Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Przed założeniem lpg też tak było?
  2. Może to kwestia zbyt agresywnego programu. Niech się ktoś mądrzejszy wypowie...
  3. Ja cały czas o zaworku odmy Jeśli chodzi o wszelkie zaworki, ezektory itp, to tylko oryginały.
  4. Nie wiem co robi ale działa nieprawidłowo. U mnie jak zassało korek to nie można było go wyjąć na odpalonym silniku. Po zmianie na ori jak ręką odjął Jak wyjałęm i dmuchałem jednostajnie to samoczynnie co jakiś czas sam się zamykał zamiast przepuszczać powietrze.
  5. To możesz go wyrzucić do śmieci. Działo się coś czy profilaktycznie wymieniłeś? Może lepiej załóż stary ori
  6. Ori założyłeś czy topran? Na topranie u mnie zasysało porządnie.
  7. A nie powinno, powinien delikatnie podskakiwać. Zaworek jednokierunkowy odmy sprawny?
  8. Stuki mogą być też przez szwankujący osprzęt i przytkany katalizator.
  9. Moc

    przem8 odpowiedział(a) na Felomelo temat w 2.5TDI
    Szklana kula pokazała abyś zrobił podstawową diagnostykę tego silnika w postaci logów.
  10. przem8 odpowiedział(a) na kawowy19 temat w 1.8TFSI
    2+33, 3+20 i 115+118
  11. przem8 odpowiedział(a) na kawowy19 temat w 1.8TFSI
    Zrób logi dynamiczne.
  12. przem8 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Łatwo powiedzieć zrób remont. Jak po zmianie lepkości będzie zjadać połowę mniej tego oleju to jeszcze nie będzie tragedii.
  13. Nie wiem jakie masz podejście do ekologii ale najtaniej to wybebeszyć środek i potem wyłączyć sondę w ecu u tunera i przy okazji zrobić program Emulator jeśli już to kątowy. To sprawdź czy występuje to cykanie przy puszcze filtra powietrza (przy nim jest ten zaworek) i czy są szczelne połączenie od niego.
  14. przem8 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Zmień na 5w40 lub 5w50, a nie lejesz ekologiczny shit przeznaczony głównie do silników z dpf
  15. Z zaworów od SAI to na pewno jest słynny zawór combi (mylony z egr, którego nie ma w tych silnikach) i znajduje się z tyłu pokrywy silnika przy grodzi ale jak go sprawdzić to nie wiem. Może wujek google pomoże
  16. Albo gdzieś się coś rozszczelniło i przez to ją głośniej słychać lub po prostu swoje już przeżyła
  17. Jak będzie gdzieś nieszczelność w tym układzie SAI to może ciągnąć lewe powietrze.
  18. przem8 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Przy tych temp. co podałeś nie ma prawa. Przy jeździe w trasie temp. płynu nie powinna przekraczać 92-94 stopni. U mnie przy niedziałających wentylatorach w upał powyżej 30 stopni przy jeździe autostradowej temp. nie przekraczała 96-98 stopni.
  19. Ja tu nie widzę problemu. Każdy samochód o tej porze praktycznie dymi parą wodną, w mniejszy lub większym stopniu. Ciesz się jazdą póki co i doglądaj czasem płynów.
  20. Glikol (słodkawy zapach) to spala płyn chłodniczy, a jak czuć olej to silnik go spala w jakiś sposób ale przy spalaniu oliwy dym byłby niebieskawy. Przejedź 1tys. km i się dowiesz czy dotyka Cię słynny problem olejowy.
  21. Tak, to normalne i jak się zimno to wydobywa się para wodna z wydechu. Jakby śmierdziało glikolem albo olejem to chyba byś wyczuł?
  22. Cyka Ci ten zaworek z węglem aktywnym (n80) na biegu jałowym? Pozostałe błędy to wina drugiej sondy (za katem) i możliwe, że też katalizator kończy żywot.
  23. Wstaw screen z błędami.
  24. Zamieniałeś cewki miejscami żeby się upewnić? Kup ngk lub beru. Maxgear to kupa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.