Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Kup sobie u chinoli na ali... 3x taniej niż na olx i działa.
  2. Wystarczy, że długo stoisz na postoju albo odczyt był na zapłonie przy rozgranym silniku i temp. w dolocie momentalnie rośnie do takich wartości więc nie wiem czemu się tak dziwisz.
  3. Poduszki silnika, odbój. Nie muszą byc ori.
  4. A na ciepłym jest lepiej z korektami? Teoretycznie to co masz teraz nie powinno mieć wpływu na odczucia z jazdy. Wiem, bo sam jak poprawiałem u siebie regulacje po "stroicielach" to bylo podobnie albo gorzej na zimnym i nic nie szarpało. Ogarnąłem korektą po temp. reduktora i jest elegancko.
  5. Zalany jest na gazie, najgorzej przy 3,5-4 tys. Korekta nawet -25 więc zamyka skalę. Stąd moga być te objawy jakie masz.
  6. Pieprzysz jak potłuczony teraz
  7. Zaworek jednokierunkowy odmy do wymiany. Jeśli zasysa korek oleju to na 100% to co napisałem.
  8. Może być zalany na zimnym albo taka regulacja. Zrób loga 2+33 z jazdy na lpg to będzie widać po korektach.
  9. 170 w serii i jeden pies co reszta rodziny avj, bfb, bex. Tylko tam u kolegi z serii to niewiele zostało
  10. Przecież jest taki kod silnika w 1.8t. Wersja na stany.
  11. przem8 odpowiedział(a) na Damian2401 temat w Audi A4 B6/B7
    ?. Turbo późno wstaje, zaczyna stukać górą.
  12. Nie jest ubogo. Masz dłuższe czasy wtrysku niż powinny być na pb i wynikają z ustawień/wydajności lpg. Korekty są w normie.
  13. przem8 odpowiedział(a) na Damian2401 temat w Audi A4 B6/B7
    Na hamowni to mogą być cuda na kiju. Nie da się na zadanym doładowaniu w ecu 0,8b zrobić tyle niutów. Turbo seria czy coś modzone tak poza tym?
  14. Z logów wynika, że na ten moment masz wydajność lpg na styk. Sory ale po logach nie da się wyłapać, że cos wydaje dziwne dźwięki.
  15. Logi na gazie? Nie widze powiązania między tym co w logach, a jakimś dziwnym dziwiekiem silnika.
  16. przem8 odpowiedział(a) na Damian2401 temat w Audi A4 B6/B7
    Brakuję loga 2+33. Przy tym zadanym doładowaniu 0,8bara zapomnij, że tam kiedykolwiek było tyle niuta. Turbo bardzo późno wstaje.
  17. meyle ma piastę razem z łożyskiem Meyle 100 653 0034
  18. A w jakim stanie mają być te silniki jak średnio mają po 300tys w górę i są objeżdżane przez młodych gniewnych, często też latami jeździły z wgranymi, skopanymi gotowcami w sofcie. Przy kupnie słupka zajrzeć kamerką w cylindry, pod pokrywę zaworów. Potem i tak trzeba zdjąć miskę i ogarnąć smoka olejowego, z ciekawości obejrzeć panewki. Jak silnik nie będzie bardzo w nagarze to jest szansa, że trochę pochodzi.
  19. Pewnie jest zapchany i tu masz problem. Jak się nie ma jak wysrać to skąd będzie moc?
  20. Widzę, że masz lpg. Jestes pewien, że wszystko masz dobrze wyregulowane/sprawne i przyczyną nie jest uboga mieszanka, że te głowice tak padają?
  21. Teraz mozesz dolać tylko na oko Ja bym dolał tyle co odciągnęło + 30-50ml. Uruchom klimę żeby się rozeszlo po ukladzie, zgaś auto, odczekaj z pół godziny i potem znowu odciągnij czynnik. Jeśli nie odciągnie oleju albo będzie poniżej 10ml to dolej jeszcze trochę.
  22. Przecież calego oleju maszyna nie odciąga. Przy wymianie osuszacza i parownika wylewasz olej ze starych części i tyle samo wlewasz do nowych. Zależy jeszce ile maszyna odciągnie oleju, a zazwyczaj jest to w granicach 20g. Jeśli dużo więcej to układ jest przeolejony i należy dodać mniej z nabiciem. To takie podstawy podstaw jeśli chodzi o serwis klimy. Niektórzy błędnie dodają o 10g więcej oleju niz maszyna odciągnęła i to jest błąd, bo z serwisu na serwis masz za dużo tego oleju, a to też niedobrze. Zazwyczaj w sprężarce zostaje 50% całego oleju z ukladu, a reszta zostaje w pozostalych elementach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.