Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. O 3 w nocy, a co ty tez lecisz do wwa?
  2. Mam wielkie pytanko : jutro zawoże na lotnisko tanich lini Wizz air moją bratówkę, smolot odlatuje z tzw. Etiuda Terminal, czy to jest gdzieś zaraz obok okęcia,????? pilnie prosze o odpowiedź
  3. cytuj: KOX, ale powiedz rogal, czy da sie tym jezdzic "cywilnie" czy to tylko do sciganka. Wykresy ostre! Ile ten silnik wytrzyma? Szacunek, ale ja bym go chyba zajechał moment.
  4. Musiała strzelić , przejdzie jej
  5. jak można zmierzyć temp. w dolocie??
  6. Dokladnie , dowiadywałem się , bo na dniach wymieniam u siebie.
  7. Tak się składa , że to ja wpisałem to stwierdzenie , że lepsze opony na tył w aucie przednionapędowym. Dlaczego nie wszyscy się z tym zgadzaja, nie wiem , moge przypuszczać , że nie chcą zmienić swojego zdania. Generalnie chodzi o to , iż w tych samych warunkach drogowych w zależności od usytuowanego ogumienia (lepsze opony przód, lepsze opony tył) , w tym drugim przypadku przejazd w zakręcie wypada lepiej. Nie chce się już z nikim przekamarzać, ale zwolennicy lepszych opon na przód , pojeździjcie sobie jeden sezon z lepszymi oponami na tył, by mieć porównanie. Pozdr.[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 11:16 _________________________________________________ W sumie sam odpowiedziałeś sobie
  8. Cholerka to ja narazie odpadam będe u mojego mechanika w środe, wymiana przepływki, chyba n75 i zobaczyma jaki stan turbo. Po tym wszystkim mam ochote się shamowac , ale nie w v tech. Ewntualnie jak mnie wynik negatywnie zaskoczy, to wojna.
  9. Cuber kiedy byś jechał do v tech ewntualnie, bo chyba bysmy razem się wybrali?? U mnie też coś nie bangla.
  10. Trzeba by było shamować autko, albo jeszcze raz w v techu nic nie mówiąc , że był program, o ile cie nie pamiętają. Lub shamować gdzie indziej nie na inercyjnej i jechać z wykresem do v tech, pokazując im ich wykres i i wykres z innej hamowni, np Maha. Coś czuje Cuber, że nie będziesz sam w v techu, obyśmy się mylili. Co o tym myślisz??
  11. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    Koniec OT, to nie ten dział, zresztą nie dawno było o piszczących hamulcach. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11726.0
  12. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    Powinna pomóc sama wymiana klocków, najczęściej zła jakość materiału jest temu winna. Niestety nie wiem jak dokładnie jest w twoim przypadku. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 11:56 _________________________________________________ Tak też robie, i u mnie po jakimś czsie piszczą, bo mam shit a nie klocki. skończe je i wymieniam na lepsze.
  13. Wklej zdjęcie wlepki z wnęki na koło zapasowe i zdjęcie wlepki z książki serwisowej dla pewności, to wiele wyjaśni.
  14. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    Wina jakości materiału użytego do produkcji warstwy ścierającej się.
  15. Ja propnuje zakup CB, przynajmniej legalnie możesz go używać, w przeciwieństwie do antyradaru.
  16. Takich rzeczy nie pisze się na forum, tu różni ludzie mogą zaglądnąć!!!
  17. Musi się dotrzeć, wszystko jest jeszcze "ściśnięte" spalanie powinno spaść, wiem z autopsji.
  18. Blefujesz. BTW, ja mam z Ingolstadt
  19. OOO witam kolejne b7, czekam na fotki w dziale Moja a4
  20. Ja skolei nie mam czasu, więc chyba zrobie podobnie, jak narazie, zobaczymy jaki efekt, zdam relacje.
  21. Witam posiadacza :audi:diesla
  22. heh, i b5 też strzela
  23. Jezusicku,to woła o pomste do nieba.
  24. Ja też parkuje pod blokiem, jeżeli byś miał nakładki , to ich może zmylić i też mogą rwać. Naprawde nie polecam nakładek.
  25. Dokładnie z tej strony zamawiałem, miła obsługa szybka przesyłka http://www.tuning1.com/katalog.php?auto=Audi&PHPSESSID=48f76e44acd07fc4a32e2086e778d230[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:10 _________________________________________________Dokładnie podaj dane, rok auta, po którym lifcie czy zespolone swiatła, po to by ci dobry produkt przysłali[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:11 _________________________________________________tak prezentuje sie moje autko, salbo widać , ale poszukam zdjęć , by cie przekonać http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7878593e96d3e2de[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:16 _________________________________________________Na tym zdjęciu ładnie widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.