Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Na allegro do kupienia jest: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6373625794 Moja juz lezy i czeka na termin u lakiernika Wysłane z mojego GT-I9505
  2. A na co Ci egr? wez go wywal wstaw flansze, kolektor z awx i po klopocie Wysłane z mojego GT-I9505
  3. Felgi z RS4 mialy ET20. Ta z ET30 jest z s6 c5 Wysłane z mojego GT-I9505
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W Lodzi nie kojarze ale popatrz na forum u Reggie ewentualnie na facebuku pod BM Customs
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie ma ktos moze pozyczyc w terminie 11-24 bagażnik dachowy razem ze stelazem montujacym do relingow? Oczywiscie jakos sie milo odplace, dla chcacego dobrym przelewem % Wysłane z mojego GT-I9505
  6. Jak auto pojdzie nizej to sie schowa kolo w nadkole Wysłane z mojego GT-I9505
  7. Ja myslalem szukac takiej w 2.8 z Q ewentualnie kupic z uszkodzonym 2.5 tdi i wrzucac tam 3.0 cduc Wysłane z mojego GT-I9505
  8. Jak Ci sie sprawuje 1.8T? Nie za mala jednostka do takiej budy? Wysłane z mojego GT-I9505
  9. Nizej go i jakies dystanse po Lodzi jakos sie da rade jezdzic Wysłane z mojego GT-I9505
  10. OficeR opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Jaka powinna byc srednica rdzenia chlodnicy klimy do 1.9 tdi 85KW AJM? Przegladam allegro i jest pare rodzaji: 615/420, 620/420, 615/410 itp. Ktore brac pod uwage?
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma ktos moze nadkola przedniego prawego do a4 b5? Wysłane z mojego GT-I9505
  12. Lusterko nie jest obrysem auta. Lusterko jest elementem wyposazenia Wysłane z mojego GT-I9505
  13. Ale kotleta odgrzałeś
  14. Jesli wszystko masz ori to bedzie ok. Ja tak zrobilem u siebie i wszystko dziala. Razem z otwieraniem i zamykaniem z kluczyka Wysłane z mojego GT-I9505
  15. Progi zakładaj!
  16. Tak jak kiedyś pisałeś, do polifta brakuje tylko progów z eski i już robi wow ja w końcu dorwałem progi i ustalam już lakiernika
  17. Polecam Fafnastego mi bixy poskładał i jest mega profi robota.
  18. Kurna jak mnie robi to atheo
  19. Wydaje mi sie ze tak
  20. Fotele kubelki z eski mialy pelna elektryke gdzies mi nawet pelna wiazka w domu lezy
  21. Bez problemu Ci podejda. Masz juz poliftowa bude wiec i motaz ramion wycieraczki bedzie latwy. Ramiona z paska fl sa motowane na bolcach tak samo te z polifta b5
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chyba najwieksze co bylo to w Seacie 150, kod silnika ARL
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja myslalem ze Cygan jest tylko jeden Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To umawiamy sie na jakis konkretny termin pepkowego czy samo wyjdzie?[emoji14] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja zasadniczo alkoholem sie brzydzę jak dobrze większość z was wie Ale jakieś 6l można by było gdzies zrobić +moje 6l za urodziny Stasia + 6l Oficera za urodziny córeczki wiec ....... Jak tylko zbierze sie odpowiednio ilośc chętnych ,pogoda dopisze nakutaszamy butelczyny z tego co pamiętam, jak przebierałem dziś pampresa to pindola widziałem więc córeczki to ja nie mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.