Treść opublikowana przez szakal222
-
A4 b5, wymiana kół. Czy siła 120 Nm to nie za mało ?
Ja dokrecam reka podniesione.a jak postawie. Na kola to rura i az tak charakterystycznie strzeli.wszystko robie po krzyzu.i jest ok
-
Lodówka w schowku / plecy fotela kierowcy
Dokladnie tak .
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Ja w aso skoda za krociec placilem 85 zl
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
U mnie normalnie jezdzac 11 srednio.a licznik u mnie zaniza o 8 km/h
-
Uszczelka pod głowicą B7
Test byl robiony ?maz sie pokazala gdziez.w zbiorniczku sa slady oleju? Ale skoro padla taka diagnoza to do dziela i tyle .co tu wiecej sie scierac
-
Uszczelka pod głowicą B7
Korek kosztuje smieszna kase.zaczal bym od tego .u mnie tez tak bylo.kombinacji milion a takie badziewie padlo
-
Uszczelka pod głowicą B7
Rownie dobrze mogl korek w zbiorniczku wyrownawczym mogl pasc .wymien i patrz co sie dzieje
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
Poswiec sprzeglo i rusz 6 tys obrotow.wystrzeli cie jak z katapulty. Troche zyskasz na tym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
U mnie tez tak bylo. pomlem potencjometry silniczkow klap w spirycie .zrobilem nastawy fabryczne i chula.
-
Dziadostwo z łajdactwem ....
I tak juz jestesmy bialymi murzynami.jeszczevtroche to nam kajdany zaloza.i utworza obozy niewolnikow.jeb... Ich i ten system
-
Jakiej firmy gaz macie u siebie?
Prosze specyfikacje. Reduktor ac czerwony .wtryski ac w01-4 bfc.jednostka sterujaca stag go fast .calos na miedzi fi 8 Spalanie jak wczesniej 11-13 litrow jezdzac normalnie .silnik avj seria
-
Jakiej firmy gaz macie u siebie?
I po regulacji .i wymianie wtryskow na wieksze.spalanie mam na poziomie 11-13
-
Nowe cewki BERU + świece- zestaw aby nie przerywał
Zrobilem okolo 70tys. Na nich teraz mam lpg od 6 i jest ok .
-
Felgi
Ja mam felgi z mietka.tyle ze alu.rozstaw pasuje .musisz tylko pierscien centrujacy zalozyc A i do alu musialem zmienic sruby bo byly kulowe i dluzsze
-
Nowe cewki BERU + świece- zestaw aby nie przerywał
Ja mam beru.i jest ok .cena 130 szt
-
Obieg zamkniętego powietrza działa odwrotnie
Mozliwe.to podmien od kogos na chwile .i bedziesz wiedzial
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja mialem kiedys oponki .panacer-speed blaster.teraz juz ich nie ma chyba w sprzedazy.nigdy kapcia na nich nie zlapalem.a zjezdzilem caly sezon maratonow i treningow.mialy jedna wade duze opory toczenia .i c**j... Trzymaly na mokrym asfalcie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Powiem tak .po swApie z 280 na 312 juz jest odczuwalna roznica.wiec 320 juz powinno chamowac.wedlug mnnie warto wydac kazdy grosz na poprawe chamowania.wkoncu to nasze bezpieczenstwo.a czasem i zycie
-
Obieg zamkniętego powietrza działa odwrotnie
A kostek od tych silniczkow nie zAmieniles?.robiles nastawy vagiem?
-
Autostrada ile jechać
Dobre .swoja droga ostatnio z kudowy wracalem 200 km autostrada .minimum 150 .a przewaznie 180-200 i nic silnik ma sie dobrze .na parkingu turbo swiecilo az milo. Grzej ile fabryka dala oby .nie na czerwonym polu.jezeli bryka zdrowa. .to nic sie nie stanie
-
Nie regularne stuki pod autem
SprAwdz poduszke i lape skrzyni biegow
-
Sezon Rowerowy 2016
Np zefal? Poszperaj na alledrogo i napewno cos upolujesz
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja zaczynam szukac gwintu.ale raczej cos bardziej markowego
-
Jakiej firmy gaz macie u siebie?
Na 40 litrach robie 320 km .jezdzac normalnie. Ma spasc po regulacji bo instalka ma miesiac.i 8 tysi nabite
-
Sezon Rowerowy 2016
Jest moc