Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Wszystko pasuje bez problemu
  2. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Magic też robię pompki od jakiegoś czasu od grudnia i dały mi naprawdę dobre efekty tylko trzeba dużo jeść Ja robię mniej serii, bo 7-8 po 25 i 1,5 min przerwy. oczywiście ostatnie 2-3 serie nie są pełne 25 Dodaj jakieś mono - siła idzie w górę nieźle Przy tym samym wzroście mam 91-92 kg, bicek 43,5 cm, i trochę więcej w pasie
  3. No wreszcie letni setup założony Powitać
  4. Blachu odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam kolegów i koleżanki Powoli zaczynam dołączać do grona driverów Na początek solówka man tgs (?).400, kiper z hydroburtą
  5. Ostro do przodu Popielniczka
  6. Ładny bex jeśli chodzi o felgi to też jestem na tak
  7. Jak już pisałem będzie koks
  8. Zawieszenie to 1BA? Na glebę z nim PS: ładny czarnuch
  9. Ok, więc tak ja piszesz węzmę glinkę białą z Megsa. Dzięki wielkie za pomoc i porady Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 05:40 ---------- Kolego Griffe ta biała glinka z megsa to ten zestaw? MEGUIARS SMOOTH SURFACE CLAY STARTER KIT LAKIER GŁADKI JAK LUSTRO GRATIS 2 MIKROFIBRY - ShowCarShine - Detailing Shop
  10. wszystkim Dziś widziałem jak po Kłodawie woziło się czarne R8 na czarnej feldze :kox:
  11. U mnie w awx na 4 biegu przy 4000 obr mam 160 km/h. Nie kręciłem go na 4 tak wysoko np. na 5 przy 2000 obr mam ok 105 km/h Sent from Lumia 920
  12. W łódzkim masz v-techa, ale ich omijaj szerokim łukiem Podjedź do Płocka do naszego kolegi z forum juby_p http://a4-klub.pl/members/juby_p-14643/ Daleko nie masz, a zrobi program naprawdę fachowo
  13. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No fakt, w drugiej połowie mało się działo... Blisko 1000 podań w ciągu meczu to już sztuka dla sztuki. Jako sympatyk Bayernu też byłem zniesmaczony grą w drugiej połowie - zamiast dobicia Arsenalu było klepanie piłki... Ale z dwojga złego wolę to niż stawianie autobusu w polu karnym Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- Po za tym zwykle Bayern bardziej przykłada się do gry niż w drugiej połowie z Arsenalem... Obejrzałem praktycznie każdy ich mecz w tym sezonie i wiem coś o tym Sent from Lumia 920
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozumiem fanów Realu którzy nie znoszą Pepa swoją drogą to styl gry Bayernu oparty na podaniach i posiadaniu piłki wprowadził van Gaal w sezonie 09/10... Obecnie za Pepa momentami jest przesadne klepanie piłki, po za tym ciągle grają to samo od paru lat... Sent from Lumia 920
  15. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z tym Realem śmiem wątpić... Zresztą wczoraj po strzeleniu pierwszego gola jakoś nie zależało Bayernowi na strzeleniu nastepnych goli... Ot takie klepanie przed polem karnym Arsenalu... Zresztą nie był to ich jakiś rewelacyjny mecz, Ribery zresztą zrobiłby różnice. A Real już zaliczył kilka wpadek w tym sezonie, więc nie wysuwałbym go przed szereg... Sent from Lumia 920
  16. Jeśli chodzi o glinkę i rękawicę to obecnie nie mam... Glinka Valet Pro miękka (?) i rękawica Car Pro? Dobry wybór? Jeśli chodzi o Black Hole to czytałem że osłabia trwałość wosku... Ale chyba ten miesiąc czy 1,5 wytrzyma wosk na aucie po BH? Dodam, że auto jeździ tylko w weekendy, w tygodniu jest w garażu - praca w delegacji... Jeśli chodzi też o Black hole to może jest jakaś lepsza, ciekawsza opcja jakiegoś duetu cleanera i odżywki do lakieru? Czy dać spokój i pozostać przy samym blach hole? Sent from Lumia 920
  17. Witam kolegów Zima się kończy, czas przygotować się do sezonu... Przeczytałem wątek i ułożyłem sobie zestawik, który chciałbym skompletować. Proszę o ocenę, porady, czy wszystko będzie ze sobą współgrać, czy coś Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- ...Dodać lub usunąć. Jestem raczej laikiem w tym temacie, więc pomoc mile widziana. Kolor mojego B6 to czarna perła. Wszystkie prace będą wykonywane ręcznie. Chcialbym zamaskować kuliste zarysowania, jeśli w ogóle dam radę coś takiego zrobić bez korekty lakieru. Oczywiście zależy mi też na wet look'u, głębi koloru i dosyć dobrej trwałości... Obecnie posiadam wosk Chemical Guys 53 Pete's Black Pearl... Chciałbym dokupić: - szampon Duragloss 901, - cleaner - no i tu mam problem, bo nie wiem jaki...? - odżywienie Lakieru - Poor Boys World Black Hole. Kwota to 200-300 zl. Sent from Lumia 920
  18. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiaj oglądałem tego bex-a chętnie bym się przesiadł na taką turbo benzynę jesteś ze świecia ? Jak ogólny stan tego bexa ? Nie, nie jestem ze Świecia, mam 160 km do niego... I co ważniejsze to widziałem tego bex-a wczoraj, ale na allegro ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ---------- wszystkich
  19. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiaj oglądałem tego bex-a chętnie bym się przesiadł na taką turbo benzynę
  20. A moje pompki AN ? Daj numer sterownika silnika to zobaczę jak to się przedstawia Nie wiem, czy to o to chodzi, ale może tu jest zawarta ta informacja Jeśli nie to powiedz gdzie szukać numeru sterownika... vag mówi coś takiego: "Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 019 FP Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 1467"
  21. Podjedź do "Dieselsoft" na wyszogrodzkiej i tam niech Ci zhamują auto koszt nieduży, a wykres będzie ok... Sent from Lumia 920
  22. Może uda mi się wpaść na spota, ale nic nie obiecuję Widzę kolega befol mieszka niedaleko mnie
  23. Sent from Lumia 920
  24. Też polecam te Bridgestony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.