Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Silnik mnie się podobuję,to co lubię, a i mody planujesz ciekawe, pomyśl, o prezencie dla silnika. Gratki.
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Chcę taką w sedanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Murzynku, przecie gnojówka i LPG takie tanie, niech zapodają do Kraka,[br]Dopisany: 20 Maj 2007, 03:24 _________________________________________________Drzwi otwarte.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mobilki w niedziele 20.05.2007 wiele działo sie będzie w kraku . Zapraszamy.Proszę o zaglądnięcie na tematat spotów krakowskich.,
-
RS4 auto za 80k EURO
Jak bym miał taki silnik to o tylnych szybach bym zapomniał, ale swoją drogą troszke wstyd mieć korbki w takim bolidzie. PS. ono, fajnie twój nowy felunek się prezentuje.
-
Audi A6, 2,5 TDI, 155 KM, 2002r.
Bardzo ładna b6, wyposażenie super. Wg mnie felgi wększe by się przydały.
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
Fotki dalej nie ma, a jaki kod silnika, kolego 1.9 tdi było kilka wersji. Uzupełnij profil.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Diesle w ekipie i gazy macie , załatwiać wolne
-
Który wskaźnik kłamie???
Dosłownie to samo przyszlo mi do głowy
-
Który wskaźnik kłamie???
Na budziku zwykle jest mniej dokładniejsze wskazanie temp., ale nie aż z taką, różnicą. Coś skopane, czujnik temp lub termostat. było na forum wiele . Trzeba poszukać
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
Piękny sedanik, jeszcze kosmetyka i miód będzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadacza diesla.
-
[B5 1.9 TDI 110 KM 96r. AVANT] moja niunia
Przyznam ładna niunia.
-
No i kupilem sobie 18"
Zajefajne Ps. Cos auto w podpisie masz słabe:) Twoje też są super, na 18" nie jest tragicznie , trzeba dziury omijać
-
chips a V max
Z tego co czytam, piszesz o 2 autach, ale jak narazie niewiadomo z jakim silnikiem jest drugi egzemplarz.????
-
Koszty obniżenia A4
Skąd to stwierdzenie.?Ja jeżdze rok ( ok 70 tys. km) i amory są ok.
-
Koszty obniżenia A4
Troche nie rozumiem , w audi ori sportowe zawieszenie jest opcją , a ty chesz wyminić na seryjne, -20 to nie jest tragedia. Poważnie bym się zastanowił.
-
2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Wszystcy robią wielkie oczy jak mówię o tym filtrze, gdzie go dostać ??? Wielu robi wielkie oczy na widok tego silnika. W sklepie z częściami powinni sprowadzić, jeżeli nie mają. Dla sprawdzenia spytaj również w ASO o cene.
-
[ALL] Czy jeździcie z włączonym ESP?
Sporadycznie wyłanczam, zależy od potrzeby.
-
[B5 2.5Tdi Quattro 150KM] warto nie warto ?
Tiptronick nie ma szans z manualem, jeżeli jest zdrowy. Wg mnie manual , którym jeździłeś, najwidoczniej nie był w najlepszej kondycji.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego co wiem, polskie przepisy zakazują jazdy z hakiem, gdy hak jest ściągany. Jeżeli gość ma ściągany hak, to powinien go nie mieć założonego gdy nie ciągnie przyczepy, więć warto na to zwrócić uwage Panie wit.s,
-
od czego jest gniazdo w tylnej popielniczce??
Wpierw zajrzyj tu : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875 i się dostosuj.
-
Autokasko + parking ? Czy nie ?
Dokładnie , autko bęzie" gniło" w grzanym
-
[B6] drgająca soczewka
AAAAA bo ty masz plecy , to sobie pozwalasz na ASO
-
skrzynia-trojka sie rusza ,czworka nie wchodzi- HELP!!
Może być coś z trybem od 4, lub synchronizator. [ Dodano: 11-05-2007, 12:08 ] chris051171, sam tego nie zrobisz więc szukaj mechanika, który się podejmie.