Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. vikis Moglbys zrobic 5 prob dynamicznych 011 logujac kazdą oddzielnie... i pokazac....zaznaczając, ze ta jest 1 ta 2 itd....
  2. Skad wiesz ze ma 500kkm na szafce.? A moze fura po dziadku z wermahtu i uzywana jako 3 w rodzinie...
  3. Filtr powietrza wymien... koniecznie!!! Korekcja moze(ale nie musi) poprawic sie po wyczyszczeniu nastawnika. Jesli nie ma doswiadczenia radze zlecic te czynnosc osobie ktora ma o tym pojecie. Pozdrawiam
  4. Troche pojechales po bandzie...
  5. Oprócz totalnie padnietego wtrysku sterujacego - wyglada ze wszystko jest OK. Niepokoi mnie to OB przy 2100 obr. Podobnie bylo u kolegi Flyer'a - skoczylo sie na wymianie turbiny ale to nie oznacza, ze u Ciebie tak będzie. AKE są znane ze sporego OB. Po wymianie wtrysku ponownie zaloguj: 001sN,004sN,004dN,004BS
  6. Turbo - zdrowe LMM - slabnie lekko na wysokich obrotach ale tragedii nie ma - dawno zmieniales filtr powietrza ? Statyczny kat wtrysku - zaplon bym lekko przyspieszyl tak w granice ~60. Korekcja na drugim garku cos nie halo. Rozwazylbym dwie rzeczy: - wyciecie katalizatora - wyczyszczenie nastawnika Poza tym OK
  7. Turbo - zdrowizna LMM - coś nie halo jest. Kiedy zmieniales filtr powietrza.??
  8. Na temat tego bledu 17978 jest sporo tekstu w szukajce...
  9. Oprocz zaslepionego lub brudnego EGR - z logow wynika iz auto powinno jezdzic jak ta lala
  10. Tylko uzupelnie... VW Sharan nie mial AJM a. Zarowno Sharan jak i Alhambra mialy AUY i z takim motorem mamy tu do czynienia. Co nie zmienia w zadnym momencie interpretacji powyzszych logów. Pozdrawiam
  11. Kierownice sie przycinaja minimalnie, rozjezdzij to... IMO - sprezarka nie kwalifikuje sie do czyszczenia.
  12. Sprezarka dobra - nic z nią nie rob LMM -OK Zapłon i caly rozrzad - OK EGR - zaslepiony - pamietaj zeby go uruchomic. O termostatcie juz wiesz Przypominam o obowiazkowej wymianie odmy. Pozdrawiam
  13. lekko przycinają sie lopatki VTG w sprezarce...troche dynamicznej jazdy powinno pomoc wywalic syf.. przeplywomierz - zdechł Reszta OK. Pozdrawiam
  14. W 011dN i czesciowo w 003dN...
  15. Cos slaba ta regeneracja... wyglada jakby dalej sie kierownice przycinaly w turbinie. Wezyki podcisnienia zmieniałes ? Samochod po tuningu(kolejny dzis ) i kolejny limiter momentu wywalony w kosmos... auto poddymia pewnie. EGR - permanentnie zaslepiony. Uklad wtryskowy - taki sobie. Zaplon - OK Termostat - OK Tyle ode mnie. Pozdrawiam
  16. Spanky... Na moje oko cale zamieszanie zwiazane z LMM w tym aucie to dzialanie tunera... po prostu limiter momentu jest ruszony troche za duzo... Zobaczcie co dzieje sie w 003dN - nie wyglada to zle.... PS To jak z tym MODem dla mnie hyhy
  17. Czyli jak dla Was w fabryce ustawili tak ze ogranicznik momentu jest wyzszy od zyczenia kierowcy... nie wspomne juz o tym ,ze dawka jest podniesiona na wspomnianym limiterze momentu. Decyzja nalezy do wlasciciela auta...
  18. Nic nie rob z przeplywką, a juz bron Boze jej nie wymieniaj. Silnik jest po tuningu... delikatnym ale jednak... Z tych logów co zamiesciles wszystko OK.
  19. Przeplywomierz - dobry. EGR - OK Turbo - OK Regulacja cisnienia doladowania - idealna. Jedyne co mozesz rozwazyc - to wyciecie katalizatora. Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.