Treść opublikowana przez .Pablo.
-
czujnik poziomu oleju brak wskazań na fisie
Witam mam pytanie do znawców tematu. Ostatnio miałem za niski poziom oleju i czujnik nie pokazał żadnej informacji na fisie pytanie dlaczego? Jeśli byłby uszkodzony czujnik to byłby błąd na vagu a nie ma. Podejrzewam że ktoś tą funkcję wyłączył w kompie pytanie jak ją z powrotem włączyć ? Jakie kodowanie gdzie je wpisać ? Chyba że uszkodzona jest wiązka ale to powinno powodować błąd . Pacjent a4b7 2.0tdi BPW . Czekam na propozycję jak to ugryźć Ps jak już jesteśmy przy kodowaniu to jaki kod aktywuje nie zapięte pasy bezpieczeństwa ? Kiedyś to wyłączyłem ale nie pamiętam kodu aktywacyjnego pomoże ktoś?
-
Pomoc w wyborze fotelika 9-18kg oraz wózka ''parasolki"
Według mnie lepiej kupić fotelik 9-25 bo lepiej przystosowany jest do mniejszych dzieci a potem dopiero kupić 25-36. Ja jestem zadowolony z romera mam już drugi fotelik z tej firmy.Co do isofixa to warto kupić fotelik z isofixem bo zawsze można go cofnąć i zamontować normalnymi pasami. Co do jazdy tyłem do kierunku jazdy tez uważam ze to bezpieczne ale u mnie syn przy wadze 9kg juz marudzil w czasie jazdy fotelik do 12kg a jak założyłem nowy fotelik przodem do kierunku jazdy to uśmiech na twarzy malucha.
-
Wysokie spalanie 2.0 BPW
Mam bpw i u mnie na kompie 7,5 realnie tez tyle pali. Wcześniej pokazywał ma kompie 9 ale korekta licznika i po problemie. Sprawdź realne spalanie bo żeby spalił 12 to byś musiał ciągle na zaciągniętym recznym jeździć :-P
-
sprzedaz samochodu
Nie przesadzaj, ludzie nauczyli się walczyć o swoje, gdyż większość handlarzy to po prostu oszuści. Akurat ten przypadek jest dość śmieszny, bo za 400 to akurat sprawy zakładać nie warto, a po drugie to żadna usterka o której mógł sprzedający wiedzieć. Nie pisałem o handlarzach oszustach ale o tym przypadku który jest śmieszny. Za chwilę ktoś będzie się domagał 20zl bo w oponie był gwóźdź i taki był koszt Wulkanizatora ;-)
-
sprzedaz samochodu
Ludzie się naogladali turbo kamer itp i teraz z każdą rzeczą czy pier**la dzwonią i chcą oddawać auto. Kupując starsze auto trzeba się liczyć że coś może być nie tak i trzeba będzie coś do auta dołożyć. Grzecznie bym powiedział ze nie wiadomo komu pękł kolektor i tyle.
-
Co zrobilem/am dzisiaj w swoim samochodzie
Dzisiaj furak dostał 3 tablicę rejestracyjna na bagażnik rowerowych na hak. W końcu legalnie będzie jeździł ;-)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć Marcin potrzebowałbym do 2,0tdi BPW wauzzz8e96a225289 osuszacz klimatyzacji do tego oringi na osuszacz (chyba że są w zestawie) do tego dławik 8E0820177 plus oring OEM: 8E0260749 (dławik oczywiście Zamiennik HELLA/BEHR 8UW351 233-091 ) , do tego olej do skrzyni biegów 3 litry i interesuje mnie cena zimeringa wałka rozrządu. Czekam na wycenę. Pozdrawiam Pablo
-
Gadżety związane z audi
Ja mam brelok(kluczyk audi) z pendriva wygląda jak kluczyk i tez się otwiera tylko zamiast grota ma pendriva :-)
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Jechałes kiedyś autem w zimie z brudnym kloszem ksenonow? Wiesz mi po pierwsze wiązka światła jest zupełnie inaczej rozproszona oslepia innych po drugie Ksenony grzeją się bardziej co przeklada się ma jego słyszę zużycie. Jechaliśmy na 3 auta na narty ja jechałem jako drugi i kolega po dłuższym dystansie mówi mi na cb ze nie wiem co zrobiłem ale światła zaczynają go razić speyskalem dwa razy lampy i kumpel w szoku bo znowu normalnie świecą.
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Ksenony jeśli nie były ruszane wyjmowane z samochodu same z siebie się nie rozkalibruja. Co roku na przeglądzie koleś sprawdza światła i jest zawsze ok. A jak coś się zrobi z lampami to siła rzeczy trzeba jechać ustawić światła na stacje kontroli pojazdów. Co do hidow to ostatnio była akcja u mnie w nocy zatrzymywali każde auto z xenonem i sprawdzali jak coś nie tak to po dowodzie. Przy mnie kolesiowi z bmki dowód wzięli.
