Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benyA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez benyA4

  1. jak chcesz miec pewnosc to sciagnij pokrywe zaworow, przekrec walem i patrz na walek ssacy czy podaza za wydechowym czy reguje dopiero po chwili . Jesli nie reaguje odrazu to sprawa jasna hamulce zerwany.
  2. benyA4 odpowiedział(a) na terminator1985 temat w 2.0
    doskonale cie rozumiem terminator dlatego powinienes czytac od poczatku watek ktory podeslal Dajmon , tam jest wszystko opisane od podstaw . A jak chcesz wiedziec wszystko dokladnie napisz na pw to ci podesle numer telefonu i pogadamy.
  3. mozesz wymienic sama gruszke z dzwignia i obudowa.
  4. Gratulacje Dajmon podoba mi sie twoja determinacja teraz trzymam kciuki.
  5. benyA4 odpowiedział(a) na terminator1985 temat w 2.0
    tak jak radzi Dajmon czytac, czytac i czytac a nie nowe watki i ciagle te same pytania.
  6. Wcale taniej nie wyjdzie wymieniajac silnik, i pisze to niestety z wlasnego doswiadczenia.
  7. zgrzyta czy tyrkocze ??? moze wariator tyrkocze?? ---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------
  8. slimok , na 100% nie jest to wina zmiennych faz rozrzadu. W naszych silnikach jest napinacz lancucha rozrzadu, wariator oraz zawor nim sterujacy.
  9. benyA4 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    tak ciagle trwa jedz do ASO lub zadzwon podaj swoj vin to Ci powiedza czy lapiesz sie na akcje i zaprosza cie na serwis.
  10. benyA4 odpowiedział(a) na Wandej temat w 2.0
    Podcisnienie jest po stonie , przepustnica, kolektor ssacy i serwo hamulca. Dlatego to podcisnienie zasysa olej od strony czwornika odmy. Ciekawa informacje napisales, miales problem z wolno opadajacymi obrotami przy zmianie biegow ?? a teraz juz go nie masz. Wezyki miales popekane czy co ze je wymieniles ?
  11. benyA4 odpowiedział(a) na Wandej temat w 2.0
    W ezektoze napewno jest zaworek i przepuszcza on powietrze tylko w jedna strone. Jak ten zaworek jest walniety to sa slabe hamulce bo podcisnienie miesza sie z powietrzem z pod pokrywy zaworow.
  12. niewiele widac pozniej posaram sie wstawic lepsze
  13. Tak dziala wariator http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_246.pdf
  14. Panowie podlacze sie pod pytanie kolega sprowadzil autko z USA 3.0 ASN chce zalozyc gaz a w bagazniku ma cos takiego. Najprosciej bylo by to wyciac ale pod spodem znajduje sie jakies ustrojstwo nie mam pojecia do czego . I tu pytanie co moze byc pod tym uchwytem kola zapasowego ???
  15. benyA4 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    To forum jest dla milosnikow audi , jak twoje ci sie nie podoba to sprzedaj . Chciales auta z klasa to teraz trzeba placic. Jesli koncowki drazkow sa ok i droazki proste to nie ma sensu ich wymieniac. Swoja droga ciekawe za ile ty bys wymienil taka maglownice??
  16. benyA4 odpowiedział(a) na 100nek temat w 2.0
    To napewno popychacze?? koszt szklanki niewielki , ale ciezko sprawdzic ktora jest walnieta wiec najlepiej wymienic wszystki . A co z tyrkotaniem gdy odpalisz , i odrazu zgasisz i ponownie odpalisz nadal tyrkocze ? ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- silnika masz AWA?? on tez ma wariator , napinacz lancucha i lancuch.
  17. Zwykle litery na koncu numeru czesci oznaczaja date produkcji , albo raczej serie w ktorej zostalo wyprodukowane. Wiec A,B, czy C nie powinno miec znaczenia.
  18. No to nie dotykaj.
  19. Patrzac na rysunki i schematy wydaje mi sie ze dziala to jak druga przepustnica. Z tym ze ta jest juz bezposrednio przed zaworami.
  20. Zapewne mowa o tej maszynie, ale nie wiem czy jest dostepna w Polsce.
  21. sciagnij tapicerke klapy bagaznika , moze ktorys z przewodow zasilajacych nie kontaktuje.
  22. wydaje ci sie bo masz doswiadczenie , gdzies przeczytales a moze to tylko przeczucie ?? to jest 1/4 mniej oleju, czyli wolniej odprowadzana jest temperatura, slabsze jest smarowanie, oraz moze pojawic sie problem z cisnieniem. Mi sie wydaje ze oil min powinno sie duzo szybciej pojawiac , wole stanac i dolac oleju niz katowac silnik.
  23. to ci wszystko wyjasni http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/rodzaje-lista-licznikow-monochromatyczne-kolorowe-wersja-europejska-279215/
  24. Kolego latwiej i taniej bedzie podmienic caly licznik. Zakoduja ci tylko przebieg imo i bedzie ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.