Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Program masz zdupczony i tyle. Poza tym strasznie mało boostu z dolu zadane. Tam spokojnie 1-1.1 bara moza dmuchnac i lepiej by się odpychało z dołu. Wtryski z bexa wsadz i korekta softu. Cofki mogą być przez paliwo 95 i pętlenie. Sprawdz czy na gazie tez występują. Zmulenie może być przez złą mieszanke na lpg
  2. A wykreciles ten jakby wentyl z listwy?
  3. Przepływka zaniża i sprawdź ciśnienie paliwa pod obciązeniem. Ubogo na maksa i stąd te objawy co masz.
  4. Sprawdź ciśnienie paliwa, bo za długie czasy wtrysków masz.
  5. Miałeś przeczyścić przepływomierz, a nie przepustnice. Na jałowym to se można sprawdzać...
  6. Jest tragicznie. Zmień tego kowala albo przyjedz to ogarne Jak ta stara listwa ma przejechane 90tys to sory ale szkoda było podmieniać.
  7. Sprawdź czy na gazie też będą takie stuki i zajrzyj sobie do cylindrów. Jak nic nie wyjdzie to jeździć aż padnie chyba, że stukowce uszkodzone.
  8. Wtryskiwacze mogą być nowe, a kompresja lipna albo za bardzo sfrezowane gniazda przy wymianie podkładek albo wtryskiwaczy i parametry też będą z czapy. Przyjmuje się, że suma wszystkich powinna wynosić 0, a wszystko co powyżej 1.5 na danym garze to świadczy, że nalezy pochylic sie nad problemem. Sprawdza się jeszcze taki parametr jak calibration point dla kazdego wtryskiwacza i powyzej pewnej wartości dyskwalifikuje wtryskiwacz.
  9. I co po tych zdjęciach? Wrzuc linki do logów. Poza tym loguje sie 2+33, 3+20 i 115+118. Statyczne sobie odpuść.
  10. Katalizator, a jak nie to motor szaden. Chyba, że coś powoduje stuki pod obciążeniem np. dwumas albo nawala napinacz łańcucha, wywalone poduchy silnika ale to bys raczej jakos odczuwal.
  11. Jak masz od kogo to podmienić. To jest wolnossace 1.8? Powinien wskazywać przynajmniej o 10 g więcej przepływu. Mozesz go przemyc izopropanolem albo czyms podobnym ale nie mechanicznie, bo całkiem go uszkodzisz. Może kilka gram przybedzie.
  12. Nie chodzi o różnice tylko o maksymalną wartość na poszczególnych cylindrach.
  13. Chłopie weź wstaw normalnie linki do logów wrzuconych na strone typu tunezilla, bo tu najwazniejszych danych nie ma. Powycinasz coś, pomodzisz i o kant d*py to wszystko.
  14. Strasznie Ci chyba przeszkadzało niedoładowanie to podałem rozwiązanie ale równie dobrze mogło jeździć na tym co było ale że program przegięty pod seryjne graty to już ok? Przeslij fakture to oddam za turbo jak nie pomogło. Ale za to szrotów z 1.8t na pęczki ?
  15. Nie kazałem zmieniać żadnego turbo, tylko pisałem, ze jest niewydajne do tego co w sofcie zadane, cofnalem sie do tego tematu. Możliwe , że i tak będzie potrzebna korekta softu. Poza tym ja nie pamiętam co, kto, kiedy i gdzie ma w aucie spartolone i pomodzone. Takich jak Ty jest dziesiątki na forum
  16. Na przepływ ma wpływ przede wszystkim doladowanie. Pokaż kompletne logi to po pierwsze. Po drugie nie samym przepływem jedzie samochód. Jeśli masz stage 1 na seryjnych gratach to przepływ jest prawidłowy ale ciężko cos wiecej napisać, bo powklejales wybiórcze zdjęcia. Ciężko doczytac w tym twoim poście.
  17. Seria ma około 130 przepływu. Więc to seria nie jest, a skwar w dolocie, bi seryjny cooler nie wyrabia.
  18. Dobrze jest. Jakby było powyzej 1,5 to dopiero można by się martwić.
  19. Przecież ustawić to to kilkanaście minut roboty, tylko trzeba się przejechać z podglądem korekt, a nie ustawiać na mapki.
  20. No to Ci dobrał...te wtryskiwacze to budżetówka i do serii ledwo się nadają.
  21. Ubogo, z resztą masz przez to błąd. Jaką masz w ogóle instalacje? Zmieniając na nową listwę przełożyłes stare dysze czy w nowych rozwiercałes na taką samą średnicę?
  22. Separator ma puszczać w obie strony. Jak się zatka jeden z króćców i zasysa drugim powietrze to membrana ma się zamykać. Jak się nie ma o czyms pojęcia to lepiej nie pisać....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.