-
silnik BPW
Niekoniecznie sprawdź wiązkę i docisnij konektory w kostce pompki. Jeśli nie pomoże zamień pompkę miejscami z inną sprawna.
-
Jaki kompresor do garażu/warsztatu ?
Wydajność na wyjściu czy wejściu bo często podają specjalnie parametr na wejściu a na wyjściu brakuje 1/3 z tego. Co do kompresora zależy co chcesz nim robić jak tylko pompowac koła i coś przedmuchac to będzie ok. Z drugiej strony koła napompujesz na stacji a kasa w kieszeni zostanie. Tez miałem kupić kompresor ale jak przemyślalem temat to te chińskie nie wiele warte a za dobry kompresor trzeba dużo więcej dać. Ten z aukcji narzędzi pneumatycznych nie uciagnie.
-
Jaki kompresor do garażu/warsztatu ?
Tez kiedyś myślałem nad kompresorem ale zobaczyłem kompresor u kolegi coś koło 50litrow to porażka niestety. Z narzędziami pneumatycznymi wogole sobie nie radził. Najlepiej to dwutlokowy kupić z min 100 ale w cenie 500zl się chyba takiego nie kupi.
-
Jakie używane opony do 600zł?
Jak nic nie wnosi jak poradziłem żebyś kupił nowki :-) kupiłeś nowki wiec będziesz zadowolony i tyle Ps niby po co miałbym nabijać posty, siedzę na tym forum już tyle czasu ze ilość postów nie na dla mnie żadnego znaczenia pozdrawiam
-
Jakie używane opony do 600zł?
Masakra po co zakładać 18 skoro na opony nie masz. A w temacie kupisz uzywki to na sezon i za rok znowu 600 wydasz i nie wiesz na co trafisz. Dołoż kasy i kup sobie nowki sztuki będziesz miał na min 4 sezony. Wiec i tak na tym lepiej wyjdziesz
-
Skradziono RNS-E Warszawa
I przez 10 lat auto będzie stało w garażu a ty na dołku siedział za pobicie hahaha ;-)
-
Nexen vs Debica? Prosze o opinie
Jedni wolą lyse, inni obniżają tak mocno ze kąty tak się zmieniają ze oponę tnie w oczach a inni wolą mieć dobrą oponę i trochę mniejszy rozmiar. Kup opony najlepsze na jakie cie stać.
-
B7 2.0 ubytki oleju
Zacznij od tego ile km przejeżdżasz w te dwa miesiące bo jeden zrobi 5 tys a drugi 500 km. Ogólnie dopuszcza się ze między wymianami nie powinno się dolewac więcej jak 1litr oleju. Silniki doładowane zawsze będą brać olej bo turbo coś zawsze posci w dolot.
-
Regulacja maski audi a4 b7
Luzuje się tylko 3 górne śruby grilla wkłada się długi torx w otwory kolo lamp i się reguluje zderzaka nie trzeba ściągać
-
Tacierzyństwo
Niestety taka służba zdrowia. Dziś byłem zgłosić syna w przychodni i na wstępie dostalem 3 druki deklaracji do wypełnienia jasny nie można tego na jednym zrobić. U nas w przychodni jest pomieszczenie dla zdrowych dzieci jak również zdrowe dzieci przyjmowane są godzinę przed chorymi. Tez by mnie szlag trafiał jak przyszedł bym ze zdrowym dzieckiem a wyszedł z chorym.
-
zestaw głośnomówiący w audi
Masz bt sparuj rns e z telefonem i po problemie. Mi łączy się z każdym telefonem.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś kolo 15:15 kierownik B6 czarny avant Sbe wyjeżdżales na Dąbrowce Małej z jednej z firm. Z przodu ramki klubowe
-
Problem z autem po zakupie
Handlarzowi tez nie udowodnisz ze to on przełożył silnik, mógł to zrobić poprzedni właściciel. Sprawa nie do wygrania.
-
Tacierzyństwo
Cześć dzisiaj urodził mi się drugi babel :-) i ja to robie tak na czas pobytu w szpitalu żony mam opiekę na pierwsze dziecko, po wyjściu ze szpitala biorę dwa dni urlopu okolicznościowego, potem idę do ginekologa żony i biorę tydzień albo dwa na L4 na zone. Ojcowskie zostawiam na później zawsze to 2 tygodnie gratis. Jak państwo daje to trzeba korzystać.
-
Przejazd na niby czerwonym NEUROCAR3
Nic nie zrobisz ewidentnie twoja wina każdy sąd tak powie. Nie zachowanie bezpiecznej odległości i nie ważne ze gość ostro hamowal miałeś zachować odleglosc. No cóż mamy takie przepisy i tyle.