Treść opublikowana przez szakal222
-
Wycieraczki pióra pomoc !
No ja tez kiedys przekladalem ale jakos rewelacyjnie to nie zbieralo,podejrzewam ze szyba nie ori ma jakis defekt bo rzadne nie chca sie idealnie ulozyc , Ale za ta kase to warto sie pobawic
-
Wycieraczki pióra pomoc !
Ja mam moge zalatwic takie z tym adapterem z4
-
deska od b7 czy podejdzie do b6
Powinna pasowac to blizniacze modele ,ale niech ktos potwierdzi
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja kupilem miesiac temu od goscia wycieraczki cena 75 zeta za komplet adapter z4 czyli ten trudny do dostania,i dzialaja miodzio ,cicho nie smurza nic nie zostawiaja,jak ktos chce to zalatwie .a jak bedzie wiecej chetnych to moze cena zleci troche w dol
-
Dojscie do nagrzewnicy od strony sciany grodziowej
No to masz troche lipe
-
Dojscie do nagrzewnicy od strony sciany grodziowej
Wez zlej to dobrze spirytusem technicznym ,buteleczka po plynie do mycia okien do pelna i rozpylasz na rozpedzony na maxa wentylator
-
Jaki filtr powietrza Pipercross czy K&N
A k&n testowales razem z logami
-
Jaki Pies do Ogrodu?
Ja mialem psa ktory byl lagodny dla domownikow ,fakt wpuszczal do domu ale juz nie wypuszczal,wiec sa wyjatki
-
Jaki filtr powietrza Pipercross czy K&N
No ja tez chyba teraz zarzuce ale pipera
-
AEB Jak sprawdzić poprawność działania zaworu odp.skrz.korb.
Ma przepuszczac w jedma strone
-
16891 - podwyższone obroty biegu jałowego
Taniocha
-
Jaki Pies do Ogrodu?
Labrador ,teraz mam taki magazyn na rzarcie,posluszny nieagresywny ,wszedzie jest lubi sie bawic ,boxer tez dobry do dzieci,a najlepszy byl doberman moja siostra pociel go nozyczkami jak byla mala nawet nie pisnal,bardzo posluszne ,madre pilnuja swojego terenu ,moj uwielbial sie bawic ,ytylko trzeba je umiec wychowac ,i pies bedzie ok ,zreszta to podstawa psa ulozyc,bo kazdy bedzie zly jak zle sie to zrobi
-
16891 - podwyższone obroty biegu jałowego
Ile kosztowal w aso ten zawor?
-
F1, Rajdy i Motorsport
No panowie jeszcze troche i swidnicki rusza .trasy jak co roku ,ale moze pogoda zrobi w tym roku psikusa i bedzie wesolo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gt6 - ma ktos jakies setupy najpopularniejszych aut ,z czolowki w zawodach sezonowych ?,no bo ciagle mi braknie trakcji zeby nadrobic cenne sekundy ,i gta5 ale to tylko dla fanu
-
AEB szarpie i wcielo moc
Paliwa nie braknie?
-
AEB szarpie i wcielo moc
Moze dv
-
Dach 4-spadowy w altance ogrodowej jak ogarnac.
Tak jak buduje sie dachy/domy z drewna ,wycinasz jeden czop ,przypasowujesz drudi element ,drewniany kolek i amen w pacierzu ,nie ma mocnych
-
AEB szarpie i wcielo moc
Jak jeszcze strzela to cewki,lub swiece ,jak nie to szukaj problemow w dolocie zawory upustowe .n75 ,szczelnosc itd
-
Który silnik 1.8T w Audi jest lepszy ze względu na zamocowanie wzdłużne i poprzeczne?
W a3 tez jest Q tylko ze tam jest haldex
-
Który silnik 1.8T w Audi jest lepszy ze względu na zamocowanie wzdłużne i poprzeczne?
Moze inna miska olejowa
-
Dach 4-spadowy w altance ogrodowej jak ogarnac.
A nie myslales o czopwaniu belek zamiast to skrecac kontownikami? Przyjdzie wiatr i moze ci poskrecana konstrukcje rozebrac
-
Czy zdarzyło wam się samoistne wywalenie AirBaga?
Mi walnely w a4 od mocniejszegou klapniecia drzwiami. Wywalilo z fotela ,kurtyna ,napinacz pasa wszystko od kierowcy
-
Kontrolka min. oil ( pomarańczowa konewka ) A4 B7 116km BRB
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353430-czujnik-poziomu-oleju-brak-wskazań-na-fisie Prosze moze pomoze A i daj znac czy sie udalo
-
Kontrolka min. oil ( pomarańczowa konewka ) A4 B7 116km BRB
No fakt ,ponoc mozna vagiem wylaczyc to