Treść opublikowana przez przem8
-
Analiza logów w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Program masz zdupczony i tyle. Poza tym strasznie mało boostu z dolu zadane. Tam spokojnie 1-1.1 bara moza dmuchnac i lepiej by się odpychało z dołu. Wtryski z bexa wsadz i korekta softu. Cofki mogą być przez paliwo 95 i pętlenie. Sprawdz czy na gazie tez występują. Zmulenie może być przez złą mieszanke na lpg
-
Szarpanie i smród spalenizny przy wysokich obrotach w Audi A4 B6 1.8 T BFB
A wykreciles ten jakby wentyl z listwy?
-
Szarpanie i smród spalenizny przy wysokich obrotach w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Przepływka zaniża i sprawdź ciśnienie paliwa pod obciązeniem. Ubogo na maksa i stąd te objawy co masz.
-
Uboga mieszanka w Audi A3 8L 1.8 LPG
Sprawdź ciśnienie paliwa, bo za długie czasy wtrysków masz.
-
Uboga mieszanka w Audi A3 8L 1.8 LPG
Miałeś przeczyścić przepływomierz, a nie przepustnice. Na jałowym to se można sprawdzać...
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Jest tragicznie. Zmień tego kowala albo przyjedz to ogarne Jak ta stara listwa ma przejechane 90tys to sory ale szkoda było podmieniać.
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B6 1.8T BEX
Sprawdź czy na gazie też będą takie stuki i zajrzyj sobie do cylindrów. Jak nic nie wyjdzie to jeździć aż padnie chyba, że stukowce uszkodzone.
-
Szarpanie i smród spalenizny przy wysokich obrotach w Audi A4 B6 1.8 T BFB
A dlaczego? Przeplywka zaniża.
-
Różne dawki wtrysków w Audi A5 8T 2.0TDI
Wtryskiwacze mogą być nowe, a kompresja lipna albo za bardzo sfrezowane gniazda przy wymianie podkładek albo wtryskiwaczy i parametry też będą z czapy. Przyjmuje się, że suma wszystkich powinna wynosić 0, a wszystko co powyżej 1.5 na danym garze to świadczy, że nalezy pochylic sie nad problemem. Sprawdza się jeszcze taki parametr jak calibration point dla kazdego wtryskiwacza i powyzej pewnej wartości dyskwalifikuje wtryskiwacz.
-
Szarpanie i smród spalenizny przy wysokich obrotach w Audi A4 B6 1.8 T BFB
I co po tych zdjęciach? Wrzuc linki do logów. Poza tym loguje sie 2+33, 3+20 i 115+118. Statyczne sobie odpuść.
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B6 1.8T BEX
Katalizator, a jak nie to motor szaden. Chyba, że coś powoduje stuki pod obciążeniem np. dwumas albo nawala napinacz łańcucha, wywalone poduchy silnika ale to bys raczej jakos odczuwal.
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B6 1.8T BEX
Nic to nie zmieniło.
-
Uboga mieszanka w Audi A3 8L 1.8 LPG
Jak masz od kogo to podmienić. To jest wolnossace 1.8? Powinien wskazywać przynajmniej o 10 g więcej przepływu. Mozesz go przemyc izopropanolem albo czyms podobnym ale nie mechanicznie, bo całkiem go uszkodzisz. Może kilka gram przybedzie.
-
Uboga mieszanka w Audi A3 8L 1.8 LPG
Przepływomierz zaniża.
-
Różne dawki wtrysków w Audi A5 8T 2.0TDI
Nie chodzi o różnice tylko o maksymalną wartość na poszczególnych cylindrach.
-
Czy nie za niski MAF w Audi A4 B6 1.8 T?
Chłopie weź wstaw normalnie linki do logów wrzuconych na strone typu tunezilla, bo tu najwazniejszych danych nie ma. Powycinasz coś, pomodzisz i o kant d*py to wszystko.
-
Czy nie za niski MAF w Audi A4 B6 1.8 T?
Strasznie Ci chyba przeszkadzało niedoładowanie to podałem rozwiązanie ale równie dobrze mogło jeździć na tym co było ale że program przegięty pod seryjne graty to już ok? Przeslij fakture to oddam za turbo jak nie pomogło. Ale za to szrotów z 1.8t na pęczki ?
-
Czy nie za niski MAF w Audi A4 B6 1.8 T?
Nie kazałem zmieniać żadnego turbo, tylko pisałem, ze jest niewydajne do tego co w sofcie zadane, cofnalem sie do tego tematu. Możliwe , że i tak będzie potrzebna korekta softu. Poza tym ja nie pamiętam co, kto, kiedy i gdzie ma w aucie spartolone i pomodzone. Takich jak Ty jest dziesiątki na forum
-
Czy nie za niski MAF w Audi A4 B6 1.8 T?
Na przepływ ma wpływ przede wszystkim doladowanie. Pokaż kompletne logi to po pierwsze. Po drugie nie samym przepływem jedzie samochód. Jeśli masz stage 1 na seryjnych gratach to przepływ jest prawidłowy ale ciężko cos wiecej napisać, bo powklejales wybiórcze zdjęcia. Ciężko doczytac w tym twoim poście.
-
Czy nie za niski MAF w Audi A4 B6 1.8 T?
Seria ma około 130 przepływu. Więc to seria nie jest, a skwar w dolocie, bi seryjny cooler nie wyrabia.
-
Różne dawki wtrysków w Audi A5 8T 2.0TDI
Dobrze jest. Jakby było powyzej 1,5 to dopiero można by się martwić.
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Przecież ustawić to to kilkanaście minut roboty, tylko trzeba się przejechać z podglądem korekt, a nie ustawiać na mapki.
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
No to Ci dobrał...te wtryskiwacze to budżetówka i do serii ledwo się nadają.
-
Analiza logów Audi A4 B7 1.8 T BFB
Ubogo, z resztą masz przez to błąd. Jaką masz w ogóle instalacje? Zmieniając na nową listwę przełożyłes stare dysze czy w nowych rozwiercałes na taką samą średnicę?
-
Nierówna praca silnika w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Separator ma puszczać w obie strony. Jak się zatka jeden z króćców i zasysa drugim powietrze to membrana ma się zamykać. Jak się nie ma o czyms pojęcia to lepiej nie pisać....