Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Wężyki od nki masz dobrze podpięte? Masz wirusa wiec może trzeba poprawić program do tego turbo albo sztanga jest za słabo naciagnieta.
  2. Ona jest na wcisk więc trzeba ją zapłać jakimś szwedem i kręcąc lewo-prawo wyciągnąć. Innej opcji raczej nie ma. Nie robiłem tego ale patrząc jak to wygląda to tak pewnie trzeba zrobić.
  3. Sprawdź czy nie masz nieszczelności i czy dv sprawne. Mizernie to dmucha. Przepływka też raczej zaniża.
  4. W tym logu turbo nie dmucha, jakby jakiś tryb awaryjny.
  5. A skąd wtryskiwacz gazowy ma mieć sygnał jak odepniesz zasilanie wtryskiwacza pb?
  6. Turbo pozno wstaje i podbija ciśnienie po puszczeniu gazu.
  7. Program do poprawki, bo już wtryskiwacze zaczynają miejscami pętlić i praktycznie zero zapasu górą. Trzeba założyć większe albo udrutować moc.
  8. piz*a na gaz, inaczej nie sprawdzisz. Zrób do 5 tys i już będzie widać różnice
  9. Sprawdź zawór dv ale to nie związane z wypadaniem zapłonu. Wypadanie jest cały czas bez wględu na temp. silnika i takie same na obu paliwach? Może wadliwe świece? NIe zasysa korka oleju na odpalonym?
  10. Wymiana przepływki na początek, bo przepływ mniejszy niż dla serii.
  11. Może... Daj jeszcze parę razy do odciny i możesz szukać nowego silnika.
  12. Z tego co widać to przeplywka za mało mierzy. Jak wróci przepływ to wtryski zaczną pętlic. W jakim stanie katalizator?
  13. Masz stuki na granicy uszkodzenia silnika i to nie jest wina turbo.
  14. Nie wiem jak w 4.2 ale zazwyczaj sondy i przepływki szły z boscha.
  15. Seryjna skręcana wystarczy. Jak chcesz to mam nowego tipa z nierdzewki od hoffmana z opaskami i silikonami na sprzedaż. Przez 2 lata nie zdążyłem założyć aż wkoncu sprzedałem auto.
  16. Nie wiem co wy macie z tym smrodem z wydechów na dp. Kilka lat tak jeździłem i na lpg było bezwonnie, a na benie na zimnym delikatnie było czuć ale bez tragedii.
  17. Oddaj to turbo w cholerę jak już masz takie problemy. Dmucha tyle co seryjne i tragicznie wstaje.
  18. W 1.8t po sofcie dysze rozwierca się na maksa albo w ogóle wykręca się dysze jeśli są to wtryskiwacze hano-podobne. I nie znaczy to, że będzie dobrze Auto musi być w pełni sprawne na pb, a potem się bierze za lpg.
  19. Korekty powinny być blisko zera w sprawnym aucie. Masz lpg poza tym więc jak w 90% obstawiam złą regulację.
  20. Przecież też pętli i jest zalany paliwem górą. Super macie te softy, gotowce z ali? ?
  21. Wzery, rysy, wytarcia dyskwalifikują pompę.
  22. Rozbierasz, sprawdzasz w jakim stanie wałek i obudowa.
  23. Jest wzór do liczenia maksymalnego czau wtrysku w zależności od obrotów. Dla 6000 tys jest to 20ms. Im wyższe obroty tym mniejszy graniczny czas wtrysku.
  24. Tam jest vacum pompa jak w 1.9? Jeśli tak to przez nią może się dostawać ropa do oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.