, Top Tec to technologia syntetyczna + dodatki. Dla silników typu AVG jest naprawdę dobry. Nie jeździłem na Synthoilu, więc nie wiem jak silnik chodzi na nim. Dla mnie, oprócz oczywistych rzeczy związanych ze smarowaniem itd., bardzo ważna jest głośność i kultura pracy silnika na danym oleju. Castrolu nienawidzę.
  20. Zalej mu Liqui Moly 5W-40 Top Tec 4100 Dobry olej który dba o uszczelki i balsamuje silnik. Polecam , aha kupuj u naszych formowych dilerów, mają oryginały.
  21. Bridgestone'y to klasa wyżej o Toyo, więc moim skromnym zdaniem wydając swoje ciężko zarobione pieniądze lepiej kupić te z wyższej półki. Bridgestone'y wytrzymują dłużej, prosty przykład: mój szwagier ściąga opony z Niemiec na handel. Toyo mu się nigdy nie trafiły, a Bridgestone'y i owszem. Jeździłem na Toyach i one się kurde szybko ścierają, a jeżdżę szybko ale nie wariacko tzn. nie palę gum i nie zrywam sprzęgła.
  22. No tak, rzadki sosik na ryżowe wafle. ))))
  23. Toyo są szybko się ścierają. Natomiast Bridgestone Potenza to bajka. Na mokrym jak i na suchym auto jest stabilne. Są to opony klasy premium, to samo co Dunlop. No i jakość wykonania Bridgestone'ów jest bardzo wysoka.
  24. No i wszystko jasne.
  25. Jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz jak nie dolewasz to na innym też nie będziesz dolewać Nie zawsze, niektóre oleje nie mają dodatków które dbają o uszczelki i najzwyczajniej olej zaczyna cieknąc. Wlałem LM HC7 zaczęło cieknąc spod uszczelki miski, zalałem LM Top Tec 4100 przestało. Więc zmiana może być na gorsze, chociaż trudno powiedzieć, że Castrol to dobry olej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.