Treść opublikowana przez benyA4
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
jak chcesz miec pewnosc to sciagnij pokrywe zaworow, przekrec walem i patrz na walek ssacy czy podaza za wydechowym czy reguje dopiero po chwili . Jesli nie reaguje odrazu to sprawa jasna hamulce zerwany.
-
Nastawnik wałka Rozrzadu
doskonale cie rozumiem terminator dlatego powinienes czytac od poczatku watek ktory podeslal Dajmon , tam jest wszystko opisane od podstaw . A jak chcesz wiedziec wszystko dokladnie napisz na pw to ci podesle numer telefonu i pogadamy.
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
mozesz wymienic sama gruszke z dzwignia i obudowa.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Gratulacje Dajmon podoba mi sie twoja determinacja teraz trzymam kciuki.
-
Nastawnik wałka Rozrzadu
tak jak radzi Dajmon czytac, czytac i czytac a nie nowe watki i ciagle te same pytania.
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Wcale taniej nie wyjdzie wymieniajac silnik, i pisze to niestety z wlasnego doswiadczenia.
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
zgrzyta czy tyrkocze ??? moze wariator tyrkocze?? ---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------
-
2.0 Alt kołysanie silnikiem na gazie
slimok , na 100% nie jest to wina zmiennych faz rozrzadu. W naszych silnikach jest napinacz lancucha rozrzadu, wariator oraz zawor nim sterujacy.
-
Cewki zapłonowe wymiana
tak ciagle trwa jedz do ASO lub zadzwon podaj swoj vin to Ci powiedza czy lapiesz sie na akcje i zaprosza cie na serwis.
-
Jak działa eżektor w Audi A4 B6?
Podcisnienie jest po stonie , przepustnica, kolektor ssacy i serwo hamulca. Dlatego to podcisnienie zasysa olej od strony czwornika odmy. Ciekawa informacje napisales, miales problem z wolno opadajacymi obrotami przy zmianie biegow ?? a teraz juz go nie masz. Wezyki miales popekane czy co ze je wymieniles ?
-
Jak działa eżektor w Audi A4 B6?
W ezektoze napewno jest zaworek i przepuszcza on powietrze tylko w jedna strone. Jak ten zaworek jest walniety to sa slabe hamulce bo podcisnienie miesza sie z powietrzem z pod pokrywy zaworow.
-
Zbiornik toroidalny w koło, a co z zapasem?
wielkie dzieki za informacje
-
Zbiornik toroidalny w koło, a co z zapasem?
niewiele widac pozniej posaram sie wstawic lepsze
-
Wariator i zawór wysokiego ciśnienia - jak to działa?
Tak dziala wariator http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_246.pdf
-
Zbiornik toroidalny w koło, a co z zapasem?
Panowie podlacze sie pod pytanie kolega sprowadzil autko z USA 3.0 ASN chce zalozyc gaz a w bagazniku ma cos takiego. Najprosciej bylo by to wyciac ale pod spodem znajduje sie jakies ustrojstwo nie mam pojecia do czego . I tu pytanie co moze byc pod tym uchwytem kola zapasowego ???
-
maglownica
To forum jest dla milosnikow audi , jak twoje ci sie nie podoba to sprzedaj . Chciales auta z klasa to teraz trzeba placic. Jesli koncowki drazkow sa ok i droazki proste to nie ma sensu ich wymieniac. Swoja droga ciekawe za ile ty bys wymienil taka maglownice??
-
Popychacze hydrauliczne
To napewno popychacze?? koszt szklanki niewielki , ale ciezko sprawdzic ktora jest walnieta wiec najlepiej wymienic wszystki . A co z tyrkotaniem gdy odpalisz , i odrazu zgasisz i ponownie odpalisz nadal tyrkocze ? ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- silnika masz AWA?? on tez ma wariator , napinacz lancucha i lancuch.
-
oil sensor
Zwykle litery na koncu numeru czesci oznaczaja date produkcji , albo raczej serie w ktorej zostalo wyprodukowane. Wiec A,B, czy C nie powinno miec znaczenia.
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
No to nie dotykaj.
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Patrzac na rysunki i schematy wydaje mi sie ze dziala to jak druga przepustnica. Z tym ze ta jest juz bezposrednio przed zaworami.
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Zapewne mowa o tej maszynie, ale nie wiem czy jest dostepna w Polsce.
-
brak oświetlenia blenda tablicy rejestracyjnej
sciagnij tapicerke klapy bagaznika , moze ktorys z przewodow zasilajacych nie kontaktuje.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
wydaje ci sie bo masz doswiadczenie , gdzies przeczytales a moze to tylko przeczucie ?? to jest 1/4 mniej oleju, czyli wolniej odprowadzana jest temperatura, slabsze jest smarowanie, oraz moze pojawic sie problem z cisnieniem. Mi sie wydaje ze oil min powinno sie duzo szybciej pojawiac , wole stanac i dolac oleju niz katowac silnik.
-
FIS po naprawie i problem
to ci wszystko wyjasni http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/rodzaje-lista-licznikow-monochromatyczne-kolorowe-wersja-europejska-279215/
-
FIS po naprawie i problem
Kolego latwiej i taniej bedzie podmienic caly licznik. Zakoduja ci tylko przebieg imo i bedzie ok.