Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Silnik mnie się podobuję,to co lubię, a i mody planujesz ciekawe, pomyśl, o prezencie dla silnika. Gratki.
  2. Chcę taką w sedanie.
  3. marcin j odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Murzynku, przecie gnojówka i LPG takie tanie, niech zapodają do Kraka,[br]Dopisany: 20 Maj 2007, 03:24 _________________________________________________Drzwi otwarte.
  4. marcin j odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mobilki w niedziele 20.05.2007 wiele działo sie będzie w kraku . Zapraszamy.Proszę o zaglądnięcie na tematat spotów krakowskich.,
  5. Jak bym miał taki silnik to o tylnych szybach bym zapomniał, ale swoją drogą troszke wstyd mieć korbki w takim bolidzie. PS. ono, fajnie twój nowy felunek się prezentuje.
  6. Bardzo ładna b6, wyposażenie super. Wg mnie felgi wększe by się przydały.
  7. Fotki dalej nie ma, a jaki kod silnika, kolego 1.9 tdi było kilka wersji. Uzupełnij profil.
  8. Diesle w ekipie i gazy macie , załatwiać wolne
  9. Dosłownie to samo przyszlo mi do głowy
  10. Na budziku zwykle jest mniej dokładniejsze wskazanie temp., ale nie aż z taką, różnicą. Coś skopane, czujnik temp lub termostat. było na forum wiele . Trzeba poszukać
  11. Piękny sedanik, jeszcze kosmetyka i miód będzie
  12. Witam posiadacza diesla.
  13. Przyznam ładna niunia.
  14. Zajefajne Ps. Cos auto w podpisie masz słabe:) Twoje też są super, na 18" nie jest tragicznie , trzeba dziury omijać
  15. Z tego co czytam, piszesz o 2 autach, ale jak narazie niewiadomo z jakim silnikiem jest drugi egzemplarz.????
  16. Skąd to stwierdzenie.?Ja jeżdze rok ( ok 70 tys. km) i amory są ok.
  17. Troche nie rozumiem , w audi ori sportowe zawieszenie jest opcją , a ty chesz wyminić na seryjne, -20 to nie jest tragedia. Poważnie bym się zastanowił.
  18. Wszystcy robią wielkie oczy jak mówię o tym filtrze, gdzie go dostać ??? Wielu robi wielkie oczy na widok tego silnika. W sklepie z częściami powinni sprowadzić, jeżeli nie mają. Dla sprawdzenia spytaj również w ASO o cene.
  19. Sporadycznie wyłanczam, zależy od potrzeby.
  20. Tiptronick nie ma szans z manualem, jeżeli jest zdrowy. Wg mnie manual , którym jeździłeś, najwidoczniej nie był w najlepszej kondycji.
  21. Z tego co wiem, polskie przepisy zakazują jazdy z hakiem, gdy hak jest ściągany. Jeżeli gość ma ściągany hak, to powinien go nie mieć założonego gdy nie ciągnie przyczepy, więć warto na to zwrócić uwage Panie wit.s,
  22. Wpierw zajrzyj tu : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875 i się dostosuj.
  23. Dokładnie , autko bęzie" gniło" w grzanym
  24. AAAAA bo ty masz plecy , to sobie pozwalasz na ASO
  25. Może być coś z trybem od 4, lub synchronizator. [ Dodano: 11-05-2007, 12:08 ] chris051171, sam tego nie zrobisz więc szukaj mechanika, który się podejmie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.