Treść opublikowana przez szeryf
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dotychczas nikt nie udowodnił dlaczego zły, a już napewno sam tego nie sprawdził, wszyscy słyszeli musi być zły z zasady to jest tak samo jak temat z ubytkiem płynu chłodniczego, jak ubywa to Uszczelka albo Głowica castrol i jego właściwości zaszlamiające https://www.google.pl/search?q=castrol+szlam&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=c1i4UqvWCsbdswblzIGgCg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1097&bih=538#imgdii=_ To co lać? Motul? Jeśli tak, to który dokładnie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak nie masz DPF'a to uciekaj na 5W40 To przy następnej zmianie Ale jaką markę oleju wybrać?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No też tak do tej pory myślałem, ale coś musi być że są złe opinie o Castrolu.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy, co zalać do 2.0 TDI BLB (bez DPF) z 250 tys. na blacie? Teraz miałem Castrol Edge 5w30. Jakbyście mogli mi też wytłumaczyć dlaczego Castrol (zwany przez kolegów szajsrolem ) jest zły?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
AF ma wejście FM1 (szyba boczna) i FM2 (pewnie szyba tylna albo druga boczna), P (i pewnie B, trzeba porównać wyjścia) ma FM1 (szyba boczna), FM2 i FM3 (szyba tylna i druga boczna), więc po zamianie na AF któraś antena nie będzie podłączona. Nie wiem czy wtyczki pasują, ewentualnie coś trzeba będzie przyciąć.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Pewnie B i P to to samo, radia II+ mają 2 tunery FM, dlatego muszą mieć inny wzmacniacz antenowy, nie mają wejścia na antenę diversity. Przy podłączeniu przez przejściówkę antenową mamy podłączoną tylko jedną antenę - FM1 we wzmacniaczu, w avancie jest to niestety antena w bocznej szybie, stąd słaby odbiór.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Do Concert II+/Symphony II+ musi być inny wzmacniacz antenowy z końcówką AF, do Concert II jest z końcówką P.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Koledzy czy można jakoś żeby po połączeniu z tel nie pokazywał mi od razu książki telefonicznej na FIS? Nie mam rns-e.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
8E0 to tył.
-
Co szoruje / haczy w podwoziu
Marcin, nie miej pretensji do kogoś że nie wie co może u Ciebie trzeć, skoro nawet nie wiesz jaką masz zawiechę. Wlepka jest też w książce serwisowej, jej też nie masz? Możesz jeszcze sprawdzić wyposażenie po VINie. Jeśli chodzi o wlepkę z ciśnieniem w kołach, to ja mam na słupku.
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
Ale zauważyłeś że ta na aucie to całkiem inna lotka?
-
Standradowy zestaw audio - zamiana na BOSE
Wg mnie podłączenie głośników BOSE bezpośrednio pod radio to nieporozumienie, przecież BOSE ma 2 ohm, a zwykłe 4 ohm. Co z tego że gra głośniej, jak wzmacniacz w radiu dostaje niemiłosiernie w d*pę?
-
Brak ogrzewania wnętrza w Audi A4 B7 2.0TDI
Ja po 6 km mam wskazówkę na 1/4, czasami pomiędzy 1/4 a 1/2 (90st). Po ok 10km mam już 90 st i to przy spokojnej jeździe (w granicy 2000 obrotów).
-
Lusterko skladane elektrycznie - spalony silnik, gdzie kupic?
Chyba to wiesz
-
Kąt synchronizacji wałka (Synchro Angle) - Mity czy fakty ?
A czy robił ktoś takie testy w silniku 2.0 TDI? Pytanie do kolegi Ic, czy FIS za każdym razem pokazywał Ci rzeczywiste spalanie?
-
Audi Concert +Jack i USB-Problem
Sprawdź jaki emulator zmieniarki masz zamontowany.
-
Lusterko skladane elektrycznie - spalony silnik, gdzie kupic?
Witam, czy któryś z kolegów naprawiał kiedyś el. składane lusterko? W moim spalony jest silniczek. Wygląda tak: Może ktoś wie gdzie można taki kupić? Pozdrawiam
-
Różnice w poduszkach a4 b7 i a3 8p
Poduszki są inne, w a3 jest inaczej mocowana, jakby płytsza.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
I u mnie zagościły nowe spryskiwacze:) Koledzy jak sprawdzić grzane spryski grzeją? Pozdrawiam
-
Kamera cofania + MA-BOX + RNS-E
Czyli wtyczka 4 pinowa była cały czas wpięta, a Ty po prostu przełożyłeś kabel od kamery? Jeśli tak, to chyba musiało się gdzieś zrobić zwarcie, samo przekładanie chincha chyba nie spowodowało by takich uszkodzeń. Sprawdzałeś czy na obu żółtych chinchach jest 75om?
-
Kamera cofania + MA-BOX + RNS-E
W instrukcji coś piszą o VIDEO2 i fioletowym kablu, które to VIDEO2, to na kablu? Jak miałeś kamerę podłączoną pod żółte gniazdo w module, to który kabel miałeś podłączony do wstecznego? Ten sam fioletowy z kostki 4 pinowej? Instrukcja w necie jest średnia i ciężko cokolwiek zrozumieć.
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
A u mnie ostatnio pojawił się ten błąd jak użyłem klaksonu Po wyłączeniu zapłonu błąd nie wrócił, ale klaksonu nie używam
-
Malowanie grilla - robil ktos?
Zastanawiam się czy chromu nie zostawić w chromie a tylko grila dać w ładny czarny połysk
-
Kamera cofania + MA-BOX + RNS-E
Dla wyjaśnienia, gdy podłączałeś tą kostkę 4 pinową, kamera była wpięta w żółte gniazdo w module? Czy coś było podłączone do żółtego gniazda od tej kostki 4 pinowej? Czy możliwe jest to, że w momencie podłączania zwarte były te 2 wolne przewody z kostki 4 pinowej? Podłączyłeś kostkę 4 pinową, i w tym samym momencie spalił się element po drugiej stronie modułu?
-
Kamera cofania + MA-BOX + RNS-E
Elementy opisane jako 3 to albo kondensatory albo dławiki ferrytowe (kondensator mierzony miernikiem ustawionym na test diody pokaże przerwę, dławik ferrytowy pokaże zwarcie). Rezystory chyba zawsze są opisane.